گزارش تصویری

  گزارش تصویری راه‌اندازی دیگ‌های بهینه‌سازی شده در کارخانه ایرالکو

  مدیران شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) با برنامه‌های توسعه‌ای که در این شرکت دارند توانستند اقداماتی در جهت راه‌اندازی 72 دیگ تولید آلومینیوم در جهت افزایش ظرفیت تولید در این کارخانه داشته باشند، به نحوی که خط پنج این کارخانه راه‌اندازی و 5 دیگ وارد مدار تولید شد.
  1398/12/3 13:02

  گزارش تصویری تقدیر از «مجتمع فولاد خراسان» به عنوان صادرکننده نمونه استان

  در آیین تقدیر از صادرکنندگان نمونه خراسان رضوی که عصر چهارشنبه 23 بهمن ماه و با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت، استاندار خراسان رضوی و ئیس سازمان توسعه و تجارت ایران در محل سالن همایش‌های «اتاق بازرگانی، صنایع و معادن خراسان رضوی» برگزار شد، از مجتمع فولاد خراسان به عنوان صادرکننده نمونه استان تقدیر به عمل آمد.
  1398/11/24 12:25

  گزارش تصویری بازدید مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان از شرکت آلومتک و آلومراد

  امروز بازدید و نشست مدیرعامل برق منطقه‌ای خوزستان، محمود دشت‌بزرگ به همراه معاون طرح و توسعه برق منطقه‌ای خوزستان مهدی ابوعلی گله‌داری با مهدی سهرابی و سید امیرعلی همایی مدیران عامل شرکت‌های آلومتک و آلومراد برگزار شد.
  1398/11/23 14:11

  گزارش تصویری مجمع عمومی سندیکای صنایع آلومینیوم ایران

  مجمع عمومی عادی سالیانه سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با حضور بیش از 25 شرکت فعال در حوزه آلومینیوم در اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران به منظور مشخص کردن بازرس، تعیین میزان حق عضویت برای شرکت‌های بالادستی و پایین‌دستی، گزارش هیئت مدیره، گزارش بازرس، طرح و تصویب بیلان مالی سال 1397، تعیین روزنامه کثیرالانتشار جهت درج آگهی و دعوت‌نامه‌ها، بحث و بررسی پیرامون خط مشی آتی سندیکا برگزار شد.
  1398/11/17 13:09

  گزارش تصویری از جلسه هماهنگی ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی آلومینیوم ایران

  جلسه هماهنگی ششمین کنفرانس و نمایشگاه بین‌المللی آلومینیوم ایران با حضور عباس نعیمی (قائم مقام ایمیدرو)، محمد آقاجانلو (معاون طرح‌های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو)، هوشنگ گودرزی (رئیس سندیکای صنایع آلومینیوم ایران و مدیر اجرایی شرکت آلومینیوم پارس)، ابوالفضل رضایی (دبیر سندیکای صنایع آلومینوم ایران)، آریا صادق نیت حقیقی (مدیرعامل شرکت قم آلیاژ)، شاهین مارکاریان (مدیرعامل شرکت سوان غرب)، احمد مجیدی (مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران)، شهریار طاهرپور (مدیرعامل شرکت آلومینیوم جنوب)، در ایمیدرو برگزار شد.
  1398/11/15 17:18

  گزارش تصویری جلسه تدوین شاخصه‌های ارزیابی انتخاب برند برتر در، پنجره و نما

  سومین جلسه کارگروه تدوین و اصلاح شاخصه‌های ارزیابی انتخاب برند برتر در، پنجره و نما در دفتر سندیکای صنایع آلومینیوم ایران با حضور مدیران و فعالین این حوزه برگزار شد؛ در این جلسه تغییراتی به منظور انتخاب برترین شرکت تولیدکننده در و پنجره و نمای آلومینیومی پیشنهاد و اعمال شد.
  1398/11/14 09:34

  گزارش تصویری مراسم افتتاحیه پایلوت عناصر نادر خاکی

  مراسم افتتاح پایلوت عناصر نادر خاکی با حضور رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت، سورنا ستاری معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، خداداد غریب پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو و مجید وفایی فر مدیر مرکز تحقیقات فرآوری در مرکز تحقیقات مواد معدنی ایران در استان البرز، شهر کرج برگزار شد.
  1398/11/8 12:39

  گزارش تصویری دومین جشنواره و نمایشگاه ایده‌های فناورانه

  دومین جشنواره ایده‌های ارزش‌آفرین بخش معدن و صنایع معدنی (INNOMINE) با حضور شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی و فلزی و نیز شرکت‌های دانش‌بنیان با هدف برطرف کردن نیازهای شرکت‌های بزرگ و پاسخ‌گویی به نیازهای فناورانه صنعت کشور در ساختمان صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار شد.
  1398/11/7 19:19

  گزارش تصویری نشست خبری تشکیل هلدینگ زرین صبا

  نشست خبری مشترک شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور و هلدینگ زرین با حضور مدیران عامل این شرکت‌ها و اصحاب رسانه برگزار شد که مهم‌ترین موضوع آن، راه‌اندازی بزرگ‌ترین کارخانه فرآوری سرب و روی در کشور بود. در این نشست که در اتاق بازرگانی ایران برگزار می‌شد، عزیزالله عصاری مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، محمد کلانتری مدیرعامل شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور، شهرام کدخدایی مدیرعامل شرکت زرین معدن آسیا و ابراهیم جمیلی مدیرعامل هلدینگ زرین حضور داشتند و از همکاری این شرکت‌ها در احداث این مجتمع در چند فاز خبر دادند و جزئیات آن را تشریح کردند.
  1398/11/6 13:15

  گزارش تصویری دومین همایش و نمایشگاه فلزات غیرآهنی

  دومین همایش و نمایشگاه فلزات غیرآهنی در تاریخ 29 دی ماه تا یکم بهمن ماه سال 1398 در هتل المپیک تهران با حضور شرکت‌های فعال در این عرصه برگزار شد. پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات ‌آنلاین» در این همایش و نمایشگاه حضور فعالی داشت.
  1398/11/2 14:08
41
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: