مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  افت 4.6 درصدی قیمت ضایعات سفاله آلومینیوم خشک

  طی یک هفته گذشته در بازار ضایعات آلومینیومی، ضایعات سفاله آلومینیوم خشک با 4.6 درصد افت قیمت، بیشترین کاهش قیمت هفتگی را ثبت کرد.
  1401/4/9 18:15

  افزایش 0.5 درصدی قیمت ضایعات مس کابلی سیاه

  امروز پنج‌شنبه 9 تیر ماه 1401، قیمت ضایعات مس کابلی سیاه نسبت به روز معاملاتی پیشین، 0.5 درصد افزایش یافت و به 233 هزار و 180 تومان رسید.
  1401/4/9 16:16

  قیمت‌گذاری دستوری، کمر بخش خصوصی را شکست

  رئیس هئیت مدیره شرکت فولاد آذران گستر تبریز گفت: دولت با اعمال بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های متعدد و دخالت در بازار، رمقی برای تولیدکنندگان بخش خصوصی باقی نگذاشته است.
  1401/4/9 15:38

  عقب‌افتادگی ایران از بازارهای بین‌المللی/ بررسی تجارت جهانی پرمنگنات پتاسیم

  تکنولوژی نوین تولید این محصول، در اختیار کشورهای چین، آمریکا و هند بوده است که در این بین چین با احتساب سهم حدود ۶۶ درصدی، در جایگاه نخست از صادرات پرمنگنات پتاسیم در جهان قرار دارد. هند و آمریکا بعد از چین در رتبه دوم و سوم صادرکنندگان جهان قرار گرفته‌اند. ایران تاکنون جزو کشورهای صادرکننده نبوده است اما به دلیل برخوردار نبودن از تولید‌کننده داخلی و تقاضای بازار، بزرگ‌ترین کشور واردکننده پتاسیم پرمنگنات است. بعد از ایران کشورهای تایلند، بنگلادش، بلژیک و ویتنام با نسبت‌های متغیر در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰، جزو بزرگ‌ترین واردکنندگان این محصول بوده‌اند.
  1401/4/9 14:03

  چین و هند، پیش‌قراولان تولید زغال‌سنگ در جهان/ بررسی تولید جهانی زغال‌سنگ

  چین بزرگ‌ترین تولیدکننده و مصرف‌کننده کک در جهان شناخته می‌شود که با توجه به پیش‌بینی افزایش تولید فولاد در چین، تقاضای این کشور برای زغال‌سنگ و بالطبع کک نیز افزایش خواهد داشت. در سال ۲۰۲۰ و در پی همه‌گیری ویروس کرونا، تولید و تقاضای زغال‌سنگ به‌ دلیل تعطیلی واحدهای تولیدی این کشور، کاهش داشت. افزایش جمعیت موجب رشد صنایع زیرساختی، ساختمان‌سازی و خودروسازی می‌شود. بنابراین افزایش جمعیت در تولید فولاد، نقش تعیین‌کننده‌ای دارد. تولید و تقاضای کک متالورژیکی نیز ریشه در تقاضای فولاد داشته است و پیش‌بینی می‌شود فارغ از کاهش تقاضای کک متالورژیکی در شرایط همه‌گیری کرونا، در سال‌های آتی تولید و تقاضای کک روندی افزایشی داشته باشد.
  1401/4/9 13:31

  تبریک خلج طهرانی به مناسبت روز ملی صنعت و معدن

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس در پیامی فرارسیدن روز صنعت و معدن را به‌ تمام زحمت‌کشان شاغل در این عرصه تبریک گفت.
  1401/4/9 11:52

  صدور مجوز برداشت از اولین معدن مس اردبیل

  رئیس سازمان صنعت معدن و تجارت استان اردبیل گفت: پروانه بهره‌برداری نخستین معدن مس استان اردبیل در روز هفتم از دهه تولید و تجارت با ذخیره ۷۰ میلیون تن کانسنگ مس و استخراج سالیانه یک میلیون تن صادر شده است.
  1401/4/9 11:40

  رشد تولید خودروسازان در بهار 1401

  بر اساس گزارش‌های منتشر شده،‌ سه خودروساز بزرگ کشور در بهار امسال، ۲۲۶ هزار و ۴۲۸ دستگاه خودرو تولید کردند که این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، رشد ۱۱.۲ درصدی را نشان می‌دهد.
  1401/4/9 11:24

  تبریک مدیرعامل «ومعادن» به مناسبت روز صنعت و معدن

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات طی صدور پیامی، روز صنعت و معدن را به تمام فعالان این عرصه تبریک گفت.
  1401/4/9 10:01

  افت 1.9 درصدی قیمت آلومینیوم

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه هشتم تیر ماه 1401، با 48 دلار کاهش نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 452 دلار رسید.
  1401/4/9 08:57
16583
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: