مطالب مرتبط با واژه 'باتری'

  مصارف وانادیوم در صنایع مختلف

  رقابت فولادهای با استحکام بالا و صنعت باتری در بازار وانادیوم چین

  اگرچه آینده بازار وانادیوم در بخش باتری‌های تجدید پذیر قرار دارد، به‌کارگیری استاندارد جدید ساختمانی در چین، در جهت استفاده از فولادهای با استحکام بالا، تقاضای وانادیوم را بیش از پیش به‌سمت تولید محصولات فولادی سوق داده است.
  1397/9/24 16:25

  تفاهم تولیدکننده چینی لیتیوم و شرکت تسلا

  رشد 10 درصدی قیمت سهام شرکت Ganfeng

  شرکت چینی Ganfeng Lithium، یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدکننده لیتیوم در چین است که از سال 2010 سهام آن در بازار بورس Shenzhen نیز ارایه شد. این شرکت در سال‌های اخیر رشد بسیار مناسبی را شاهد بوده است. Ganfeng با چندین شرکت تابعه خود در چین تولید لیتیوم خود را به حد مناسبی رسانده است. این شرکت با تولید 500 تن لیتیوم بر سال (ظرفیت یک هزار تن بر سال) جزو شرکت‌های برتر در زمینه صادرات محصولات لیتیومی در چین محسوب می‌شود.
  1397/7/2 11:38

  نگاهی به دلایل رشد تولید باتری‌های لیتیوم- یون تا سال 2025

  کاهش قیمت تمام‌شده، محرک رشد صنعت باتری‌ها

  صنعت باتری‌ها با شتاب بیش از پیش در حال رشد است. این رشد بیشتر تابع افزایش تولید خودروهای برقی است و تقاضا برای مواد اولیه ساخت باتری را افزایش خواهد داد. در این گزارش نگاهی به این موضوع انداخته می‌شود.
  1397/5/28 14:50

  رشد 20 درصدی سهم نیکل در باتری‌های لیتیوم- یون تا سال 2025

  چشم‌انداز نیکل در صنعت باتری‌ها

  انقلاب وسایل نقلیه الکتریکی با سرعت هر چه تمام‌تر در حال وقوع است. این امر منجر به رشد تقاضا برای برخی محصولات معدنی شده است. باتری‌ها به‌عنوان عضو حیاتی در این رشد تقاضا با سرعتی قابل توجه در حال پیمودن مسیرهای توسعه هستند. از فلزات مختلف برای بهبود خواص این محصول استفاده می‌شود. یکی از فلزاتی که تاکنون توانسته خواص بهینه‌ای را برای تولید باتری ایجاد کند نیکل است و این امر منجر به افزایش استفاده از آن در ساخت این محصولات می‌شود.
  1397/5/25 11:37

  آینده تقاضای باتری‌ها برای نیکل

  استان اونتاریوی کانادا؛ یکی از ذخایر اصلی نیکل

  استان اونتاریو در کانادا دارای ذخایر مناسبی برای استخراج نیکل دارد. شرکت‌های بزرگی مانند تسلا، اپل و تویوتا قصد دارند تا سولفید‌نیکل مورد نیاز خود برای تولید باتری‌های لیتیوم- یون را در بلندمدت از طریق معادن این منطقه تأمین کنند. یافتن منابع دائمی نیکل، لیتیوم، مس، کبالت، گرافیت، وانادیوم و دیگر مواد معدنی مورد نیاز برای تولید باتری از دغدغه‌های بزرگ شرکت‌های تولیدکننده این کالای اساسی در لوازم الکترونیکی است. این امر با توجه به مشکلات عرضه نیکل در سال‌های اخیر از سوی فیلیپین اهمیت بیشتری یافته است.
  1397/5/20 12:23

  بررسی تقاضای باتری‌ها و الکترود گرافیتی برای کک سوزنی

  نگاهی به رشد قیمت کک سوزنی در 2 سال اخیر

  قیمت کک سوزنی طی سال‌های 2012 تا 2016 به علت تقاضای پایین صنعت الکترود گرافیتی، کاهش یافت. البته کاهش قیمت مواد اولیه برای تولید این محصول (کک نفتی) طی این سال‌ها را نیز نباید از نظر دور نگه داشت. قیمت کک سوزنی در خلال سال‌های 2012 تا 2014 به کمتر از هزار دلار برای هر تن و پس از آن طی سال‌های 2014 تا 2017 حتی به کمتر از 500 دلار برای هر تن رسید. این رکود و کاهش نرخ برای سال‌ها، مانند آرامش قبل از طوفان در بازار کک سوزنی بود؛ چرا که رشد 7 تا 10 برابری قیمت کک سوزنی که در عرض کمتر از چند ماه در نیمه سال 2017 اتفاق افتاد، تمامی سطح پایین قیمت‌های قبلی را جبران کرد!
  1397/5/14 11:37

  نگاهی به مصرف گرافیت و کک سوزنی در باتری و الکترود گرافیتی

  الکترودهای گرافیتی 80 درصد کک سوزنی جهان را مصرف می‌کنند

  در این گزارش به بزرگ‌ترین مصرف‌کنندگان کک سوزنی پرداخته می‌شود. صنعت الکترودهای گرافیتی بیشترین مصرف کک سوزنی را به‌خود اختصاص داده‌اند. سهم بازار الکترودها از کک سوزنی تولید شده در جهان در حدود 80 درصد برآورد می‌شود. این مهم نشان می‌دهد که هرگونه اتفاق در بازار کک سوزنی اولین تأثیر خود را در حوزه الکترودهای گرافیتی خواهد گذاشت که عمدتا مورد استفاده در صنایع فولاد هستند.
  1397/5/13 09:32

  تب تولید گرافیت در خارج از چین

  افزایش قیمت گرافیت پرک، محرک توسعه این صنعت در خارج از چین شده است

  تقاضای روز افزون برای تولید گرافیت مخصوصا گرافیت کروی (Spherical Graphite) مورد استفاده در باتری‌ها منجر به توسعه زنجیره عرضه این کالا در سراسر جهان شده است. پروژه‌هایی که طی چندین سال به‌دلیل رکود قیمت‌ها به‌حالت تعلیق درآمده بودند، با افزایش قیمت گرافیت پرک از اواخر سال 2017 و اوایل 2018 شروع به افزایش سرمایه‌گذاری و پیشرفت کرده‌اند.
  1397/3/12 15:16

  صنعت باتری‌ها تقاضای جهانی گرافیت را افزایش می‌دهند

  گرافیت در دو راهی باتری‌ها و الکترودهای صنعت فولاد

  مانند نیکل که در معرکه 2 صنعت باتری و صنایع فولاد قرار گرفته است، گرافیت نیز در سال‌های اخیر شرایط مشابهی را تجربه می‌کند. کشش 2 بازار آند باتری‌های لیتیوم- یونی و الکترودهای گرافیتی کوره‌های قوس الکتریکی منجر به افزایش تقاضای جهانی گرافیت شده است.
  1397/3/9 14:39

  رشد تولید لیتیوم با وجود چالش‌ها، ادامه دارد

  تلاش نماسکا در جهت جذب سرمایه‌ 400 میلیون دلاری برای تولید لیتیوم

  از ابتدای سال 2018 تاکنون بازار لیتیوم با مشکلات خاص خود روبه‌رو بوده است. گزارش بانک مورگان استنلی مبنی بر احتمال عرضه مازاد در بازار لیتیوم نگرانی‌های بسیاری را برای سرمایه‌گذاران این حوزه ایجاد کرده است. با این حال برخی شرکت‌ها هنوز هم به‌دنبال افزایش ظرفیت تولید لیتیوم خود هستند؛ شرکت نماسکا یکی از این شرکت‌ها است.
  1397/3/6 08:44
21
اذرنبش تبریز
فولاد متیل
بنر صبانور
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: