مطالب مرتبط با واژه 'تولید'

  تاثیر شرایط جوی در سوددهی شرکت‌های معدنی جهان

  بارندگی‌های شدید، خشکسالی‌های جدی و دیگر تغییرات آب و هوایی غیر معمول در سراسر جهان، سود شرکت های معدنی را کاهش داده است.
  1401/5/10 12:07

  تقدیر از تلاش بی‌وقفه کارکنان فولاد مبارکه

  مدیرکل روابط کار و جبران خدمت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعى، ضمن بازدید از مجتمع فولاد مبارکه، از کارکنان این مجموعه تقدیر کرد.
  1401/5/6 17:53

  یکصد و هشتاد و سومین جلسه تولید هلدینگ میدکو برگزار شد

  یکصد و هشتاد و سومین جلسه تولید هلدینگ میدکو با حضور مدیرعامل هلدینگ، معاونان، مدیران و مشاوران مجتمع‌های تولیدی در تهران، کرمان و اصفهان برگزار و در آن گزارش‌های تولید و مالی شرکت‌های زیرمجموعه میدکو ارائه شد.
  1401/5/5 16:08

  رشد ۱۵ درصدی تولید در فولاد مبارکه

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان، از افزایش تولید فولاد خام در خرداد ماه امسال در این مجتمع عظیم صنعتی خبر داد.
  1401/5/5 14:49

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد:

  اجرای چهار ابرپروژه در «فملی» تا پایان سال جاری

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: به دنبال اجرای طرح‌های توسعه‌ای و ارتقای تولید محصولات خود از ۲۵۰ هزار تن به حدود یک میلیون تن هستیم که این مهم، افزایش صادرات و ارزآوری بیش از ۱۰ میلیارد دلاری را برای اقتصاد کشور به همراه خواهد داشت.
  1401/4/29 20:55

  طی سه ماهه نخست سال جاری محقق شد؛

  رشد 57 درصدی فروش صادراتی «فباهنر»

  مجموع فروش صادراتی شرکت صنایع مس شهید باهنر در سه ماه ابتدایی امسال، به یک هزار و 263 تن محصول رسید که این میزان در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، حاکی از رشد 57 درصدی است. این شرکت در سه ماه نخست سال 1400، توانسته بود 803 تن محصول را روانه بازارهای صادراتی کند.
  1401/4/29 17:39

  مدیرعامل شرکت کافل صنعت سپاهان:

  امیدوار به ادامه تولید هستیم

  مدیرعامل شرکت کافل صنعت سپاهان گفت: اگرچه افزایش قیمت مواد اولیه و حامل‌های انرژی به ویژه گاز منجر به کاهش تولید و تعطیلی بسیاری از واحدهای تولیدکننده قطعات آلومینیومی شده است اما همچنان امیدوار هستیم با بهبود شرایط تولید، بتوانیم فعالیت خود را از سر بگیریم.
  1401/4/26 20:08

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم غدیر گستر توس عنوان کرد:

  عقب‌ماندگی صنایع پایین‌دستی آلومینیوم در تولید

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم غدیر گستر توس گفت: در حالی از دانش و تکنولوژی تولید قدیمی در صنایع پایین‌دستی آلومینیوم استفاده می‌شود که برخی از کشورهای همسایه مانند ترکیه، گوی سبقت را از تولیدکنندگان داخلی ربوده‌اند و اگر به دنبال رقابت‌پذیری در بازارهای بین‌المللی هستیم، باید برقراری روابط تجاری با شرکت‌های مطرح جهان را در دستور کار خود قرار دهیم.
  1401/4/20 20:01

  افزایش تولید فولاد، جان دوباره‌ای به بازار مولیبدن بخشید/ بررسی تولید و تجارت جهانی مولیبدن

  با توجه به وابستگی تولید مولیبدن به صنعت فولاد و افت محسوس صنعت فولادسازی چین به‌ عنوان بزرگ‌ترین فولادساز در جهان پس از همه‌گیری ویروس کرونا، تقاضای مولیبدن کاهش داشت اما با مهار این ویروس، بارقه‌های امید دوباره در صنعت مولیبدن روشن شده است. مولیبدن فلزی دارای خواص منحصر به‌ فرد است که در تولید آلیاژهای فولادی از آن استفاده می‌شود. چین، شیلی، آمریکا، پرو و کره جنوبی در زمزه بزرگ‌ترین فعالان صنعت مولیبدن شناخته می‌شوند. علی‌رغم کاربرد قابل‌ توجه این فلز در صنعت فولادسازی، تولید آن به‌ هیچ‌ عنوان وابسته به این صنعت نبوده است و به‌ عنوان محصول جانبی در کنار برخی از فلزات مانند مس تولید می‌شود.
  1401/4/16 12:54

  کنگو در مظن اتهام کسری بازار کبالت/ تولید و تجارت جهانی کبالت

  پیش‌بینی می‌شود کبالت، به عنوان یکی از مهم‌ترین فلزاتی که در ساخت باتری‌های قابل شارژ کاربرد دارد و تقاضای آن برای خودروهای برقی افزایش یافته است، بازار رو‌به‌رشدی را در آینده تجربه کند. بیشترین ذخایر کبالت در پوسته زمین به کشور کنگو تعلق دارد. کبالت به عنوان محصول جانبی فرایند استخراج نیکل و مس شناخته می‌شود. بنابراین تولید آن با بازار این دو فلز همبستگی بالایی دارد. از سال ۲۰۱۳ که کشور کنگو قانون منع صادرات کبالت و مس را به صورت کنسانتره وضع کرد، تجارت این ماده معدنی کاهش پیدا کرد اما پیش‌بینی می‌شود با لغو این قانون در سال ۲۰۲۰، بازار تجارت این ماده دوباره رونق بگیرد.
  1401/4/16 11:57
919
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: