مطالب مرتبط با واژه 'صادرات'

  چین، پیشرو در صادرات لوله و پروفیل بدون درز فولادی

  تجارت جهانی لوله و پروفیل بدون درز فولادی طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۱، روند نوسانی را طی کرده و در نهایت در سال ۲۰۲۱، به ۱۰ میلیون و ۷۱۰ هزار تن رسیده است. تجارت لوله و پروفیل بدون درز فولادی در سال‌های اخیر، عمدتا در آسیا و اروپا متمرکز بوده است. چین، بزرگ‌ترین صادرکننده لوله و پروفیل بدون درز فولادی جهان در سال ۲۰۲۱ محسوب می‌شود. حدود ۳۲ درصد از کل صادرات لوله و پروفیل بدون درز فولادی جهان در سال ۲۰۲۱ در اختیار این کشور بوده است. ایالات متحده آمریکا به عنوان بزرگ‌ترین واردکننده لوله و پروفیل بدون درز فولادی طی سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۲۱ بوده است. کشور آمریکا در سال ۲۰۲۱، حدود ۱۳ درصد از کل واردات لوله و پروفیل بدون درز فولادی را به خود اختصاص داد. با توجه به رشد صنایع مختلف، انتظار می‌رود بازار جهانی لوله و پروفیل بدون درز فولادی با رشد همراه باشد.
  1401/7/12 16:02

  طی پنج ماهه ابتدایی امسال؛

  صادرات فولاد کشور کاهش یافت

  طبق آمار منتشر شده، بالغ بر پنج میلیون تن صادرات اقلام فولادی در د اخل صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته، روند کاهشی برای تمام مقاطع، محصولات، شمش و آهن اسفنجی رقم خورده است.
  1401/7/12 13:55

  رفع مشکل ارزی صادرکنندگان فاقد ارز

  رئیس سازمان توسعه تجارت گفت: صادرکنندگان فاقد ارز سال ۱۳۹۷ می‌توانند با پرداخت تفاوت ریالی حسب میزان مانده تعهدات ارزی حاصل از صادرات خود، نسبت به رفع آن اقدام کنند.
  1401/7/11 17:35

  در پنج ماهه نخست امسال؛

  صادرات 20 درصد رشد پیدا کرد

  رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: میزان صادرات نسبت به مدت مشابه سال قبل، 20 درصد افزایش یافته است و پیش‌بینی می‌شود که اگر این مسیر دنبال شود، تا پایان ‌سال به تراز غیر منفی خواهیم رسید.
  1401/7/11 10:27

  مدیرعامل شرکت الکترو سیم هدایت:

  عزمی برای صادرات وجود ندارد

  مدیرعامل شرکت الکترو سیم هدایت گفت: در حالی که کشورهای رقیب اقدام به اعطای مشوق‌های صادراتی به تولیدکنندگان خود می‌کنند، عوارض گمرکی و نوسانات نرخ ارز باعث شده است هزینه‌های حاصل از صادرات برای تولیدکنندگان داخلی افزایش یابد و به دنبال آن، بخش عمده‌ای از بازارهای منطقه‌ای از دست برود.
  1401/7/10 18:25

  قاره سبز به دنبال گاز ایران

  عضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران گفت: اروپا همواره روی گاز ایران به عنوان یکی از گزینه‌های خود برای تامین نیازهای این قاره حساب باز کرده است و این مهم به نحوه مدیریت داخلی بستگی دارد.
  1401/7/10 15:36

  کیفیت؛ عامل ماندگاری در صنعت آلومینیوم

  مدیر کارگاه ریخته‌گری نقاش گفت: اگر به دنبال حضور موفق در بازارهای خارجی و سودآوری بیشتر حاصل از صادرات به کشورهای منطقه هستیم، باید کیفیت پروفیل آلومینیوم تولیدی را افزایش دهیم؛ چراکه کیفیت، عامل موفقیت در بازارهای بین‌المللی است.
  1401/7/10 11:05

  تجارت آلومینیوم اولیه و محصولات نیمه‌ساخته آلومینیوم چین

  اگرچه نسبت واردات شمش آلومینیوم از کشورهای ایران و مالاوی در ماه‌های جولای و آگوست کم بوده است اما نشانه‌ای از رشد بیشتر در آن مشاهده می‌شود. با توجه به بازخورد‌های دریافتی بازار، هنوز حجمی از شمش آلومینیوم صادراتی ایران در حال حمل به چین است که انتظار می‌رود به زودی وارد این کشور شود.
  1401/7/7 10:09

  بار سنگین مالیات روی دوش تولیدکنندگان

  مدیرعامل مجتمع صنعتی آل پلاست کارچان گفت: وضع عوارض خلق‌الساعه و تعرفه‌های گمرکی و همچنین سنگ‌اندازی برخی از سازمان‌های دولتی پیش پای تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی، باعث شده است بسیاری از واحدهای تولیدی تعطیل شوند و یا در آستانه ورشکستگی قرار بگیرند.
  1401/7/6 15:34

  صنعت سرب تشنه صادرات است

  مدیر کارگاه تولیدی شمش سرب حسنی گفت: با توجه به اینکه بیش از 90 درصد سرب کشور با استفاده از باتری فرسوده تولید می‌شود، این صنعت همزمان با تولید باتری پابرجا خواهد بود اما در حال حاضر با کاهش واردات باتری فرسوده و حرکت دنیا به سمت استفاده از باتری‌های لیتیومی، بسیاری از تولیدکنندگان شمش سرب با خطر تعطیلی روبه‌رو شده‌اند.
  1401/7/2 18:11
874
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سی‌ و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: