مطالب مرتبط با واژه 'شرکت معدنی و صنعتی چادرملو'

  عملکرد فوق‌العاده چادرملو در حوزه کار و کارگری

  معاون روابط کار وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی، علاوه بر بازدید از مجتمع صنعتی و معدنی چادرملو، در جریان مسائل کارگری و کارفرمایی مجتمع نیز قرار گرفت.
  1401/5/24 11:51

  رتبه نخست کشوری به نیروگاه سیکل ترکیبی سرو چادرملو رسید

  نیروگاه سیکل ترکیبی سرو چادرملو، موفق به کسب رتبه‌های برتر کشوری در سه شاخص مهم ارزیابی در گزارش‌ سالیانه بازار برق در سال ۱۴۰۰ شد.
  1401/5/22 16:01

  قائم مقام مدیرعامل شرکت چادرملو معرفی شد

  حامد عسکری‌زاده، عضو هیئت رئیسه انجمن سنگ آهن ایران، به‌ عنوان قائم‌ مقام جدید مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو معرفی شد.
  1401/5/12 11:23

  نقطه عطفی در صنعتی‌سازی فریمان

  نماینده مردم سرخس و فریمان در مجلس شورای اسلامی گفت: اقدام شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در اجرای پروژه ورق‌های آلیاژی در فریمان، نقطه عطفی در صنعتی‌سازی این منطقه از کشور است.
  1401/5/2 20:00

  چادرملو در آستانه تحولی جدید

  مدیرکل حوزه مدیرعامل و معاون مالی و سرمایه انسانی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با اشاره به ضرورت تحول ساختاری در جهت نیل به اهداف توسعه، گفت : تغییر و تحولاتی که در چند سال اخیر در دنیا اتفاق افتاده است، نقش بنگاه‌های صنعتی را با رویکرد جدید روبه‌رو ساخته که نتیجه قطعی آن تغییر موقعیت نسبی بنگاه‌ها نسبت به قبل است.
  1401/4/28 13:05

  وظیفه ما توسعه است

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در مجمع عمومی عادی سالیانه این شرکت، گفت: چادرملو مطابق با وظیفه ذاتی خود بالغ بر چهار میلیارد یورو طرح در زنجیره فولاد در دست اقدام دارد که اجرای بخشی از آن‌ها آغاز شده است.
  1401/4/18 19:15

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:

  دولت میادین گازی را در اختیار فولادی‌ها قرار دهد

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو ضمن طرح این پیشنهاد که دولت میادین گازی را به شرکت‌های فولادی بفروشد، گفت: آماده جذب سرمایه‌های سرگردان با تاسیس شرکت‌های سهامی عام پروژه‌ای در بازار سرمایه هستیم.
  1401/4/14 09:26

  تولید بیش از 18 میلیون و 400 هزار تن محصول فولادی در چادرملو

  معاون مالی و سرمایه انسانی شرکت چادرملو گفت: واحد فولادسازی این شرکت در سال 1400 توانست بیش از ظرفیت اسمی و به میزان یک میلیون و 54 هزار تن فولاد تولید کند. علاوه بر این، چادرملو در سال گذشته یک میلیون و 364 هزار تن آهن اسفنجی، سه میلیون و 809 هزار تن گندله و 12 میلیون و 186 هزار تن کنسانتره سنگ‌آهن نیز تولید کرده است.
  1401/4/4 10:52

  گام بلند چادرملو در مسیر به‌ روزرسانی فناوری‌های نوین

  شرکت معدنی و صنعتی چادرملو با هدف ساخت و تامین برخی تجهیزات برای به‌ روزرسانی فناوری‌های مدرن معدنی و صنعتی با تکیه بر توان داخلی، در سال گذشته اقدام به عقد تفاهم‌نامه همکاری با شرکت ماشین‌سازی اراک کرد و با تاسیس شرکت مدیریت توسعه فناوری صنایع کانسار، فعالیت عملی خود را برای تحقق این هدف آغاز کرد.
  1401/3/28 18:47

  پیش‌بینی فروش سالانه پنج میلیارد دلاری چادرملو

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: برای اجرای طرح‌های توسعه‌ای چادرملو بالغ بر چهار میلیارد یورو سرمایه‌گذاری پیش‌بینی شده است که فروش حاصل از محصولات تولیدی طرح‌های جدید، سالانه بیش از پنج میلیارد دلار خواهد بود.
  1401/3/26 12:10
391
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: