مطالب مرتبط با واژه 'تقاضای فولاد'

  معامله 168 هزار تنی فولاد در یک هفته

  اقبال بازار فولاد به برداشتن سقف رقابت

  پس از آزادسازی سقف رقابت، عرضه‌های فولادی که با دستورالعمل‌های گوناگون سرگردان شده بودند، از سر گرفته شد و مجددا این محصول با دست پر به بازار بازگشت. در نتیجه مقرر شد در روزهای معین، محصولات فولادی عرضه شوند. البته تا جا افتادن کامل این شیوه عرضه باید کمی صبر کرد و اثرات آن را در بازار دید.
  1397/7/15 15:20

  معامله 163 هزار تنی فولاد پس از آزادسازی سقف قیمت

  عرضه‌های سنگین فولادسازان بازار را دوباره جذاب کرد

  پس از کش‌و‌قوس‌های فراوان میان دولت، بورس کالا و تولیدکنندگان بزرگ، هر چند که دولت رضایت داد سقف رقابت برای انجام معاملات باز باشد، اما قیمت پایه بر همان فرمول قبلی یعنی عرضه با ارز 4200 تومانی استوار است و در ضمن دولت شرط گذاشته است در صورتی که قیمت معامله از 20 درصد افزایش یابد، به همان میزان قیمت حامل‌های انرژی را افزایش دهد.
  1397/6/26 12:24

  معامله 792 هزار تنی فولاد در مرداد

  هیجان 2 میلیون و 400 هزار تنی برای دریافت 800 هزار تن فولاد

  در فصل تابستان معاملات خوبی در مورد فولاد انجام شده است و این بازار شور و هیجان خاصی دارد. هر چند که هیجان اصلی به بازار فولاد از سوی مسئولان و با ارز 4200 تومانی تزریق شده است و تقاضای 2 میلیون و 400 هزار تنی برای دریافت تنها 800 هزار تن فولاد نیز حکایت از روی دیگر بازار دارد.
  1397/6/4 15:22

  معامله 2 میلیون و 100 تنی فولاد در 4 ماه

  ارز، معادلات بازار را برهم زد

  بازار فولاد و همه بازارهای کالایی کشور طی 4 ماه ابتدایی سال جاری تحت تأثیر نوسان قیمت دلار و تثبیت دستوری آن قرار گرفتند. به‌طوری که تقاضای فولاد به شکل کاملا غیر طبیعی بالا رفت و حتی در یک هفته نیز شاهد تقاضای یک میلیون تنی برای دریافت 300 هزار تن محصول بودیم.
  1397/5/25 13:04

  تقاضای 600 هزار تنی فولاد در یک هفته

  بی‌تعادلی در بازار فولاد کشور با دستورالعمل‌های پیاپی

  بازار فولاد کشور طی 4 ماه گذشته هرگز تعادل به خود ندیده؛ چرا که دستورالعمل‌های پیاپی، آشفتگی در بازار ارز و تفاوت قیمت فولاد در بورس کالا و بازار آزاد، همه را گیج کرده است. در هفته گذشته برای خرید محصولات میانی شاهد تقاضای یک میلیون تنی و در این هفته نیز شاهد تقاضای 5 هزار تنی هستیم.
  1397/5/14 11:33

  در بازار فولاد چه خبر است؟

  تقاضای یک میلیون تنی فولاد در یک هفته

  پیش از این گزارش‌هایی از بازار فولاد در بورس کالا مورد بررسی قرار گرفت و بعضا خبرهایی از این بازار مبنی بر افزون بودن تقاضا نسبت به عرضه ارایه شد، اما طی هفته پیش، شرایطی بسیار استثنایی در صنعت فولاد کشور رقم خورد و شاهد یک میلیون و 280 هزار تن تقاضا در صنعت فولاد کشور بودیم. لازم به‌ذکر است که در این هفته 3 عرضه بزرگ فولادی نیز ملغی شدند.
  1397/5/8 13:06

  معامله 774 هزار تنی فولاد در تیرماه

  فصل داغ صنعت فولاد فرا رسید

  پس از اتمام ماه مبارک رمضان بار دیگر رونق به بازار فولاد بازگشته است و در این زمینه شاهد انجام معاملات بسیار خوبی بوده‌ایم؛ به‌طوری که در تیر ماه سال جاری حدود 800 هزار تن محصول فولادی مورد معامله قرار گرفت و برای این میزان معامله نیز تقاضای بسیار زیادی وجود داشت. هر چند که بخشی از این تقاضا به‌دلیل قیمت‌گذاری فولاد با ارز دولتی و تفاوت آن با ارز آزاد رخ داده بود.
  1397/5/6 14:19
7
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: