مطالب مرتبط با واژه 'فولاد'

  آسیب شرکت‌های فولادساز اوکراینی زیر سایه جنگ

  بزرگ‌ترین شرکت فولادسازی اوکراین، نیمی از ظرفیت تولید خود را از زمان آغاز جنگ روسیه با اوکراین از دست داده است. بنابراین انتظار می‌رود ترس اصلی مدیر اجرایی شرکت اوکراینی «Metinvest BV» در حال حاضر، آغاز موج جدید حملات روسیه به این کشور باشد که ضربه مهلک دیگری به بقای این شرکت وارد خواهد کرد.
  1401/9/16 20:13

  اجرای محتاطانه مالیات واردات کربن

  سازمان تجاری آلومینیوم اروپا و اتحادیه فولاد اروپا به نام یوروفر، با سایر بخش‌هایی که با مالیات پیشنهادی واردات کربن مواجه هستند، اعلام همکاری کردند و خواستار اجرای تدریجی مقررات جدید برای گذار اتحادیه اروپا در راستای طرح گازهای گلخانه‌ای خنثی تا سال 2030 شدند.
  1401/9/12 17:34

  برگزاری دومین همایش خوشامدگویی مدیران ارشد به معدن و فولاد سبز

  روز یکشنبه 13 آذر ماه، دومین همایش خوشامدگویی مدیران ارشد به معدن و فولاد سبز به همت موسسه راهبردی معدن و فولاد سبز برگزار خواهد شد.
  1401/9/8 18:49

  پیشروی صنعت فولاد به سمت اهداف زیست‌محیطی

  مدیر اجرایی سازمان غیر دولتی «ResponsibleSteel» صحبت‌های خود را با ارائه گزارش در راستای شگفت‌زدگی نسبت به پیشرفت صنعت فولاد در یک بازه زمانی پنج ساله در کنفرانس یک روزه Forum III به پایان رساند.
  1401/9/8 15:07

  فولاد هرمزگان در مسیر رکوردشکنی

  شرکت فولاد هرمزگان در ادامه روند درخشان خود در فروردین، شهریور و مهر ماه 1401 که با رکوردشکنی در تولید ماهیانه همراه بود، در آبان ماه امسال نیز برای سومین ماه پیاپی و چهارمین بار در سال جاری رکوردشکنی کرد.
  1401/9/3 12:56

  تاثیر چشمگیر عوامل بنیادین بر قراردادهای فولاد در سال 2023

  تغییرات قابل ‌توجهی در بازار ورق‌های فولادی اروپا و آمریکای شمالی نسبت به سال گذشته رخ داده است. اگر آغاز عقد قراردادها در برخی از بازار را در نظر نگیریم، روند رشد تقاضا کاهش یافته و دسترسی به تامین ماده اولیه به حالت عادی درآمده است؛ در حالی که قیمت‌ها و هزینه‌های فولادسازی نسبت به قبل، کاهش بیشتری را تجربه کرده است.
  1401/9/1 19:15

  کاهش میزان صادرات محصولات فولادی

  طی هفت ماهه سال جاری، بالغ بر هشت میلیون تن صادرات اقلام فولادی صورت گرفته که نسبت به مدت مشابه سال گذشته برای تمام مقاطع تخت، محصولات و آهن اسفنجی با کاهش همراه بوده است؛ در حالی که دو ماه ابتدایی امسال، روند صادرات فولادی‌ها افزایشی بود.
  1401/9/1 12:07

  کاهش صادرات فولاد روسیه به آمریکا

  واردات فولاد ایالات متحده آمریکا از روسیه در سال جاری به شدت کاهش یافته است و نیاز به تحریم رسمی، مشابه آنچه برای آلومینیوم در نظر گرفته شده را بی‌ اثر کرده است.
  1401/8/25 20:44

  تیسن‌کروپ، تولیدکننده بزرگ بین‌المللی فولاد

  تیسن‌کروپ «ThyssenKrupp»، یک شرکت آلمانی فعال در حوزه صنایع فلزی و یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان فولاد در جهان است. شرکت تیسن‌کروپ در سال ۲۰۲۱ در رتبه ۳۹ تولیدکنندگان بزرگ فولاد جهان قرار گرفت. این شرکت یکپارچه فولادی در سال ۲۰۲۱، سهم ۰.۶ درصدی از تولید فولاد جهان داشت. فروش محصولات فولادی این شرکت در سال مالی ۲۱-۲۰۲۰، برابر با ۹ میلیون و ۹۹۰ هزار تن بود که در مقایسه با سال مالی ۲۰-۲۰۱۹، حدود ۱۳ درصد رشد داشت. این شرکت برای کاهش انتشارات کربنی، نقشه‌ای به نام نقشه راه فولاد سبز تعریف کرده است. شرکت تیسن‌کروپ جهت پیاده‌سازی این هدف برای کاهش «CO2» به جای استفاده از پودر زغال‌سنگ در کوره احیای مستقیم، استفاده از گاز هیدوژن را در دستور کار خود قرار داده است.
  1401/8/18 19:08

  وزارت صمت، به دنبال رفع مشکل گاز فولاد‌سازان است

  عضو هیئت مدیره انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران گفت: وزارت صمت به دنبال راه حلی است که در فصل زمستان، مشکلات متاثر از محدودیت اعمالی بر مصرف گاز صنایع را کاهش دهد تا صنعت فولاد دچار زیان نشود.
  1401/8/18 16:39
1095
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: