مطالب مرتبط با واژه 'هند'

  افزایش واردات جهانی بلیستر و آند در نیمه دوم 2018؛

  تنش‌های تجاری و افت شدید واردات قراضه آمریکایی به چین

  آمار تجارت بلیستر و آند مسی در جهان طی نیمه دوم سال 2018 روند متغیری داشت. اعلام مقررات تجاری جدید در خصوص ممنوعیت و محدودیت واردات قراضه به چین و همچنین تنش‌های تجاری میان چین و ایالات متحده سبب شد تا مس تصفیه نشده در جهان پس از ثبت یک رکورد در ماه سپتامبر در باقی‌مانده ماه‌های سال 2018 به محدوده متوسط خود در ماه‌های گذشته بازگردد.
  1398/3/27 17:08

  هند عنوان سریع‌ترین اقتصاد رو به رشد جهان را از دست داد

  هند به خاطر رشد آهسته‌تر از حد انتظار در سه ماهه اول ۲۰۱۹، جایگاه خود را به‌عنوان سریع‌ترین اقتصاد رو به رشد جهان از دست داد.
  1398/3/12 16:42

  تجارت نوسانی بلیستر و آند مسی در جهان

  تغییر روند واردات بلیستر و آند در آسیا در پی مشکلات تامین آن

  بسیاری از کشورهای جهان به‌منظور تامین نیاز صنعت مس و محصولات وابسته به آن، بخش زیادی از تقاضای داخلی خود را از طریق واردات تامین می‌کنند. کشور چین که عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده مس جهان را با خود یدک می‌کشد، بیشتر از نیمی از واردات آند را به خود اختصاص داده است. این در حالی است که چین، ظرفیت‌های قابل توجه ذوب مس دارد؛ اما تقاضای بالای مس در این کشور، سبب شده تا نه‌تنها واردکننده کنسانتره و کاتد، بلکه واردکننده بلیستر و آند مسی نیز باشد.
  1398/2/24 18:04

  کاهش سطح تجارت فروآلیاژها با آغاز جنگ تجاری چین-آمریکا

  هند سهم 31 درصدی در صادرات جهانی فروسیلیکومنگنز دارد

  مواد خام فولادسازی بخش مهمی از زنجیره تامین فولاد را تشکیل می‌دهند. فروآلیاژها از جمله مواد خام فولادسازی هستند که در ذوب و آلیاژسازی فولاد مورد استفاده قرار می‌گیرند. حجم صادرات این محصولات به ندرت به یک میلیون تن می‌رسد. چین به‌عنوان بزرگ‌ترین مصرف‌کننده و تولیدکننده محصولات فولادی دنیا در بازار این محصولات نیز نقش ویژه‌ای ایفا می‌کند. در سال 2018 و از ماه مارس با آغاز جنگ تجاری چین و آمریکا، همانند سایر محصولات فلزی و غیر فلزی، بازار صادرات فروآلیاژها نیز با کاهش روبه‌رو شد.
  1398/2/18 17:05

  افزایش تولید ترکیه، این کشور را به دومین تامین‌کننده کرومیت تبدیل کرده است

  سرزمین سیاه؛ تولیدکننده 46 درصد کرومیت دنیا

  فروکروم از مواد اولیه اساسی تولید فولادهای زنگ‌نزن و آلیاژی محسوب می‌شود؛ لذا تولید کروم مستقیما بر بازار این محصولات تاثیرگذار است. تولیدکنندگان اصلی کرومیت به عنوان ماده اولیه تولید کروم را کشورهای آفریقای جنوبی، قزاقستان، ترکیه و هند تشکیل می‌دهند. تولید کروم محتوی معدنی آفریقای جنوبی در سال 2018، با 1.6 درصد کاهش نسبت به سال پیش از آن به 7.2 میلیون تن رسید. ترکیه نیز با افزایش تولید کرومیت در 2 سال اخیر، سهم خود از تولید دنیا را به 18.5 درصد افزایش داد تا دومین تولیدکننده کرومیت دنیا در سال‌های 2017 و 2018 شناخته شود.
  1398/2/12 11:41

  تقاضای جهانی اهرم کنترل قیمت اسید سولفوریک

  فروکش قیمت اسید سولفوریک در انتهای سال 2018

  با اتمام سال 2018 قیمت اسید سولفوریک در چین دچار افت شدیدی شد. کاهش تولید داخلی در کشورها که سبب رشد تقاضای بین‌المللی این ماده در نیمه نخست سال شده بود قیمت این ماده شیمیایی را به‌طور فزاینده‌ای افزایش داده بود. کاهش تقاضا در سطح بین‌الملل و عرضه بیش از حد آن در انتهای سال منجر به افت قیمت اسید سولفوریک شد.
  1398/2/10 08:25

  واردات 190 میلیون تنی،‌ تولید 652 میلیون تنی

  اشتهای هند در زغال‌سنگ

  واردات زغال‌سنگ هند طی 10ماه گذشته به 190میلیون تن افزایش یافت. این کشور در عین حال برنامه تولید 650 میلیون تن از این ماده سیاه را در دست اجرا دارد.
  1397/12/2 11:39

  وضع قوانین دافع سرمایه‌گذاری در هند

  سرمایه‌های خارجی از هند دور می‌شوند

  هند به‌عنوان یک اقتصاد با رشد پایدار در آسیا معرفی شده، اکنون دیگر مقصد جذابی جهت سرمایه‌گذاری نیست و تغییر برخی قوانین و کاهش ارزش روپیه باعث فراری دادن سرمایه‌گذاران شده است.
  1397/10/23 08:32

  به دلیل تحریم بانکی

  پول فروش نفت در هند سرمایه‌گذاری می‌شود

  هند در حال حاضر یکی از مشتریان اصلی نفت ایران است که با گرفتن معافیت، به خرید نفت ایران ادامه می‌دهد. در حالی که اخیرا این کشور در جذب سرمایه‌گذاری خارجی دچار مشکل شده است؛ ایران به دلیل مسدود بودن مسیر بانکی و حجم بالای پول فروش نفت، متقاعد به سرمایه‌گذاری بخشی از آن در پالایشگاه‌های هند شده است.
  1397/10/20 10:03

  رشد 10.4 درصدی تولید زغال‌سنگ هند در هفت ماه 2018

  تولید زغال‌سنگ در هند طی 7 ماهه سال 2018 (آوریل تا اکتبر)، 10.4 درصد افزایش یافت. این کشور از سال 2013 به این سو رشد 110 میلیون تنی تولید این ماده سیاه را به ثبت رسانده است.
  1397/8/28 11:52
44
اذرنبش تبریز
فولاد متیل
فولاد آذربایجان
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: