مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  تولید آلومینا در جهان، دامن‌گیر جنگ اکراین و روسیه شد

  آغاز جنگ اوکراین و روسیه و در پی آن کمبود عرضه گاز طبیعی در اروپا، موجب افزایش شدید قیمت حامل‌های انرژی و در نتیجه منجر به کاهش جهانی تولید آلومینا به‌ ویژه در اروپا و آمریکای جنوبی شد. با توجه به تداوم این شرایط، پیش‌بینی می‌شود بازار این محصول در آینده‌ای بسیار نزدیک دچار مخاطراتی شود. چین به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده و مصرف‌کننده آلومینا در جهان مطرح است که کوچک‌ترین تحولاتی در این کشور بر تولید و عرضه آلومینا جهانی تاثیر قابل توجهی خواهد گذاشت. به‌ همین دلیل هر ساله در ماه فوریه که موعد سال نوی چینی است و در چین تعطیلات گسترده‌ای صورت می‌گیرد، تولید آلومینا در جهان به میزان قابل توجهی کاهش می‌یابد که این میزان در سال ۲۰۲۱ حدود یک میلیون تن بوده است.
  1401/5/25 11:50

  سیر نزولی تولید معدنی و افزایش چشمگیر مصرف طلا در چین

  امنیت سرمایه‌گذاری و حاشیه سود بالا، همواره توجه دولت‌ها و مردم به طلا را به‌ دنبال داشته است. حاشیه سود بالای تولید طلا باعث می‌شود که کشورهایی که دارای ذخایر طلا هستند، به‌ دنبال تداوم و افزایش تولید باشند. بانک‌های مرکزی به‌ عنوان پشتوانه پولی و مردم با هدف سرمایه‌گذاری و استفاده زینتی، مصرف‌ کنندگان اصلی طلا به‌ شمار می‌روند. تولید و مصرف طلا در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش داشته است که علت اصلی هر دو مورد، کاهش محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری کرونا در سطح جهان است. چین همچنان در سال ۲۰۲۱، به‌ عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده و مصرف‌‌ کننده طلا در سطح جهان شناخته می‌شود. در مجموع میزان تولید معدنی طلا در جهان در سال ۲۰۲۱ نسبت به سال ۲۰۲۰، با افزایش ۳ درصدی و میزان مصرف، با افزایش چشمگیر ۴۷ درصدی روبه‌رو بوده است.
  1401/5/25 11:00

  دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی

  دومین همایش ملی ایمنی در معادن و صنایع معدنی به میزبانی شرکت معدنی و صنعتی گل‌‌گهر و با حضور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دبیر شورای عالی کار در سیرجان برگزار خواهد شد.
  1401/5/25 10:24

  در بورس فلزات لندن،

  قیمت آلومینیوم 79 دلار کاهش یافت

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز دوشنبه 24 مرداد ماه، با افت 3.3 درصدی نسبت به روز معاملاتی قبل از آن، به دو هزار و 389 دلار و 50 سنت رسید.
  1401/5/25 09:34

  افت 2.5 درصدی قیمت مس

  روز دوشنبه 24 مرداد ماه 1401، قیمت مس در LME نسبت به روز معاملاتی پیشین، 199 دلار کاهش یافت و به هفت هزار و 865 دلار و 50 سنت رسید.
  1401/5/25 08:51

  رئیس هیئت مدیره شرکت فرآوری آمیژه‌های رنگین مطرح کرد:

  توسعه تولید؛ شاه‌بیت کنترل تورم

  رئیس هیئت مدیره شرکت فرآوری آمیژه‌های رنگین گفت: دانش و تخصص تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی به نحوی است که اگر دولت حمایت‌های لازم جهت توسعه تولید و کنترل تورم را در دستور کار خود قرار دهد، می‌توانیم حضور موفق و چشمگیری در بازارهای منطقه‌ای و بین‌المللی داشته باشیم.
  1401/5/24 20:47

  مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس مطرح کرد:

  هدف‌گذاری اشتغال‌زایی 23 هزار نفری در منطقه ویژه

  مدیرعامل منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس گفت: منطقه ویژه برای جذب حداکثری نیروی متخصص، اقدام به انعقاد تفاهم‌نامه با دانشگاه هرمزگان کرده و در برنامه‌های خود، اشتغال‌زایی 23 هزار نفری را در دستور کار قرار داده است.
  1401/5/24 20:06

  مدیرعامل شرکت پاک برنز مطرح کرد:

  ماندگاری به شرط کاهش هزینه‌های تولید

  مدیرعامل شرکت پاک برنز گفت: برخلاف تصورات، یکی از راهکارهای ماندگاری و پیشرفت در صنعت، کاهش هزینه‌های تولید است؛ اگر شرکت‌های تولیدی و صنعتی به جای ایجاد فضای رقابتی در صدد کاهش هزینه‌های تمام شده خود باشند، سبب ماندگاری شرکت‌ها می‌شود.
  1401/5/24 19:59

  تحول تولید در بخش کنسانتره‌سازی فولاد سنگان

  مدیر کارخانه کنسانتره‌سازی شرکت فولاد سنگان گفت: در مرداد ماه امسال، به رکورد تولید 17 هزار و 700 تن کنسانتره دست یافتیم که بیشترین میزان تولید روزانه از زمان تاسیس شرکت بوده است.
  1401/5/24 19:21

  انتصاب سرپرست مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی فولاد اکسین

  طی حکمی، حبیب‌اله دیباجی به عنوان سرپرست مدیریت آموزش و توسعه منابع انسانی شرکت فولاد اکسین منصوب شد.
  1401/5/24 19:09
17218
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: