فولاد

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  تولید فولاد اسفراین به ۱۸۰ هزار تن در سال خواهد رسید

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد: با اجرای طرح ۱۰۰ میلیون یورویی تکمیل مجتمع صنعتی اسفراین، ظرفیت ذوب و تولید فولاد با افزایش سالانه ۶۰ هزار تن، به ۱۸۰ هزار تن می‌رسد.
  1398/3/2 12:05

  نیازهای آموزشی شرکت گنجینه پردیس بررسی شد

  با حضور مدیر آموزش، تحقیقات و توسعه منابع انسانی، روسای آموزش، مدیرعامل و مسئولان شرکت گنجینه پردیس، نیازهای آموزشی این شرکت مورد بررسی قرار گرفت.
  1398/3/2 08:56

  تقدیر استاندار هرمزگان از مدیرعامل فولاد هرمزگان در حمایت از ایتام و نیازمندان

  اقدامات شرکت فولاد هرمزگان در حمایت از ایتام و نیازمندان استان هرمزگان از سوی استاندار و مدیر کل کمیته امداد این استان مورد قدردانی قرار گرفت.
  1398/3/2 08:47

  در راستای مسئولیت‌های اجتماعی صورت گرفت؛

  کمک 2 میلیارد و 100میلیون ریالی فولاد هرمزگان به آزادسازی زندانیان

  جشن گلریزان جهت آزادسازی زندانیان جرایم غیرعمد هرمزگان، با حضور علی مهربان قائم مقام و معاون ادارای و مالی ستاد دیه کشور، مسئولان استان، معاونین و مدیران فولاد هرمزگان و با مشارکت خیرین در سالن اجتماعات شهرک فجر( شهرک گاز) بندرعباس برگزار شد.
  1398/3/2 08:38

  ناتوانی برزیل در تأمین سنگ آهن و کاهش شدید موجودی بنادر چین

  مذاکرات با امریکا، ثبات را در بازار سنگ آهن حفظ کرد

  موجودی سنگ آهن در بنادر چین به کمترین میزان خود در 3 سال اخیر رسیده است. این امر ناشی از فاجعه تخریب سد باطله معدن واله و شرایط نابسامان آب و هوایی در برزیل بوده است. برزیل به‌عنوان دومین تأمین‌کننده سنگ آهن چین، کاهش چشم‌گیری در تولیدات خود داشته است؛ همراهی این امر با امید به کاهش تنش‌های سیاسی میان چین و امریکا و همچنین کاهش تقاضا به دلیل ارزیابی‌های زیست محیطی، از افزایش افسار گسیخته قیمت سنگ آهن جلوگیری کرده و باعث شده سنگ آهن استرالیا با اقبال بیشتری مواجه شود.
  1398/3/2 08:12

  ایران می‌تواند به وضع نامطلوب فولاد پاکستان یاری برساند

  دولت پاکستان در حال بررسی احیای دوباره کارخانه فولاد این کشور است و قصد دارد آن را به مشتریان سایر کشورها واگذار کند. کارشناسان اقتصادی اعتقاد دارند که با این اقدام، ظرفیت‌های موجود در صنعت فولاد ایران می‌تواند به حل مشکل پاکستان یاری برساند.
  1398/3/1 11:37

  محدودیت تولید زمستانه و افزایش مصرف قراضه، قیمت قراضه را درچین افزایش داد

  ثبت بالاترین قیمت سال قراضه چین در اکتبر 2018

  دولت چین طی 2 سال گذشته قوانین سخت‌گیرانه‌ای جهت کاهش آلودگی زیست‌محیطی اجرا کرد. واحدهای فولادسازی با توجه به آلایندگی زیاد، همواره در مرکز توجه اجرای این قوانین قرار داشتند. با توجه به این موضوع که فرآوری مواد اولیه فولادسازی من‌جمله سنگ آهن و محصولات پرعیارتر مانند گندله آلودگی فراوانی را ایجاد می‌کنند؛ دولت چین در سال‌های اخیر سعی داشته است صنایع فولادسازی را به استفاده از قراضه تشویق کند.
  1398/2/31 09:26

  در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل "گل گهر" اعلام شد؛

  گل‌گهر با تجریه‌های پیشین مسیر توسعه را طی می‌کند

  جمشید ملارحمان با مصوبه هیات مدیره شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به عنوان مدیر عامل جدید این شرکت معرفی شد. وی با این مصوبه جایگزین ناصر تقی زده شد که به مدت 4 سال مدیریت آن مجموعه را برعهده داشت.
  1398/2/30 13:21

  مدیرعامل گروه فولاد البرز غرب:

  اجازه نمی‌دهیم تحریم‌ها مانع ادامه فعالیت در صنعت فولاد شود

  مدیرعامل گروه فولاد البرز غرب اظهار داشت: برای تهیه مواد اولیه و تجهیزات مورد نیاز صنعت فولاد، متاسفانه از سال گذشته به مشکلات فراوانی برخوردیم، به عنوان مثال به تحریم‌های بانکی دچار شدیم و همچنین آمریکا در هفته‌های اخیر صنایع معدنی کشور را به لیست تحریم‌ها اضافه کرد. علی رغم تحریم‌های موجود ما ارتباط با کشورهای دیگر را قطع نخواهیم کرد و به مراودات اقتصادی ادامه می‌دهیم.
  1398/2/30 12:12

  سنگ آهن در بازار جهانی از ۱۰۰ دلار در هر تن گذشت

  بهای معاملات آتی سنگ آهن چین پس از ثبت رکورد رشد هفتگی در یک ماه و نیم گذشته، دیروز به روند صعودی خود ادامه داد و از ۱۰۰ دلار در هر تن گذشت. ضعیف شدن ارزش یوان به دلیل تشدید تنش‌های تجاری میان آمریکا و چین نیز از رشد قیمت سنگ آهن حمایت کرده است.
  1398/2/30 00:00
1220
فولاد متیل
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
بنر صبانور
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
اذرنبش تبریز
فولاد آذربایجان
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 68 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 64 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 62 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: