فولاد خام

  مدیرعامل شرکت لوله و اتصالات چدنی (کلاچ) مطرح کرد:

  نقش دست‌های پشت پرده در تلاطم بازار

  مدیرعامل شرکت لوله و اتصالات چدنی (کلاچ) گفت: علی‌رغم اینکه سال‌های طولانی بر چشم‌انداز تولید 55 میلیون تن در سال در افق 1404 تمرکز شده بود اما به دلیل برخی سیاست‌گذاری‌ها و دخالت دست‌های پشت پرده، رسیدن به این چشم‌انداز غیرممکن شده و تلاطم‌های زیادی در بازار فولاد به وجود آمده است.
  1401/4/12 18:43

  قیمت‌گذاری دستوری، کمر بخش خصوصی را شکست

  رئیس هئیت مدیره شرکت فولاد آذران گستر تبریز گفت: دولت با اعمال بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های متعدد و دخالت در بازار، رمقی برای تولیدکنندگان بخش خصوصی باقی نگذاشته است.
  1401/4/9 15:38

  مدیرعامل شرکت ره پویان نوین راه ابریشم مطرح کرد:

  قطعی برق، کابوس بی‌پایان صنعت فولاد

  مدیرعامل شرکت ره پویان نوین راه ابریشم با تاکید بر ضرورت توجه دولت به بخش خصوصی، گفت: تولیدکنندگان فولاد هر سال در ابتدای فصل تابستان منتظر اعمال خاموشی و کاهش تولید هستند و گویا کابوس قطعی برق برای این صنعت تمامی ندارد.
  1401/4/6 19:16

  کمبود نیروی انسانی متخصص در کشور

  مدیرعامل شرکت ذوب آذران کاوه، کمبود نیروهای انسانی متخصص در زمینه عیب‌یابی، تعمیر و سرویس دستگاه‌ها را یکی از چالش‌های تولیدکنندگان عنوان کرد و گفت: برای تعمیر دستگاه‌ تولیدی خود مجبور به وارد کردن نیروی متخصص و کارآمد از کشور ترکیه هستیم.
  1401/4/5 16:16

  برگزاری جلسات اختصاصی برای بررسی مسائل زنجیره فولاد

  دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران به تشریح جزئیات جلسه صمت و تشکل‌ها پرداخت و گفت: مقرر شد جلسات اختصاصی برای بررسی مسائل هر یک از رسته‌های فولادی به خصوص رسته‌هایی همچون کارخانه‌های ذوب القایی که مشکلات بیشتری دارند، با حضور وزیر صمت ادامه یابد.
  1401/4/4 17:49

  عضو هیئت مدیره شرکت فولاد و چدن بهمن آسیا مطرح کرد:

  تحمیل تعطیلی به فولادسازان

  عضو هیئت مدیره شرکت فولاد و چدن بهمن آسیا گفت: با توجه به مشکلات روزافزون صنعت فولاد، متاسفانه فولادسازان با 30 درصد ظرفیت خود اقدام به تولید محصولات می‌کنند و از 15 خرداد ماه تا 15 شهریور ماه به اجبار با محدودیت‌های جدی برق مواجه هستند.
  1401/3/31 19:18

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن آسیا مطرح کرد:

  بی‌ثباتی بازارها، ارمغان سیاست‌گذاری‌های غلط/ جنگ برای حفظ بقا

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن آسیا گفت: دخالت مستقیم دولت در قیمت‌گذاری مواد اولیه و بازارها، منجر به افزایش نوسان قیمت در بازارها می‌شود و این سیاست‌گذاری‌های غلط دولت، موجب بی‌ثباتی بازار فولاد شده است.
  1401/3/30 17:17

  بزرگ‌ترین کشورهای تولیدکننده فولاد خام در سال 2021

  چین با تولید 8.7 برابری فولاد نسبت به هند، طی سال 2021 در رتبه نخست قرار گرفته و نکته قابل تامل دیگر این است که 6 شرکت بزرگ فولادی جهان، چینی هستند.
  1401/3/29 09:05

  بندبازی با چشمان بسته

  مدیرعامل شرکت فولادسازی و نورد غدیر یزد گفت: قیمت‌گذاری دستوری برخلاف روند بازار به ایجاد اختلال و عدم تعادل در زنجیره تولید فولاد منجر می‌شود و تولیدکنندگان در شرایط نبود تعادل در زنجیره نمی‌توانند به تولید محصول مانند شرایط عادی بپردازند.
  1401/3/23 19:26

  مدیرعامل شرکت فولاد سامان یزد:

  فرسنگ‌ها از اهداف دور شده‌ایم

  مدیرعامل شرکت فولاد سامان یزد گفت: مدیران داخلی متخصص هرس کردن سرمایه و منابع داخلی هستند، به طوری که به دلیل سیاست‌گذاری‌های غلط دولت هم از اهداف ترسیم شده در سند چشم‌انداز 1404 دور شده‌ایم و هم شاهد فرار سرمایه‌گذاران خارجی از کشور هستیم.
  1401/3/17 11:54
875
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: