مطالب مرتبط با واژه 'معدن'

  همان آش و همان کاسه

  در همه عرصه‌ها، جایگاه آموزش در افزایش سطح بهره‌وری به عنوان یکی از مکانیزم‌های اصلی و یک ضرورت شناخته می‌شود. ازاین‌رو آموزش در حوزه معدن و صنایع معدنی نیز از این قاعده مستثنی نیست. نیروی انسانی از بزرگ‌ترین و با ارزش‌ترین سرمایه هر سازمانی است که در کنار رشد کمی برای رشد کیفی آن، نیازمند آموزش پرسنل خواهد بود. در واقع آموزش مختص یک سن و یک دوره خاص و یک مکان ویژه نیست.
  1401/5/8 12:39

  نوید روزهای خوش در آلبلاغ اسفراین

  استاندار خراسان شمالی گفت: مشکلات این معدن عظیم سرب و روی در شمال شرقی اسفراین، حل شده و ایمیدرو آماده سرمایه‌گذاری در این معدن است.
  1401/5/3 17:29

  رئیس خانه معدن ایران عنوان کرد:

  ضرورت حمایت از بهره‌برداران معدنی

  رئیس خانه معدن ایران با تاکید بر لزوم حمایت جدی از بهره‌برداران معدنی و تامین امنیت آن‌ها، گفت: وزارت صمت باید تمام پرداختی‌های بخش معدن به دولت و نحوه هزینه‌کرد آن‌ها را بر عهده بگیرد.
  1401/5/2 14:17

  استان اردبیل بر مدار توسعه صنعت و معدن

  با بهره‌برداری از معدن صاحب دیوان در شهرستان مشگین‌شهر، استان اردبیل به جرگه استان‌هایی که دارای معادن فلزی هستند، پیوست.
  1401/4/28 10:09

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  اندیشکده‌های برتر کشور طرح‌های حوزه صمت را نقد کنند

  وزیر صنعت، معدن و تجارت از مدیران اندیشکده‌های برتر کشور خواست با نقد طرح‌ها و مستندات، نقش خود را در اصلاح حوزه صنعت، معدن و تجارت ایفا کنند.
  1401/4/25 18:47

  نیازمند طرحی نو در معدن‌کاری هستیم

  در حال حاضر چالش اصلی بخش معدن‌کاری کشور، فرسودگی و کمبود ماشین‌آلات معدنی است. این موضوع در تمامی حوزه‌های معدن‌کاری مشاهده می‌شود و پیمانکاران معدنی در این زمینه با چالش‌های زیادی مواجه هستند. کمبود ماشین‌آلات نیز در معادن بزرگ‌‍مقیاس و همچنین معادن متوسط و کوچک‌مقیاس دیده می‌شود. عمر بالای ماشین‌آلات معدنی به بزرگ‌ترین چالش این حوزه تبدیل شده است. تخمین زده می‌شود عمر متوسط ماشین‌آلات معدنی حدود 20 سال باشد و اگر این ماشین‌آلات فرسوده جایگزین نشوند، حفظ تولید نیز به چالش خواهد افتاد.
  1401/4/25 11:49

  تا پایان امسال رخ خواهد داد؛

  تکمیل 12 طرح نیمه‌تمام معدن و صنایع معدنی توسط ایمیدرو

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: ایمیدرو تا پایان سال جاری، طرح‌هایی را در زمینه مس، فولاد، سرب و روی، فروکروم، زغال‌سنگ، آهک هیدراته، فسفات و تکمیل زیرساخت به بهره‌برداری خواهد رساند.
  1401/4/25 11:13

  لزوم نوسازی ماشین‌آلات معدنی فرسوده

  معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: بیش از ۱۵ هزار دستگاه ماشین‌آلات معدنی با عمر بیش از ۲۰ سال در ناوگان صنایع معدنی وجود دارد که نیازمند نوسازی و جایگزینی است.
  1401/4/22 19:32

  نگاه مدیران به حوزه معدن جهادی نیست

  رئیس سازمان بسیج نظام مهندسی صنعت و معدن خوزستان گفت: نگاه مدیران در سطح کشور به حوزه معدن جهادی نیست و تصمیم‌های اتخاذشده به همراه برنامه‌های موجود عملیاتی نمی‌شوند.
  1401/4/22 13:23

  حقوق دولتی معادن برای بهسازی راه‌ها

  نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح اختصاص 5 درصد از درآمد فروش معادن واگذار شده بخش خصوصی به شهرستان محل معدن، در کمیسیون برنامه و بودجه مجلس مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
  1401/4/8 16:27
778
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: