مطالب مرتبط با واژه 'لیتیوم'

  تفاهم تولیدکننده چینی لیتیوم و شرکت تسلا

  رشد 10 درصدی قیمت سهام شرکت Ganfeng

  شرکت چینی Ganfeng Lithium، یکی از شرکت‌های بزرگ تولیدکننده لیتیوم در چین است که از سال 2010 سهام آن در بازار بورس Shenzhen نیز ارایه شد. این شرکت در سال‌های اخیر رشد بسیار مناسبی را شاهد بوده است. Ganfeng با چندین شرکت تابعه خود در چین تولید لیتیوم خود را به حد مناسبی رسانده است. این شرکت با تولید 500 تن لیتیوم بر سال (ظرفیت یک هزار تن بر سال) جزو شرکت‌های برتر در زمینه صادرات محصولات لیتیومی در چین محسوب می‌شود.
  1397/7/2 11:38

  نگاهی به دلایل رشد تولید باتری‌های لیتیوم- یون تا سال 2025

  کاهش قیمت تمام‌شده، محرک رشد صنعت باتری‌ها

  صنعت باتری‌ها با شتاب بیش از پیش در حال رشد است. این رشد بیشتر تابع افزایش تولید خودروهای برقی است و تقاضا برای مواد اولیه ساخت باتری را افزایش خواهد داد. در این گزارش نگاهی به این موضوع انداخته می‌شود.
  1397/5/28 14:50

  بررسی تغییرات قیمیت لیتیوم تا سال 2027

  باطری‌سازان، عمده متقاضیان بازار لیتیوم هستند

  رشد تقاضای جهانی صنعت باتری‌ها نیاز روزافزونی را برای فلز لیتیوم ایجاد کرده است. با توجه به دقت و حساسیت مورد نیاز از سوی باتری‌ها، تولید محصولات لیتیومی با درجه عیار بسیار بالا در دستور کار تولیدکنندگان قرار دارد. با وجود افزایش قیمت لیتیوم در بازارهای جهانی، پیش‌بینی‌ها حاکی از افزایش عرضه، بیش از تقاضای بازار در سال‌های آتی است که به کاهش قیمت‌ها منجر خواهد شد.
  1397/4/9 15:27

  رشد تولید لیتیوم با وجود چالش‌ها، ادامه دارد

  تلاش نماسکا در جهت جذب سرمایه‌ 400 میلیون دلاری برای تولید لیتیوم

  از ابتدای سال 2018 تاکنون بازار لیتیوم با مشکلات خاص خود روبه‌رو بوده است. گزارش بانک مورگان استنلی مبنی بر احتمال عرضه مازاد در بازار لیتیوم نگرانی‌های بسیاری را برای سرمایه‌گذاران این حوزه ایجاد کرده است. با این حال برخی شرکت‌ها هنوز هم به‌دنبال افزایش ظرفیت تولید لیتیوم خود هستند؛ شرکت نماسکا یکی از این شرکت‌ها است.
  1397/3/6 08:44

  آیا قیمت لیتیوم تا سال 2021 کاهش می‌یابد؟

  جنجال داغ عرضه و تقاضا در بازار لیتیوم

  ترس سرمایه‌گذاران بازار لیتیوم با بررسی چشم‌انداز لیتیوم توسط شرکت مورگان استنلی روز به روز بیشتر می‌شود. آخرین دورنمایی که این شرکت برای لیتیوم ترسیم کرده، کاهش 45 درصدی قیمت این فلز را تا سال 2021 نشان می‌دهد. با این حال، این چشم‌انداز از سوی برخی تحلیل‌گران مورد انتقاد جدی قرار گرفته است.
  1397/3/1 11:13

  شرکت چینی تیانچی لیتیوم قسمتی از سهام شرکت SQM شیلی را خریداری خواهد کرد

  اختلاف در فروش سهام بزرگترین تولیدکننده لیتیوم جهان به شرکت‌های چینی

  ​به گزارش «فلزات آنلاین»، خبرها حاکی از آن است که شرکت چینی تیانچی لیتیوم (Tianqi Lithium) در نظر دارد تا طی قراردادی، 24 درصد از سهام شرکت عظیم SQM را خریداری کرده و نفوذ این کشور آسیایی را در بازار جهانی لیتیوم افزایش دهد. در ادامه به برخی اتفاقات بازار لیتیوم در 2 ماه اخیر پرداخته می‌شود.
  1397/3/1 08:58

  در جست‌و‌جوی راهی برای تأمین امن و بلندمدت لیتیوم

  بازار لیتیوم نیازمند سرمایه‌گذاری 10 میلیارد دلاری در دهه آینده است

  بررسی‌ها حاکی از آن است که صنعت لیتیوم برای پوشش افزایش تقاضای جهانی لیتیوم ناشی از خودروهای الکتریکی در 10 سال آینده به 10 تا 12 میلیارد دلار سرمایه‌گذاری نیاز خواهد داشت. در این میان برخی شرکت‌های خودورسازی برای تأمین مالی بخشی از این نیاز اعلام آمادگی کرده‌اند.
  1397/2/2 11:09

  نگرانی از مازاد عرضه لیتیوم، عامل افت ارزش سهام شرکت‌ها

  شرکت QMC بیشترین میزان سوددهی را در میان شرکت‌های لیتیومی دارد

  طی چند سال اخیر، قیمت لیتیوم به علت تقاضای شدید برای باتری‌های لیتیوم - یون مورد استفاده در تولید وسایل الکتریکی، افزایش یافته است، اما برخی اخبار منتشر شده در ابتدای سال 2018، حاکی از احتمال مازاد عرضه در بازار لیتویوم بود. این موضوع منجر به ایجاد نگرانی در میان سرمایه‌گذاران این فلز شده است؛ به‌نحوی که قیمت سهام برخی شرکت‌ها کاهش یافته است. با این حال شرکت‌های بزرگ در حال تلاش برای حفظ ارزش سهام خود هستند.
  1397/1/19 09:44

  ترس تولیدکنندگان لیتیوم از مازاد عرضه

  آیا بزرگ‌ترین تولید کننده لیتیوم جهان، بازار را با مازاد عرضه روبه‌رو خواهد کرد؟

  شرکت شیلیایی Sociedad Química y Minera با اختصار (SQM)، بزرگ‌ترین تولیدکننده لیتیوم و لیتیوم کربنات در دنیا است که با توجه به پروژه‌های احتمالی و قطعی این شرکت، افزایش تولید آن می‌تواند بازار جهانی را با مازاد عرضه روبه‌رو سازد.
  1396/12/19 13:15

  عطش بازار جهانی برای عرضه لیتیوم

  محدودیت عرضه لیتیوم، بازار سایر کالاهای مرتبط را با مشکل مواجه می‌کند

  با توجه به روند رشد تقاضا برای اتومبیل‌های الکتریکی در سال 2017 ، لیتیوم به عنوان یک فلز کلیدی در باتری این اتومبیل‌ها طرفداران زیادی خواهد داشت. علاقه سرمایه‌گذاران به فلز لیتیوم و وسایل نقلیه الکتریکی (EVs) سرتیتر بسیاری از اخبار شده، قیمت‌ها افزایش پیدا کرده و سهام بسیاری از شرکت‌‌‌‌های تولیدکننده لیتیوم مانند TSX و TSXV در سال 2017 بیش از 100 درصد افزایش یافته است.
  1396/10/3 08:57
11
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
بنر صبانور
فولاد متیل
بنر صنیع کاوه
اذرنبش تبریز
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: