گزارش تصویری

  گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پایلوت عناصر نادر خاکی

  مراسم افتتاح پایلوت عناصر نادر خاکی با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو و مجید وفایی فر مدیر مرکز تحقیقات فرآوری در مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران در استان البرز، شهر کرج برگزار شد.
  1398/11/8 12:39

  گزارش تصویری دومین جشنواره و نمایشگاه ایده‌های فناورانه

  دومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (INNOMINE) با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی و فلزی و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف برطرف کردن نیازهای شرکت‌های بزرگ و پاسخ‌گویی به نیازهای فناورانه صنعت کشور در ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.
  1398/11/7 19:19

  گزارش تصویری دومین همایش و نمایشگاه فلزات غیرآهنی

  دومین همایش و نمایشگاه فلزات غیرآهنی در تاریخ 29 دی ماه تا یکم بهمن ماه سال 1398 در هتل المپیک تهران با حضور شرکت‌های فعال در این عرصه برگزار شد. پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات ‌آنلاین» در این همایش و نمایشگاه حضور فعالی داشت.
  1398/11/2 14:08

  گزارش تصویری از دومین جشنواره و نمایشگاه ملی فولاد ایران

  دومین جشنواره ملی فولاد ایران در روزهای پایانی دی ماه ۱۳۹۸ آغاز به کار کرد. نمایشگاه ملی فولاد ایران در محوطه برج میلاد همزمان با جشنواره و در سه سالن میزبان بازدیدکنندگان بود. استقبال از این مراسم مطابق پیش‌بینی‌ها بسیار خوب بود و تقریبا تمام شرکت‌های شاخص در عرصه فولاد در آن شرکت داشتند. در ادامه گوشه‌هایی از این نمایشگاه را به روایت تصویر با هم مرور می‌کنیم:
  1398/10/26 16:00

  گزارش تصویری دومین جشنواره ملی فولاد ایران

  دومین جشنواره ملی فولاد ایران در برج میلاد تهران با حضور بزرگان فولاد و جمعی از مسئولان کشوری برگزار شد.
  1398/10/23 16:30

  گزارش تصویری از مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان

  مجمع عمومی فوق‌العاده شرکت فولاد هرمزگان با حضور مهندس فرزاد ارزانی، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان، اعضای هیئت رئیسه و سهامداران این شرکت در تاریخ یکشنبه ۱۵ دی ماه ۱۳۹۸ برگزار شد.
  1398/10/16 17:23

  گزارش تصویری بازدید از شرکت آلومینیوم پارس

  گروه خبری پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات ‌آنلاین» ضمن بازدید از خطوط تولید و محصولات شرکت ‌آلومینیوم پارس، با مسئولان این شرکت درباره مسائل گوناگون دیدار و گفت‌وگو کرد.
  1398/10/10 09:55

  گزارش تصویری بازدید از شرکت واگن‌سازی تهران

  پایگاه خبری تحلیلی «فلزات آنلاین» از شرکت واگن‌سازی تهران، بازدید به عمل آورد. مجموعه واگن‌سازی تهران از سال 1382 به عنوان پیمانکار ساخت واگن و لوکوموتیو در خدمت شهرداری، شرکت مترو تهران و سازمان‌های قطار شهری مراکز استان‌ها است و هدف اصلی شرکت واگن‌سازی تهران به عنوان تولیدکننده قطارهای مترو، تهیه و تامین قطارهای مورد نیاز خطوط مترو تهران است.
  1398/10/9 15:48

  نشست مدیران عامل شرکت‌های سیمکو و آلومتک و آلومراد امروز برگزار شد

  به جهت گسترش زمینه‌های همکاری و روابط فی‌مابین، امروز بازدید و نشست دوستانه‌ای بین مدیرعامل شرکت سیمکو و مدیران شرکت‌های آلومتک و آلومراد برگزار شد.
  1398/10/8 14:09

  نخستین همایش ریخته‌گری پیوسته فولاد کشور به همت شرکت فولاد هرمزگان برگزار شد

  بندرعباس در هفته بارانی جنوب کشور شاهد برگزاری اولین کنفرانس ملی ریخته‌گری پیوسته فولاد، به میزبانی شرکت فولاد هرمزگان بود. کنفرانسی که به رغم نوپا بودن، توانست در اولین دوره، توجه بسیاری از فعالان حوزه صنعت و اصحاب رسانه را به خود جلب کند و دریچه‌های تازه‌ای را در مسیر ارتقای صنعت فولاد باز کند.
  1398/9/28 13:00
34
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: