مطالب مرتبط با واژه 'مطالعات اکتشافی'

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو:

  درحال حاضر آنومالی D19 تنها، مجوز مطالعات اکتشافی دارد

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو به‌دنبال انتشار اخبار متعدد درخصوص فعالیت در محدوده معدنی D19 گفت: در حال حاضر تنها اجازه مطالعات اکتشافی در محدوده آنومالی D19 از سوی سازمان محیط زیست صادر شده است.
  1397/7/7 16:01

  80 درصد مطالعات اکتشافی معدنی خراسان جنوبی انجام شد

  رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی گفت: تاکنون بیش از 80 درصد مطالعات پهنه‌های اکتشافی معدنی استان به اتمام رسیده است و معرفی مناطق امیدبخش و آزادسازی پهنه‌ها در دستور کار قرار دارد.
  1397/4/10 13:09

  احمدعلی آزادی‌خواه، عضو هیات مدیره شرکت کوشامعدن

  شرکت‌های بزرگ، عهده‌دار اکتشافات پیشرفته شوند

  اکتشافات مواد معدنی در ایران طی سال‌های گذشته بنا به دلایلی همچون نبود تکنولوژی‌های مناسب و نیروی متخصص، مشکلات بسیاری در این زمینه داشت؛ به‌طوری که اکتشافات خیلی عمیق در زمینه مواد معدنی انجام نشد. به‌طور مثال در منطقه گل‌گهر عمق اکتشافات حداکثر به 800 متر می‌رسد. ضمن اینکه اکتشاف یک مقوله هزینه‌بر است و حتی ممکن است با وجود هزینه بسیار زیاد نتیجه بخش نباشد. بنابراین لازم است که شرکت‌های بزرگ دارای نقدینگی و توان مناسب به میدان آیند و با همکاری شرکت‌های دارای تجربه و فعال در زمینه اکتشافات، بتوانند ذخایر معدنی جدیدی را کشف کنند. در حال حاضر شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر چندین پهنه اکتشافی را در کشور در اختیار گرفته است و عملیات اکتشافی در آن‌ها انجام می‌شود که در برخی از این مناطق نتایج به‌دست آمده رضایت‌بخش بوده است. البته دولت نیز در این میان باید به شرکت‌ها با تسهیل قوانین کمک کند تا ذخایر جدید معدنی کشف شوند.
  1397/2/3 13:28

  افت 2.7 درصدی تولید مس معدنی

  2017، نقطه عطف بازار جهانی مس بود

  اگرچه روند تولید و اکتشاف مس طی سده گذشته، مسیری روبه‌رشد داشت؛ اما طی سال 2017، وقفه‌های تولیدی طولانی و قابل توجهی را پشت سر گذاشت که علت آن اعتصابات کارگری ناشی از صعود قیمت در کشورهای آمریکای لاتین و ممنوعیت صادرات مواد معدنی از اندونزی بود. در نتیجه، به‌رغم افزایش 6 درصدی تولید مس معدنی در سال 2016، سال گذشته با افت 2.7 درصدی تولید همراه بود.
  1396/11/21 10:23
4
بنر صنیع کاوه
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
بنر صبانور
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد متیل
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 66 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: