گزارش تصویری

  گزارش تصویری بازدید اعضای هیئت مدیره گل‌گهر از توسعه آهن و فولاد گل‌گهر

  اعضای هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در بازدید از پروژه فولادسازی در جریان آخرین وضعیت این پروژه و عملیات اجرایی آن قرار گرفتند. محمد محیاپور مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد ضمن تشکر از مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر تاکید کرد پروژه فولادسازی از زمان حضور ایشان در مسند شرکت گل‌گهر، پویاتر و فعال‌تر شده است.
  1399/3/26 10:45

  گزارش تصویری مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت صبا فولاد خلیج فارس

  مراسم تکریم مرتضی یزدخواستی، مدیرعامل سابق و معارفه سعید بزرگی، مدیرعامل جدید شرکت صبا فولاد خلیج فارس روز چهارشنبه 7 خردادماه جاری در سالن کنفرانس ساختمان مدیریت با حضور اعضای هیئت مدیره هلدینگ صبا انرژی، هیئت مدیره، مدیران و روسای واحدهای شرکت صبا فولاد خلیج فارس و در محل کارخانه بندرعباس برگزار شد.
  1399/3/8 16:26

  گزارش تصویری همدلی مومنانه شرکت فولاد اکسین با اهدا 10 هزار بسته حمایتی

  با حضور استاندارخوزستان، فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)، مدیرکل صمت استان، مدیرعامل فولاد خوزستان، مسئول دفتر نماینده ولی فقیه در استان و مدیرعامل فولاد اکسین، رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه به هم‌وطنان نیازمند، با محوریت فولاد اکسین و با تاسی از منویات رهبر معظم انقلاب برگزار شد که در همین راستا بیش از ۱۰ هزار بسته غذایی شامل حدود ۱۰۰ هزار قلم برنج، روغن و سایر مایحتاج ضروری به ارزش ۲۵ میلیارد ریال توسط فولاد اکسین خریداری و بسته‌بندی گردید تا جهت توزیع در میان اقشار نیازمند استان خوزستان در اختیار ستاد مرکزی رزمایش مواسات و کمک‌های مومنانه قرار گیرد.
  1399/3/1 09:33

  گزارش تصویری افتتاح آزمایشگاه گندله‌سازی فولاد خراسان

  آزمایشگاه گندله‌سازی شرکت فولاد خراسان با حضور کسری غفوری مدیرعامل این شرکت و جمعی از مسئولان محلی نیشابور افتتاح شد.
  1399/2/23 17:54

  بازدید مسئولین استان مرکزی از ایرالکو

  رئیس کل دادگستری استان مرکزی، دادستان کلان شهر اراک و مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مرکزی در سال «جهش تولید»، به منظور آشنایی از نزدیک با ظرفیت‌ها و توانمندی‌های شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) از این شرکت بازدید کردند.
  1399/2/18 14:35

  گزارش تصویری از افتتاح کارخانه آلومینیوم جنوب(سالکو)

  کارخانه آلومینیوم جنوب (سالکو) که مدرن‌ترین کارخانه تولید آلومینیوم ایران است با فرمان رئیس جمهور افتتاح شد.به این ترتیب، نخستین گام برای تحقق جهش تولید در منطقه ویژه اقتصادی لامرد برداشته شد.این مجتمع به دلیل داشتن امکانات جانبی، آندسازی، اسکله اختصاصی و تکنولوژی 430 کیلوآمپر و همچنین سیستم منحصر به‌فرد مهار آلودگی، متمایز از تمامی واحدهای مشابه کشور است.
  1399/2/4 15:59

  گزارش تصویری راه‌اندازی دیگ‌های بهینه‌سازی شده در کارخانه ایرالکو

  مدیران شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) با برنامه‌های توسعه‌ای که در این شرکت دارند توانستند اقداماتی در جهت راه‌اندازی 72 دیگ تولید آلومینیوم در جهت افزایش ظرفیت تولید در این کارخانه داشته باشند، به نحوی که خط پنج این کارخانه راه‌اندازی و 5 دیگ وارد مدار تولید شد.
  1398/12/3 13:02

  گزارش تصویری تقدیر از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان صادرکننده نمونه استان

  در آیین تقدیر از صادرکنندگان نمونه خراسان رضوی که عصر چهارشنبه 23 بهمن ماه و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار خراسان رضوی و ئیس سازمان توسعه و تجارت ایران در محل سالن همایش‌های «اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان رضوی» برگزار شد، از مجتمع فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه استان تقدیر به عمل آمد.
  1398/11/24 12:25

  گزارش تصویری بازدید مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان از شرکت آلومتک و آلومراد

  امروز بازدید و نشست مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان، محمود دشت‌بزرگ به همراه معاون طرح و توسعه برق منطقه‌ای خوزستان مهدی ابوعلی گله‌داری با مهدی سهرابی و سید امیرعلی همایی مدیران عامل شرکت‌های آلومتک و آلومراد برگزار شد.
  1398/11/23 14:11

  گزارش تصویری مجمع عمومی سندیکای صنایع آلومینیوم ایران

  مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با حضور بیش از 25 شرکت فعال در حوزه آلومینیوم در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به منظور مشخص کردن بازرس، تعیین میزان حق عضویت برای شرکت‌های بالادستی و پایین‌دستی، گزارش هیئت مدیره، گزارش بازرس، طرح و تصویب بیلان مالی سال 1397، تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و دعوت‌نامه‌ها، بحث و بررسی پیرامون خط مشی آتی سندیکا برگزار شد.
  1398/11/17 13:09
47
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: