مطالب مرتبط با واژه 'شرکت ذوب آهن اصفهان'

  بازسازی گیربکس‌های مستعمل در ذوب آهن

  مهندس مکانیک کارگاه آگلوماشین شماره چهار مدیریت آگلومراسیون شرکت ذوب آهن گفت: گیربکس‌های مستعمل و راکد انبار کارخانه پس از بازسازی، دوباره در خط تولید مدیریت آگلومراسیون شرکت به‌کارگیری شد.
  1401/9/13 11:10

  ایرج رخصتی، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان در گفت‌وگو با « فلزات آنلاین»:

  بزرگ‌ترین تولید‌کننده مقاطع طویل فولادی در خاورمیانه هستیم/ توسعه صادرات به بیش از 30 کشور جهان

  از صنعت فولاد به عنوان یکی از کلیدهای راهگشای رهایی اقتصاد ایران از وابستگی به نفت یاد می‌شود. موضوع مهم و قابل توجه در این زمینه، تولید و عرضه محصولات با ارزش افزوده بالا و قابل رقابت در بازارهای جهانی است. شرکت ذوب‌آهن اصفهان، یکی از نخستین نقش‌آفرینان صنعت فولاد در ایران به شمار می‌آید که توانسته است با تولید و فروش محصولات نهایی و باکیفیت، بازار محصولات خود را در بیش از 30 کشور جهان گسترش دهد و به این ترتیب به برندی نام‌آشنا و شناخته‌شده در بازارهای داخلی و جهانی فولاد تبدیل شود. این شرکت در سال گذشته توانست به رکوردهای بی‌سابقه‌ای در تولید و فروش محصولات دست یابد. با این حال، در سال 1401 نیز روند صعودی تولیدات این شرکت متوقف نشد و مقایسه عملکرد تولید این شرکت نسبت به مدت مشابه سال گذشته، حاکی از تداوم روند صعودی تولید در شرکت ذوب‌آهن اصفهان است. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با ایرج رخصتی، مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان به گفت‌وگو پرداخته است که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/9/12 10:13

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان عنوان کرد:

  سازه سبز، ثمره شعار «با اطمینان بسازید»

  رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان استان اصفهان گفت: برخی از مقاطع ساختمانی مانند تیرآهن بال‌پهن مطابق با استانداردهای روز دنیا، در سطح کشور در شرکت ذوب آهن اصفهان تولید می‌شود که مزایایی از جمله تسریع در ساخت‌و‌ساز، کاهش قیمت تمام‌شده ساختمان و استحکام بالا را در پی دارد.
  1401/9/7 19:06

  کاهش میزان مصرف ذوب آهن از آب زاینده رود

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه ذوب آهن اصفهان از بدو تاسیس مدیریت مصرف آب را در دستور کار داشته است، گفت: به ویژه در دو دهه اخیر پیشرفت‌های خوبی در کاهش مصرف آب اتفاق افتاده است. با اجرای پروژه‌های مختلف و بازچرخانی آب، هیچ‌‍‌گونه خروجی پساب از کارخانه وجود ندارد که خشک بودن لاگن‌های شرق جاده فولادشهر به زرین‌شهر گواه بر این امر است.
  1401/9/1 10:08

  کیفیت بالای محصولات شرکت ذوب آهن اصفهان

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه و مدیر کیفیت فراگیر شرکت ذوب آهن اصفهان به مناسبت روز کیفیت، با بازدید از قسمت‌های فولادسازی، نورد ۵۰۰، نورد ۶۵۰ و نورد ۳۰۰ و کارکنان این بخش‌ها، از زحمات و تلاش آن‌ها در جهت بهبود کیفیت محصولات شرکت قدردانی کرد.
  1401/8/19 15:32

  افزایش سرمایه ذوب آهن به تایید رسید

  حسابرس و بازرس قانونی شرکت ذوب آهن اصفهان، افزایش سرمایه ۱۵ درصدی این شرکت از محل سود انباشته را تایید کرد.
  1401/8/18 14:28

  بومی‌سازی دوراسیون‌های کک‌سازی توسط ذوب آهن اصفهان

  شرکت ذوب آهن اصفهان با همکاری یکی از شرکت‌های توانمند داخلی، دوراسیون‌های کک‌سازی را در حدود ۵۵۰ شیت نقشه طراحی و بومی‌سازی کرد.
  1401/8/16 16:16

  رکورد حمل‌و‌نقل ریلی مواد اولیه در ذوب آهن اصفهان شکسته شد

  یکی از مهم‌ترین بخش‌های سیستم حمل‌ونقل در کارخانجات تولیدی که نقش زیربنایی و غیر‌قابل انکاری در توسعه پایدار و جا‌به‌جایی مواد اولیه دارند، حمل‌و‌نقل ریلی است و مدیریت راه‌ آهن و ترابری شرکت ذوب آهن اصفهان توانست رکورد حمل مواد اولیه به داخل شرکت را در شهریور‌ ماه با حمل ۳۴۷ واگن و مهر ماه ۳۴۹ واگن بهبود بخشد.
  1401/8/14 19:11

  ثبت رکورد جدید تولید چدن مذاب در ذوب آهن

  مدیر بخش کوره بلند ذوب آهن اصفهان گفت: به همت تلاشگران ذوب آهن اصفهان رکورد تولید چدن مذاب در 6 ماهه نخست سال جاری نسبت به سال گذشته با افزایش 10 درصدی همراه بوده است.
  1401/7/30 17:23

  جهشی بلند در تولید محصولات ذوب‌ آهن اصفهان

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اصفهان گفت: آمارهای تولیدی ذوب آهن اصفهان در 6 ماهه ابتدای سال جاری، حاکی از ثبت رکوردهای جدید از ابتدای تاسیس این شرکت است.
  1401/7/30 12:13
71
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: