مطالب مرتبط با واژه 'هوشمندسازی معادن'

  اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و معادن فلزات در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  سکان‌داری «ومعادن» در گروه پیشرانان پیشرفت ایران/ ضرورت توسعه هوشمندسازی و معدن‌کاری دیجیتال

  «گروه پیشرانان پیشرفت ایران» با راهبری دولت و مشارکت شرکت‌های فعال در صنایع با ضریب اشتغال‌زا بالا، پروژه‌های جدید خود را در دو حوزه دانش‌بنیان و صنایع مولد آغاز کرده‌اند. شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، یکی از شرکت‌های برجسته عضو این گروه محسوب می‌شود که عهده‌دار اجرای هفت طرح از 48 طرح بزرگ صنعتی شده است. این شرکت با رویکرد سرمایه‌گذاری و بنگاه‌داری، حفظ و ارتقای ثروت سهام‌داران، همواره تلاش کرده است تا ضمن استفاده بهینه از سرمایه‌های انسانی و منابع مالی، در زنجیره ارزش صنایع که دارای مزیت رقابتی هستند، سرمایه‌گذاری کند تا با خلق ارزش در قالب ترکیب سود و یا افزایش ارزش سرمایه‌گذاری، رضایتمندی سهام‌دارن و ذی‌نفعان را محقق سازد. نیروگاه برق سمنان با ظرفیت 360 مگاوات، نخستین پروژه از طرح‌های ۴۸ گانه پیشرانان پیشرفت ایران به شمار می‌آید و «ومعادن» وظیفه اجرای آن را بر عهده دارد که ۱۸۰ مگاوات آن وارد مدار شده است و ۱۸۰ مگاوات دیگر تا اوایل آذر ماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و معادن فلزات به گفت‌وگو پرداخته است که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/9/5 09:53

  نقش مدیران عامل در پیاده‌سازی انقلاب صنعتی چهارم

  مشاور ایمیدرو در تدوین بسته سیاستی ورود به نسل چهارم انقلاب صنعتی گفت: مدیران عامل شرکت‌ها، نقش مهم و استراتژیک در پیاده‌سازی انقلاب صنعتی چهارم دارند.
  1401/8/17 18:06

  ارائه بسته سیاستی هوشمندسازی معادن توسط ایمیدرو

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به سیاست تمرکز بر فراهم کردن شرایط توانمندساز به‌منظور ورود به نسل چهارم انقلاب صنعتی، گفت: ایمیدرو بسته سیاستی به‌منظور ورود به نسل چهارم صنعتی و هوشمندسازی بخش معدن و صنایع معدنی ارائه می‌کند.
  1401/8/17 16:40

  موفقیت یک شرکت دانش‌بنیان در حوزه هوشمندسازی معادن

  عضو هیئت مدیره شرکت فناوران سامانه‌های راهبردی شریف گفت: نتیجه استفاده از هوشمندسازی در حوزه معدن این است که به شدت هزینه‌های جاری کار و تامین و نگهداری را کاهش و سطح ایمنی کارگران و ماشین‌آلاتی که استفاده می‌شود را افزایش می‌دهد.
  1401/7/4 10:55

  هیچ راهکاری جز هوشمندسازی‌ معادن نداریم

  مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی ایران گفت: هم‌اکنون در حال برداشتن اولین گام‌ها در راستای هوشمندسازی معادن هستیم و در آینده برای اداره کردن معادن، هیچ راهکاری جز هوشمندسازی‌ آن‌ها وجود ندارد.
  1401/6/8 16:20

  معاون وزیر صمت:

  ضرورت اجرای هوشمندسازی معادن کشور

  معاون هماهنگی و محیط کسب و کار وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: هوشمندسازی معادن و تربیت نیروی انسانی ماهر، نیاز بخش معدن است.
  1401/5/26 14:11

  مس سرچشمه،‌ الگوی هوشمندسازی معادن است

  در نشست هم‌اندیشی معاونان و مدیران مجتمع مس سرچشمه رفسنجان با اساتید دانشگاه‌های امیرکبیر تهران و ولیعصر(عج)‌ رفسنجان، بر تلاش مجتمع مس سرچشمه در استفاده از فناوری‌های هوشمند در معدن به‌ عنوان الگویی برای هوشمندسازی معادن کشور تاکید شد.
  1401/3/25 13:03

  قدم به قدم در مسیر هوشمندسازی معادن پیش می‌رویم

  عضو هیئت مدیره انجمن مس ایران گفت: انقلاب صنعتی چهارم در ارتباط با هوشمند‌سازی معادن است و ما چاره‌ای جز همگام شدن با جهان و حرکت به سمت هوشمندسازی نداریم و کسب سود بالا از نقاط مثبت هوشمندسازی معادن است که با حرکت در این مسیر روند بهینه‌سازی یک پروژه بهتر پیش رفته و هزینه‌ها کاهش می‌یابند و ما را به سمت هوشمندسازی معادن سوق می‌دهد.
  1401/1/16 17:33
8
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: