فولاد

  مدیرعامل شرکت توسعه آهن و فولاد گل‌گهر مطرح کرد:

  تولید 3.5 میلیون تن آهن اسفنجی در سال 98/ 90 درصد آهن اسفنجی به مصرف داخلی رسیده است

  مدیرعامل شرکت توسعه و آهن فولاد گل‌گهر گفت: این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده آهن اسفنجی کشور در سال گذشته بیش از سه میلیون تن تولید داشته که بیش از ۹۰ درصد از آن به مصرف داخلی رسیده است
  1399/1/19 10:30

  عملکرد صنایع فولادی در سال ۹۸

  انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران به اهم وقایع این صنعت مربوط به سال گذشته پرداخته و افزوده است که صنعت فولاد ایران در ۱۸ اردیبهشت ۹۸ در حالی در فهرست تحریم جای گرفت که دولت آمریکا صنعت فولاد کشورمان را در سال ۹۷ تحریم کرده بود. همچنین رویکردهای عرصه صنعت فولاد کشور در ابعاد داخلی و خارجی در سال ۱۳۹۸ می‌تواند ضمن الگوبرداری به عملکرد بهتر و تاثیرگذار در سال ۱۳۹۹ منجر شود.
  1399/1/19 09:42

  مدیرکل راه آهن منطقه شمال غرب کشور خبر داد:

  تحقق بارگیری ریلی کنسانتره سنگ آهن از ایستگاه ریلی زنجان

  مدیرکل راه آهن منطقه شمال غرب کشور گفت: با پیگیری‌ها و اقدامات صورت گرفته به منظور استمرار بارگیری محموله کنسانتره سنگ آهن از مبدا ایستگاه سلطانیه زنجان به مقصد سنگان در خراسان رضوی، عملیات بارگیری این محموله در ابتدای سال جاری محقق شد.
  1399/1/18 14:52

  در سال ۹۸ رقم خورد؛

  مشارکت یک هزار میلیارد تومانی بانک پارسیان در تولید فولاد دریایی

  بانک پارسیان با مشارکت ۱۰ هزار میلیارد ریالی در تولید فولاد دریایی و در راستای جلوگیری از واردات بی‌رویه این نوع فولادها، به کمک شرکت فولاد جهان آرا اروند شتافت.
  1399/1/18 14:28

  مدیر مهندسی تولید و توزیع برق ذوب آهن اصفهان خبر داد:

  پیشرفت 30 درصدی پروژه بازسازی دیگ بخار شماره 4

  مدیر مهندسی تولید و توزیع برق ذوب آهن اصفهان، درباره پروژه بازسازی و بهینه‌سازی دیگ بخار شماره ۴، گفت: به دلیل کارکرد زیاد (در حدود ۳۰۰ هزار ساعت) دیگ بخار و فرسودگی شدید لوله‌های محدوده اطاق احتراق و ترکیدن لوله‌ها، دیگ ۴ با توقفات ناگهانی روبرو می‌شد و چندین سال است که امکان راه‌اندازی مطمئن آن وجود نداشت که این موضوع نه تنها کاهش تولید برق نیروگاه مرکزی را در پی داشت بلکه بر وضعیت کاری توربوکمپرسورها نیز تاثیر می‌گذاشت و ضریب اطمینان تامین هوای دم کوره‌های بلند را نیز کاهش داده بود.
  1399/1/18 11:34

  مدیرعامل گروه فولاد البرز غرب:

  جهش تولید در صنعت فولاد نیازمند جلوگیری از خام‌فروشی است

  مدیرعامل گروه فولاد البرز غرب گفت: مهم‌ترین عامل ایجاد جهش تولید در صنعت فولاد کشور جلوگیری از خام‌فروشی و قرار گرفتن مواد اولیه و میانی در چرخه تولید فولاد است زیرا بیشترین ارزش افزوده تنها با تولید محصولات نهایی به دست می‌آید.
  1399/1/18 10:46

  منتخب مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی در دیدار صمیمانه با کارکنان فولاد مبارکه:

  شعار «جهش تولید» از فولاد مبارکه سرچشمه خواهد گرفت

  منتخب شهرستان مبارکه در بازدید از شرکت فولاد مبارکه و دیدار صمیمانه با مدیرعامل، معاونین و جمعی از مدیران و کارکنان این شرکت گفت: علی‌رغم ریسک‌های بالایی که در حوزه ویروس کرونا وجود دارد، با عنایت به شعار مقام معظم رهبری که سال 99 را سال «جهش تولید» خواندند، بر خود لازم دیدم که از نزدیک به مدیران و کارکنان این شرکت خدا قوت گفته و حمایت خود را از تولید اقتصادی اعلام دارم.
  1399/1/18 09:31

  در بازدید مدیرعامل فولاد اکسین خوزستان از خط تولید مطرح شد؛

  انگیزه مضاعف برای اجرایی کردن جهش تولید

  مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به اتفاق جمعی از مدیران از نواحی مختلف کارخانه خصوصا خط تولید ورق‌های عریض فولادی بازدید کرد و ضمن نظارت مستقیم بر روند تولید از نزدیک با کارکنان دیدار و به گفت‌وگو پرداخت.
  1399/1/18 08:57

  عملکرد فولاد خوزستان در پیشگیری و مقابله با کرونا

  شرکت فولاد خوزستان در راستای مسئولیت اجتماعی و برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا اقدامات متعددی همچون کمک نقدی به برخی دانشگاه‌های علوم پزشکی در کشور، راه‌اندازی خط تولید ماسک، ضد عفونی معابر و محل‌های عمومی، تهیه و اهدای بسته‌های بهداشتی به مردم، اهدای سبد غذایی به نیازمندان و... را انجام داده است.
  1399/1/17 18:30

  چشم‌انداز تولید زنجیره فولاد هم‌راستا با جهش تولید

  بر اساس جداول آماری نقشه راه معدن، برای تولید زنجیره فولاد در سال جهش تولید، روند صعودی تولید پیش‌بینی شده و این امر تا پایان عمر دولت دوازدهم (سال ۱۴۰۰) در برنامه گنجانده شده است.
  1399/1/17 18:13
2419
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: