مطالب مرتبط با واژه 'عبدالله تیموری‌نیا'

  عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  صنعت بدون آموزش، محکوم به فنا است

  با توجه به تغییرات گسترده اقتصادی در سطح جهان و رقابت شدید سازمان‌های صنعتی برای دستیابی به منابع ثروت، آموزش نیروی انسانی متخصص و کارآمد ضرورتی اجتناب‌ناپذیر است. در این بین، بهره‌گیری از رویکردهای نوین و سرمایه‌گذاری در زمینه آموزش نیروی انسانی، بسیار حائز اهمیت به نظر می‌رسد که در نهایت منجر به افزایش بهره‌وری نیروی انسانی خواهد شد. به همین منظور، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان به گفت‌وگو نشسته که متن کامل آن در ادامه آمده است:
  1401/3/18 13:00

  عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان در گفت‌وگو با « فلزات آنلاین»:

  سوءمدیریت در تامین انرژی، آسیب‌رسان‌تر از تحریم/ گسترش نیافتن تکنولوژی فرآوری خاک سولفیدی

  صنعت روی در داخل کشور از اهمیت فراوانی برخوردار است و تولیدکنندگان شمش روی طی سالیان اخیر توانسته‌اند علی‌رغم وجود مشکلات فراوانی مانند افزایش قیمت مواد اولیه و حامل‌های انرژی، عملکرد درخشانی در ارزآوری و همچنین اشتغال‌زایی داشته باشند. در واقع، اساس فعالیت تولیدکنندگان شمش روی، صادرات است و شرکت‌های بزرگ فعال در این حوزه موفق به صادرات 100 هزار تن محصول در سال معادل با حدود نیم میلیارد دلار درآمد ارزی برای کشور شده‌اند. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان گفت‌وگو کرده است که متن کامل آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/2/17 10:39

  عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  سایه شوم عوارض بر صنعت روی

  تولیدکنندگان شمش روی علی‌رغم اعمال تحریم‌های شدید اقتصادی طی سالیان اخیر، عملکرد رو به رشدی را در زمینه صادرات به ثبت رسانده‌اند اما در حالی که شرکت‌های بزرگ تولیدکننده شمش روی عزم خود را برای رشد و توسعه صادرات هرچه بیشتر این محصول جذب کرده‌اند، وزارت صنعت، معدن و تجارت اخیرا با صدور بخشنامه‌ای، عوارض صادراتی برای محصولات معدنی و فلزی وضع کرده است که واکنش بسیاری از فعالان حوزه صنعت و معدن کشور را به همراه داشته است. شرکت ذوب روی اصفهان، یکی از شرکت‌های برجسته در زمینه تولید شمش روی است که با صادرات این محصول، زمینه اشتغال و ارزآوری مناسبی را برای کشور فراهم ساخته است. اجرای بخشنامه ابلاغ شده از سوی وزارت صمت، می‌تواند تاثیر منفی بر عملکرد این شرکت داشته باشد. خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» در این زمینه با عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان گفت‌وگو کرده است که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید:
  1401/1/29 16:04

  ثبات، تنها خواسته فعالان صنعت

  مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان گفت: شناخت و ارزیابی عدم قطعیت پارامتری موثر در تصمیم‌گیری‌های حیاتی یک سازمان به حساب می‌آید. از این رو، نادیده گرفتن عدم قطعیت‌ها، تبعات زیادی برای سازمان‌ها ایجاد خواهد کرد. بنابراین در اختیار داشتن برنامه‌ای مدون برای مواجهه با عدم قطعیت‌های احتمالی پیش روی صنعت، لازمه پایداری بنگاه اقتصادی در عصر کنونی محسوب می‌شود. با توجه به موانع داخلی و خارجی پیش روی صنایع مختلف، این شرکت با اتخاذ سیاست‌ها و برنامه‌های استراتژیک، با انعطاف‌پذیری بیشتر، آمادگی لازم برای مواجهه با چالش‌‌ها را داشته است. با این حال، شرایط اقتصادی کنونی جامعه، چندنرخی بودن ارز و سایر عوامل موجب افزایش ریسک در برنامه‌ریزی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها در صنایع شده است. بنابراین اتخاذ سیاست‌های ثمربخش برای ثبات اقتصادی با هدف افزایش پایداری در کسب‌وکار عاملی تعیین‌کننده در بقا و تجلی سازمان‌ها محسوب می‌شود.
  1400/10/20 18:40

  مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان خبر داد:

  کوره القایی جدید نصب می‌شود/ مکانیزه شدن عملیات شارژ ورق روی به داخل کوره

  مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان گفت: به منظور بالا بردن راندمان ذوب در مرحله تبدیل ورق به شمش و همین طور کاهش آلودگی‌های زیست‌محیطی، ضمن استفاده از سوخت فسیلی در کوره ذوب، یک دستگاه کوره القایی خریداری شده است که به زودی ساخت آن به پایان می‌رسد. علاوه بر این، عملیات شارژ ورق به داخل کوره نیز که در حال حاضر تقریبا در تمامی کارخانه‌های تولید روی به صورت دستی انجام می‌شود، مکانیزه شده و کار سخت پرتاب ورق به داخل کوره و مواجهه با گرمای کوره نیز از روی دوش نیروی انسانی برداشته می‌شود.
  1399/7/22 17:52

  عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  با سرمایه‌گذاری در واحد تحقیقات، می‌توان به روش‌های کارآمد تولید دست یافت

  علت مهمی که شرکت ذوب روی اصفهان را علی‌رغم وجود موانع بسیار در زمینه تولید شمش روی در کشور، به یک شرکت موفق تبدیل کرده است، سرمایه‌گذاری ویژه این مجموعه در زمینه تکنولوژی، تولید و فروش محصول نهایی است. این شرکت برای پیش‌برد اهداف خود علاوه بر ارج نهادن به امر پژوهش، تحقیقات و پیش‌بینی بازار، بر توان نیروی انسانی خود در راستای به اوج رساندن میزان و راندمان تولید در شرایط امروز کشور نیز تکیه کرده است. از دیگر مزیات می‌توان به دارا بودن معادن اختصاصی برای پیش‌برد اکتشاف و بهره‌برداری در راستای افزایش تولید اشاره کرد؛ به طوری که میزان تولید این شرکت در شرایط تحریم و شیوع ویروس کرونا، به دو برابر ظرفیت اسمی مندرج در پروانه بهره‌برداری رسیده است که این امر نقطه عزمیت این شرکت را در چشم‌انداز صنعت روی نشان می‌دهد. از طرفی، بهره‌گیری از ماشین‌آلات به‌روز و استفاده بهینه از انرژی و هم‌زیستی مسالمت‌آمیز با زیست‌بوم منطقه، کاهش ریسک‌پذیری و... ازجمله اهداف محقق شده این شرکت فعال طی سال‌های اخیر به حساب می‌آید. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با عبدالله تیموری‌نیا، مدیرعامل شرکت ذوب روی اصفهان، گفت‌وگو کرده است که متن کامل آن را در ادامه می‌خوانید:
  1399/5/4 14:31
6
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: