مطالب مرتبط با واژه 'خودروهای برقی'

  تقاضای مس اروپا با بحران مالی، کاهش یافت

  خودروهای برقی و چشم‌انداز بازار مس در اروپا

  تقاضای جهانی مس طی 3 دهه گذشته، بیش از 2 برابر رشد کرده است و با توجه به کاربرد این فلز سرخ در صنایع متنوع و لزوم مصرف آن در برخی کاربردها، پیش‌بینی می‌شود که به روند صعودی خود همچنان ادامه دهد؛ به‌گونه‌ای که احتمال می‌رود تا سال 2035، تقاضای آن بیش از 40 درصد افزایش پیدا کند. مهم‌ترین کاربردی که از رشد تقاضای جهانی مس طی سال‌های پیش رو حمایت می‌کند، تکنولوژی‌های سبز نظیر زیرساخت نیروگاهی انرژی‌های تجدیدپذیر (خورشیدی و بادی) و صنعت خودروهای برقی است.
  1397/8/7 11:48

  نگاهی به دلایل رشد تولید باتری‌های لیتیوم- یون تا سال 2025

  کاهش قیمت تمام‌شده، محرک رشد صنعت باتری‌ها

  صنعت باتری‌ها با شتاب بیش از پیش در حال رشد است. این رشد بیشتر تابع افزایش تولید خودروهای برقی است و تقاضا برای مواد اولیه ساخت باتری را افزایش خواهد داد. در این گزارش نگاهی به این موضوع انداخته می‌شود.
  1397/5/28 14:50

  خودروهای الکتریکی؛ بازار بالقوه فلزات اساسی

  مبارزه فولاد و آلومینیوم بر سر تصاحب خودروهای الکتریکی، کدام یک پیروز خواهد بود؟

  خودروهای الکتریکی در سال‌های اخیر پیشرفت شگرفی داشته‌اند تا جایی که امید به آینده این خودروها، چشم‌انداز مصرف فلزاتی نظیر آلومینیوم و مس را نیز مثبت کرد، اما مدل جدید خودروی الکتریکی تسلا نشان داد که فولاد همچنان ماده مناسب برای تولید خودروها و حتی خودروهای نسل جدید خواهد بود. آنچه موجب شد شرکت‌های تولیدکننده خودروی الکتریکی بیشتر به سمت استفاده از فولاد بروند این بود که دریافتند استفاده از این فلز در نهایت موجب کاهش قیمت تمام شده و در نتیجه کسب سهم بیشتر از بازار خواهد شد، بنابراین انتظار می‌رود در آینده، تقاضای فولاد از جانب این نسل خودروها افزایش یابد.
  1397/1/14 10:19

  کوچ مصرف مس از آمریکا به چین

  توسعه شهرنشینی، بازار مس چین را داغ می‌کند

  در سال 1990 نیمی از مصرف جهانی مس تصفیه شده در دست کشورهای آمریکا، آلمان، ژاپن، کره جنوبی و روسیه بود این در حالی است که در سال 2017، مصرف این کشورها به شدت محدود شد اما در مقابل، سهم 5 درصدی مصرف مس تصفیه شده چین در ابتدای دهه 1990 میلادی، به سهم 50 درصدی رسید. چین، غول مصرف این فلز صنعتی در جهان محسوب می‌شود.
  1396/11/21 15:42

  روند فروش خودروهای برقی در جهان

  کاهش یارانه خرید در مقابل معافیت مالیاتی خودروهای برقی در چین

  حجم فروش خودروهای برقی در سال 2017 برابر با 740 هزار دستگاه برآورد شده که رشد 49 درصدی نسبت به سال 2016 داشت. با توجه به این رشد، متوسط جهانی سهم بازار خودروهای برقی از کل ناوگان حمل‌ونقل حدودا برابر با 2 درصد شد. چین، بزرگترین بازار مصرف خودروهای برقی در جهان است که حجم فروش داخلی این خودروها در این کشور طی سال 2017 به 579 هزار دستگاه رسید.
  1396/11/1 17:15

  چشم‌انداز بی‌سابقه تقاضای مس

  سبد پروژه‌های مس معدنی به‌زودی پر خواهد شد

  آغاز تحول سبز در صنعت حمل‌ونقل جهانی به ‌گونه‌ای پیش رفت که چشم‌انداز بی‌سابقه‌ای از تقاضا برای مس رقم خورد. این افزایش تقاضا که علاوه بر خودروسازی برقی از توسعه و نوسازی شبکه‌های برق‌رسانی و زیرساخت‌های نیروگاهی انرژی‌های تجدیدپذیر نیز نشأت می‌گیرد، قادر به رشد قیمت مس در بلندمدت، تا سطوح 10 هزار دلار بر تنی خواهد بود.
  1396/10/27 16:58
6
فولاد متیل
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
بنر صنیع کاوه
بنر صبانور
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
اذرنبش تبریز
فولاد آذربایجان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: