مطالب مرتبط با واژه 'چین'

  بررسی بازار عرضه آلومینیوم در مناطق مختلف جهان

  رشد تولید از چین و آمریکا ادامه‌دار خواهد بود

  تولید و عرضه آلومینیوم اولیه در فصل نخست سال 2019 نسبت به فصل چهارم سال 2018 با افت شدید 3.7 درصدی همراه شد؛ با این حال، مقدار مجموع تولید آلومینیوم جهان طی این دوره، نسبت به دوره مشابه از سال گذشته رشد اندک 0.1 درصدی را ثبت کرد.
  1398/3/28 08:18

  افزایش واردات جهانی بلیستر و آند در نیمه دوم 2018؛

  تنش‌های تجاری و افت شدید واردات قراضه آمریکایی به چین

  آمار تجارت بلیستر و آند مسی در جهان طی نیمه دوم سال 2018 روند متغیری داشت. اعلام مقررات تجاری جدید در خصوص ممنوعیت و محدودیت واردات قراضه به چین و همچنین تنش‌های تجاری میان چین و ایالات متحده سبب شد تا مس تصفیه نشده در جهان پس از ثبت یک رکورد در ماه سپتامبر در باقی‌مانده ماه‌های سال 2018 به محدوده متوسط خود در ماه‌های گذشته بازگردد.
  1398/3/27 17:08

  نقش پررنگ‌تر کابل‌های خارجی در بازار ترکیه

  جولان چین و بلغارستان در بازار سیم و کابل ترکیه

  توسعه صنایع مصرف‌کننده اصلی در ترکیه، به‌دنبال رشد اقتصادی این کشور طی 2 دهه گذشته، سبب شده تا تقاضای این کشور به سیم و کابل برقی (فشار قوی و فشار ضعیف) افزایش یابد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که تقاضای کابل‌های برقی در ترکیه، به‌طور میانگین، بیش از 238 هزار تن در سال است که روندی صعودی دارد. گفتنی است که به‌طور میانگین حدود 9 درصد از تقاضای داخلی کابل‌های فشار قوی و فشار ضعیف، از طریق واردات تامین می‌شود.
  1398/3/26 18:28

  رونق و افول قیمتی فولاد زنگ نزن در 3 ماه نخست سال 2019

  فروش فولاد زنگ نزن، پرنوسان ادامه دارد

  در این گزارش به بررسی بازار ورق سرد فولاد زنگ نزن (stainless steel) با مشخصات (Grade 304 2mm CR Coil) تولیدی چین و وارداتی به شرق آسیا پرداخته است. قیمت محصول یاد شده در بازار وارداتی آسیا از ابتدای سال 2019 در مسیر صعود قرار گرفت؛ هرچند این روند رو به رشد تنها برای حدود 2 ماه پایدار ماند و از 7 مارس، کاهشی شدند. قیمت ورق فولاد زنگ نزن با مشخصات یاد شده ساخت چین نیز پس از یک دوره ثبات یک ماهه در ابتدای سال جاری میلادی، ابتدا رشد و سپس افت قیمتی را تجربه کرد.
  1398/3/25 14:38

  تلاطم پریمیوم کاتد شانگهای در فصل نخست 2019

  سطح بالای پریمیوم کاتد در آمریکا نسبت به سایر مناطق جهان

  با آغاز به کار واحدهای ذوب و پالایش صنعت مس پس از تعطیلات سال نو چینی، روند پایدار پریمیوم کاتد مس شانگهای دست‌خوش تغییرات فراوانی شد که در نهایت با کاهش تقاضا در نیمه دوم ماه مارس، کاهش یافت. این در حالی است که پریمیوم کاتد مس در روتردام و آمریکا تغییرات بسیار اندکی داشت و تقریبا ثابت بود.
  1398/3/23 10:41

  کنترل بازار طلا در دست قدرت‌های اقتصادی؛

  تنش‌های تجاری موثرترین عامل تعیین قیمت طلا

  قیمت طلا در نیمه دوم ماه آوریل و ماه مِی به‌دلیل تنش‌های تجاری میان چین و ایالات متحده، تصمیمات بانکی آمریکا مبنی بر عدم تغییر نرخ بهره، تغییر شاخص دلار و ارزش سهام بازار آمریکا دست‌خوش فراز و نشیب‌هایی شد که در نهایت با تداوم درگیری‌های تجاری قیمت طلا افزایش یافت.
  1398/3/14 01:34

  بررسی بازار آلومینا طی یک ماه گذشته

  رشد اندک قیمت بین‌المللی آلومینا پس از وقفه تولید 2 میلیون تنی در چین

  قیمت آلومینا در طول یک ماه گذشته به واسطه وقفه‌های تولیدی در چین با اندکی رشد همراه بوده است؛ به‌طوری که قیمت FOB آلومینای صادراتی در بنادر استرالیا در پایان ماه مِی با رشد حدود 2.0 درصدی به حدود 364 دلار بر تن رسید. البته شایان ذکر است که قیمت آلومینا در بازار چین، شاهد رشد بسیار بیشتری بود و تا 435 دلار بر تن نیز در استان‌های شمالی این کشور افزایش یافت. با این حال، رشد اندک قیمت آلومینا در بازار صادراتی استرالیا پس از افت شدید قیمت آلومینا طی ماه آوریل با صدور مجوز فعالیت دوباره کامل پالایشگاه Alunorte رخ داد.
  1398/3/13 16:21

  افت اندک قیمت آلومینیوم در طول یک ماه گذشته

  زور عوامل بنیادین برای نجات قیمت آلومینیوم به تنش‌های تجاری نرسید

  در طول یک ماه گذشته، قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، حدود 0.8 درصد کاهش یافت و در سطح 1،761 دلار بر تن قرار گرفت. هر چند که در طول ماه مِی، عوامل بنیادینی به رشد قیمت آلومینیوم کمک کردند اما تداوم تنش‌های تجاری، بسیار قوی‌تر عمل کرد و باعث افت قیمت‌ها در طول این ماه شد.
  1398/3/11 14:46

  محدودیت تولید زمستانه و افزایش مصرف قراضه، قیمت قراضه را درچین افزایش داد

  ثبت بالاترین قیمت سال قراضه چین در اکتبر 2018

  دولت چین طی 2 سال گذشته قوانین سخت‌گیرانه‌ای جهت کاهش آلودگی زیست‌محیطی اجرا کرد. واحدهای فولادسازی با توجه به آلایندگی زیاد، همواره در مرکز توجه اجرای این قوانین قرار داشتند. با توجه به این موضوع که فرآوری مواد اولیه فولادسازی من‌جمله سنگ آهن و محصولات پرعیارتر مانند گندله آلودگی فراوانی را ایجاد می‌کنند؛ دولت چین در سال‌های اخیر سعی داشته است صنایع فولادسازی را به استفاده از قراضه تشویق کند.
  1398/2/31 09:26

  افزایش رشد تولید زغال‌سنگ در چین

  چین بزرگترین تولیدکننده و مصرف‌کننده زغال‌سنگ در جهان محسوب می‌شود که طی 4 ماهه ابتدای سال 2019 تولید این ماده معدنی را به یک میلیارد و 110 میلیون تن رساند.
  1398/2/30 15:04
170
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
اذرنبش تبریز
فولاد متیل
بنر صنیع کاوه
فولاد آذربایجان
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: