مطالب مرتبط با واژه 'شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات'

  مدیرعامل «ومعادن» بیان کرد:

  ضرورت به‌کارگیری تکنولوژی‌های نوین در توسعه پایدار

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: بسیاری از مشاغل موجود در حوزه معدن و صنایع معدنی طی ۳۰ سال آینده از بین خواهند رفت و ما باید بتوانیم با استفاده از دانش و فناوری‌های نوین در حوزه معدن و صنایع معدنی، به توسعه پایدار دست پیدا کنیم.
  1401/9/15 20:05

  معاون امور معادن و صنایع معدنی «ومعادن» مطرح کرد:

  ضرورت به‌روزرسانی دانش فرآوری عناصر نادر خاکی

  معاون امور معادن و صنایع معدنی «ومعادن» گفت: خوشبختانه در ایران عناصر نادر تحت عنوان عناصر همراه در برخی معادن وجود دارند اما مسئله مهم روش‌های فرآوری این عناصر است که عقب‌ماندگی از دنیا کار را دشوار ساخته است.
  1401/8/24 11:28

  با خروج مدیرعامل از ترکیب هیئت مدیره؛

  عضو هیئت‌ مدیره جدید شرکت سنگ آهن گهرزمین معرفی شد

  با اعلام مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، احد علیخانی به عنوان عضو هیئت مدیره جدید شرکت سنگ آهن گهرزمین معرفی شد.
  1401/8/1 12:46

  یک قدم تا افتتاح نخستین طرح پیشرانان پیشرفت ایران

  نخستین طرح از مجموعه ۴۸ طرح پیشرانان پیشرفت ایران توسط شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات افتتاح می‌شود.
  1401/7/20 10:00

  مسیر اقتصاد مقاومتی و خودکفایی از صنعت کاتالیست می‌گذرد

  مدیرعامل شرکت دانش‌بنیان گسترش کاتالیست ایرانیان گفت: بومی‌سازی کاتالیست در نگاه کلان و طی دو دهه اخیر باعث کسب مزایای ارزشمندی مثل جلوگیری از فشارهای تحریمی، شکستن انحصار یک یا چند تولیدکننده خارجی، ایجاد شرایط رقابتی کیفی و قیمتی، عدم وابستگی به خارج، جلوگیری از خروج ارز، ایجاد اشتغال، افزایش تولید ناخالص، ایجاد تکنولوژی‌های پیشرفته و توانمندی‌های صادرات برای کشور شده است.
  1401/7/9 18:43

  مدیر عامل «هیمکو» بیان کرد:

  توسعه کریدور شمال و جنوب در راستای بهبود شرایط اقتصادی

  مدیرعامل شرکت مدیریت بین‌المللی همراه گفت: از آنجایی که توسعه کریدور شمال و جنوب از راه حل‌های استراتژیک ملی جهت برون‌رفت از شرایط اقتصادی حاصل از تحریم فعلی به شمار می‌آید، بنابراین انتظار سرمایه‌گذاران داخلی این است که دولت از تمام ظرفیت‌های تشویقی خود جهت حمایت از سرمایه‌گذاران استفاده کند.
  1401/6/30 17:01

  «ومعادن»؛ پیشرو در اجرای پروژه‌ها

  معاون هماهنگی و نظارت بر امور شرکت‌های هلدینگ «ومعادن» گفت: هلدینگ «ومعادن» با تعریف پروژه‌های متعدد وارد مرحله عملیاتی شده است که می‌توان به هفت پروژه از ۴۸ ابرپروژه ملی پیشرانان پیشرفت ایران اشاره کرد که با راهبری این هلدینگ در حال پیشروی است.
  1401/6/21 14:47

  صنعت فولاد، نیازمند توسعه حمل‌ونقل

  مدیرعامل سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات گفت: گلوگاه اصلی اینجا است که اضافه ظرفیتی در زیرساخت‌های حمل‌ونقل وجود ندارد که برای افزایش حجم جابه‌جایی استفاده شود. بنابراین افزایش حمل مواد معدنی صنعت فولاد به میزان 40 تا 50 میلیون تن و افزایش جابه‌جایی محصولات نهایی این صنعت به میزان 20 تا 25 میلیون تن، نیازمند توسعه سریع و جدی ظرفیت‌های حمل‌ونقل زمینی به‌ خصوص در بخش ریلی است.
  1401/6/20 18:14

  کاوش فرصت‌ها و چالش‌های فناورانه

  مدیرعامل شرکت کاوشگران صنایع معدنی راشا گفت: ماموریت یا فلسفه وجودی این شرکت، کاوش فرصت‌ها و چالش‌های فناورانه و ارائه راهکارهای پیش‌دستانه، نوآورانه و ارزش‌آفرین از‌ طریق ایجاد شبکه‌های توانمند تخصصی و توسعه و تجاری‌سازی فناوری در معدن و صنایع معدنی تعیین شده است.
  1401/6/20 10:17

  درخشش «تجلی» در اراده ملی با واردات ماشین‌آلات معدنی

  با توجه به شرایط تحریمی و مسائل مربوط به نقل و انتقالات مالی، شرکت تجلی موفق شده است ماشین‌آلات مورد نیاز خود را خریداری کند و تحویل بگیرد. این اقدام در شرایطی که مشکلات بسیاری بر سر راه تامین ماشین‌آلات وجود دارد، نشان می‌دهد مجموعه با برنامه‌ریزی و نقشه راه مشخصی در تمامی بخش‌ها در حرکت است.
  1401/6/15 16:27
122
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: