مطالب مرتبط با واژه 'کرومیت'

  باز هم ردپای چین/ بررسی نقش کشورها در تولید و تجارت جهانی کروم معدنی

  بر اساس اطلاعات، بیشترین منابع و ذخایر کروم در کشورهای آفریقای جنوبی و قزاقستان واقع شده است و در زمینه تامین تقاضای جهانی کروم معدنی، آفریقای جنوبی نقش اصلی را ایفا می‌کند. ترکیه، هند و فنلاند پس از آفریقای جنوبی و قزاقستان، از دیگر تولیدکنندگان معدنی کروم در جهان به‌ شمار می‌آیند. در زمینه واردات کروم، چین با توجه به اینکه بزرگ‌ترین تولید‌کننده فولاد زنگ‌نزن در جهان است، دارای بیشترین تقاضا برای کروم معدنی در جهان بوده و در سال‌های ۲۰۱۱ تا ۲۰۲۰ به تنهایی مقصد حدود ۸۵ درصد از کروم معدنی تجارت شده در جهان محسوب می‌شود.
  1401/4/16 14:45

  مدیرعامل صندوق بازنشستگی فولاد:

  معادن اسفندقه کرمان وارد بورس می‌شود

  مدیرعامل صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد کشور گفت: قرار است شرکت معادن اسفندقه از توابع استان کرمان را طی برنامه کوتاه‌مدت وارد بورس کنیم که این اقدام علاوه بر جذب سرمایه‌گذاران در منطقه ارزوییه کرمان، برند این شرکت را نیز معرفی می‌کند.
  1401/2/26 09:40

  تعطیلی یک معدن کرومیت در کرمان

  ۱۲۰۰ کارگر معدن کرومیت آسمینون در جنوبی‌ترین منطقه استان کرمان، به دلیل تعطیلی معدن بیکار شده‌اند و خواستار بازگشایی معدن هستند.
  1400/1/17 10:38

  پایان خام‌فروشی کرومیت سبزوار با فعالیت یک واحد صنعتی جدید

  کارخانه فرآوری کنسانتره کرومیت همزمان با «سال جهش تولید» در سبزوار واقع در غرب خراسان رضوی مورد بهره‌برداری قرار گرفت و به خام‌فروشی این ماده معدنی پایان داد.
  1399/12/6 11:04

  فراوری کرومیت در خوی

  مدیر اداره صنعت، معدن و تجارت خوی از طرح مطالعاتی سرمایه‌گذاری سنگ‌بری بزرگ‌مقیاس و فراوری کرومیت توسط سازمان ایمیدرو در شهرستان خوی خبر داد.
  1399/9/18 14:58

  فرماندار میامی خبر داد:

  وجود ۲۰ درصد کرومیت کشور در میامی

  فرماندار میامی با بیان اینکه ظرفیت‌های ویژه معدنی در سراسر شهرستان توان جذب سرمایه‌گذار را دارند، گفت: تنها در زمینه کرومیت، ۲۰ درصد کل ذخایر کشور در میامی است. همچنین کانی‌ها و مواد معدنی فراوانی در این شهرستان وجود دارد که می‌تواند برای سرمایه‌گذاری جذابیت داشته باشد.
  1399/8/1 13:15

  رئیس سازمان صمت استان سمنان:

  فرومد میامی سومین پتانسیل کشور در ماده معدنی کرومیت است

  رئیس سازمان صمت استان سمنان، از روستای فرومد میامی به عنوان سومین پتانسیل کشور در حوزه ماده معدنی کرومیت نام برد و عنوان کرد: در حال حاضر ۳۷ معدن در شهرستان میامی وجود دارد که مس، منگنز و کرومیت از جمله این ‌معادن است‌.
  1398/9/26 10:00

  ۲۵۴ شرکت دانش‌بنیان در بخش معدن فعالیت می‌کنند

  دوره کارگاهی و آموزش فشرده (بوت کمپ) که می‌توان آن را تحت عنوان «کرومیت» (مجموعه رویدادهای ایده‌گرد، بوت‌کمپ، معدن و اکتشاف) نام‌گذاری کرد، در حالی به فعالیت هجده روزه‌ی خود در مرکز رشد و نوآوری دانشگاه علامه طباطبایی پایان داد که فعالان این حوزه، تاکید بسیاری بر لزوم آگاهی بیشتر نسبت به نیازهای بخش معدن کردند.
  1398/8/14 16:54

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان اعلام کرد:

  صادرات ۲۵۰ هزار تن کرومیت معادل ۷۰ درصد صادرات کشور از جنوب کرمان

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت جنوب کرمان گفت: بیش از ۲۵۰ هزار تن کرومیت از جنوب کرمان صادر می‌شود که معادل ۷۰ درصد کرومیت صادراتی کشور است.
  1398/3/24 17:00

  افزایش تولید ترکیه، این کشور را به دومین تامین‌کننده کرومیت تبدیل کرده است

  سرزمین سیاه؛ تولیدکننده 46 درصد کرومیت دنیا

  فروکروم از مواد اولیه اساسی تولید فولادهای زنگ‌نزن و آلیاژی محسوب می‌شود؛ لذا تولید کروم مستقیما بر بازار این محصولات تاثیرگذار است. تولیدکنندگان اصلی کرومیت به عنوان ماده اولیه تولید کروم را کشورهای آفریقای جنوبی، قزاقستان، ترکیه و هند تشکیل می‌دهند. تولید کروم محتوی معدنی آفریقای جنوبی در سال 2018، با 1.6 درصد کاهش نسبت به سال پیش از آن به 7.2 میلیون تن رسید. ترکیه نیز با افزایش تولید کرومیت در 2 سال اخیر، سهم خود از تولید دنیا را به 18.5 درصد افزایش داد تا دومین تولیدکننده کرومیت دنیا در سال‌های 2017 و 2018 شناخته شود.
  1398/2/12 11:41
15
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: