مطالب مرتبط با واژه 'شرکت آهن و فولاد ارفع'

  سید محمد موسوی، معاون بهره‌برداری شرکت آهن و فولاد ارفع در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»؛

  شمارش معکوس اجرای پروژه افزایش ظرفیت ارفع

  افزایش ظرفیت واحدهای تولیدی یکی از بهترین راهکارها برای حفظ سرمایه شرکت محسوب می‌شود زیرا اگر قرار باشد یک واحد تولیدی دیگر به بهره‌برداری برسد، در این صورت باید سرمایه جدیدی صرف احداث شود که در برخی مواقع با توجه به نقدینگی شرکت و شرایط موجود، امکان توسعه وجود ندارد. از این رو، برخی شرکت‌ها ترجیح می‌دهند ظرفیت تولید خود را در واحد موجود افزایش دهند که هم زمان کمتری می‌برد و هم اینکه به سرمایه کمتری نیاز دارد. در این راستا، پروژه افزایش ظرفیت زیرسقف فولادسازی در راستای افزایش ظرفیت تولید شمش از 800 هزار تن به یک میلیون تن و افزایش تعداد مقاطع ریخته‌گری ازجمله طرح‌های توسعه‌ای ارفع است که در اواسط تیر ماه سال جاری و در مدت زمان یک ماه انجام خواهد شد. در این رابطه خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با سید محمد موسوی، معاون بهره‌برداری شرکت آهن و فولاد ارفع گفت‌وگویی انجام داده است که در ادامه خواهید خواند:
  1401/4/5 14:26

  ارفع 15 هزار تن شمش فولادی به فروش رساند

  شرکت آهن و فولاد ارفع امروز سه‌شنبه سوم خرداد ماه موفق شد 15 هزار تن شمش فولادی خود را در تالار صنعتی بورس کالای ایران مورد معامله قرار دهد.
  1401/3/3 19:57

  ارفع 15 هزار شمش فولادی عرضه می‌کند

  فردا سه‌شنبه سوم خرداد ماه، شرکت آهن و فولاد ارفع 15 هزار تن شمش فولادی را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.
  1401/3/2 16:45

  مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع مطرح کرد:

  تبدیل تهدید به فرصت در ارفع

  مدیرعامل شرکت آهن و فولاد ارفع گفت: ارفع برای سال 1401 در نظر دارد با توجه به احتمال قطعی برق در فصل تابستان، در همین زمان بزرگ‌ترین پروژه سال جاری خود را اجرا کند و ظرفیت تولید 800 هزار تنی واحد فولادسازی خود را 25 درصد افزایش دهد و به یک میلیون تن رساند.
  1401/3/2 14:13

  گزارش تصویری مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت آهن و فولاد ارفع با حضور اعضای هیئت رئیسه در 28 اردیبهشت ماه 1401 در مجموعه فرهنگی ورزشی تلاش برگزاری شد.
  1401/2/28 17:14

  تقسیم 120 تومانی سود در مجمع ارفع

  امروز چهارشنبه 28 اردیبهشت ماه 1401، مجمع عمومی عادی سالیانه صاحبان سهام شرکت آهن و فولاد ارفع تشکیل شد و این مجمع به تقسیم سود 120 تومانی سود به ازای هر سهم به سهامداران رای داد.
  1401/2/28 15:29

  ثبت رکورد جدید تولید روزانه در ارفع

  قطار شرکت آهن و فولاد ارفع با ثبت رکورد جدید تولید روزانه به میزان سه هزار و 282 تن فولاد خام و 21 ذوب در 26 اردیبهشت ماه، با قدرت به پیش می‌رود.
  1401/2/28 08:10

  ارفع 15 هزار تن شمش فولادی فروخت

  شرکت آهن و فولاد ارفع امروز سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه موفق شد 15 هزار تن شمش فولادی خود را در تالار صنعتی بورس کالای ایران مورد معامله قرار دهد.
  1401/2/27 16:07

  عرضه 15 هزار تن شمش فولادی ارفع

  امروز سه‌شنبه 27 اردیبهشت ماه، شرکت آهن و فولاد ارفع 15 هزار تن شمش فولادی را در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.
  1401/2/27 09:31

  ارفع 10 هزار تن شمش فولادی عرضه می‌کند

  فردا سه‌شنبه 20 اردیبهشت ماه، شرکت آهن و فولاد ارفع 10 هزار تن شمش فولادی در رینگ صنعتی بورس کالای ایران عرضه خواهد کرد.
  1401/2/19 18:43
167
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: