فولاد

  طی هشت ماه 1401 رخ داد؛

  رشد 7 درصدی تولید تختال فولادی «هرمز»

  شرکت فولاد هرمزگان توانسته است در هشت ماه امسال، 971 هزار و 299 تن تختال فولادی تولید کند که این میزان حاکی از رشد 7 درصدی نسبت به مدت مشابه سال 1400 است. این شرکت در مدت مشابه سال پیش، 902 هزار و 262 تن تختال فولادی تولید کرده بود.
  1401/9/13 18:10

  چین در مسیر کاهش واردات سنگ‌آهن

  تحلیل‌گران از پیش‌بینی رشد 3.5 درصدی تولید سنگ‌آهن چین طی سال 2023 میلادی به دلیل راه‌اندازی پروژه‌های جدید در این کشور خبر دادند. این کشور اکنون برنامه کاهش واردات را پیش رو دارد.
  1401/9/13 12:53

  بازسازی گیربکس‌های مستعمل در ذوب آهن

  مهندس مکانیک کارگاه آگلوماشین شماره چهار مدیریت آگلومراسیون شرکت ذوب آهن گفت: گیربکس‌های مستعمل و راکد انبار کارخانه پس از بازسازی، دوباره در خط تولید مدیریت آگلومراسیون شرکت به‌کارگیری شد.
  1401/9/13 11:10

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه:

  بومی‌سازی تجهیزات مبارکه، حاصل سرمایه‌گذاری در حوزه دانش‌بنیان است

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه با تاکید بر لزوم حمایت حداکثری صنایع و سازمان‌های بزرگ از شرکت‌های دانش‌بنیان، گفت: بومی‌سازی 90 درصد تجهیزات شرکت فولاد مبارکه، حاصل اعتماد و سرمایه‌گذاری در حوزه دانش‌بنیان است.
  1401/9/13 11:04

  مدیر کارخانه کنسانتره‌سازی شرکت فولاد سنگان خبر داد:

  رکوردشکنی ادامه‌دار در فولاد سنگان

  مدیر کارخانه کنسانتره‌سازی شرکت فولاد سنگان گفت: همکاران پر تلاش مجموعه در واحد کنسانتره‌سازی با تولید ۱۸ هزار و ۶۱۰ تن کنسانتره در روز، رکوردی جدید را ثبت کردند.
  1401/9/13 10:53

  رئیس هیئت‌ عامل ایدرو:

  فولاد مبارکه در حوزه دانش‌بنیان پیشتاز است

  رئیس هیئت‌ عامل ایدرو گفت: اقدامات مناسب شرکت فولاد مبارکه در حوزه دانش‌بنیان، بسیار امیدوارکننده است. به ویژه اینکه این شرکت برنامه‌ریزی و اقدامات بسیار خوبی در حوزه خطر‌پذیر انجام داده است. این درحالی است که بسیاری از سازمان‌های دنیا در حوزه تحقیق و توسعه به دلیل سرمایه‌گذاری خوبی که در زمینه توسعه داشته‌اند، در مسیر فناوری حرکت کرده‌اند و به پیشرفت‌های خوبی دست یافته‌اند.
  1401/9/13 10:32

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان:

  تولید «فخوز» به ۱۳.۶ میلیون تن در افق ۱۴۱۰ افزایش خواهد یافت

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان از برنامه‌ریزی‌های انجام شده برای دستیابی به میزان تولید ۱۳ میلیون و ۶۰۰ هزار تن فولاد در افق ۱۴۱۰ خبر داد.
  1401/9/13 10:03

  بررسی بازار سنگ‌‌آهن در پی حمله روسیه به اوکراین

  تقاضای ضعیف، افزایش قیمت انرژی و تورم، از جمله مشکلاتی است که بازارهای جهانی با آن درگیر هستند و بازار سنگ‌آهن نیز از جمله این موارد است که تقاضا برای آن کاهش پیدا کرده و قیمت آن به کمترین سطح خود در چهار سال اخیر رسیده است. حدود ۶۳ میلیون تن از صادرات سنگ‌آهن توسط کشورهای روسیه و اوکراین انجام می‌شود که با شروع جنگ از ماه فوریه ۲۰۲۲ بین این دو کشور، مشکلات گسترده‌ای از جمله اختلال در شبکه راه‌آهن اوکراین، بسته شدن بنادر دریای سیاه به دلیل مصادره آن توسط روسیه، افزایش قیمت انرژی و همچنین رکود اقتصاد چین به دلیل محدودیت‌های کرونایی، باعث شده است تا تقاضا به میزان زیادی کاهش پیدا کند و این کاهش تقاضا و وجود عرضه مازاد منجر شده تا قیمت سنگ‌آهن به میزان زیادی کاهش یابد.
  1401/9/13 09:02

  جهش قیمت سنگ‌آهن بیش از انتظارات چین

  قیمت سنگ‌آهن در بازار فیزیکی برای تحویل به انبارهای شمال چین نسبت به پایین‌ترین میزان دو ساله خود افزایش یافت. همچنین این احساس خوش‌بینی‌ در بازار به وجود آمده که وضعیت دشوار ممکن است برای مواد اولیه فولاد به پایان برسد.
  1401/9/12 17:54

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو مطرح کرد:

  پیشتازی فولاد مبارکه در فعالیت‌های دانش‌بنیان

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو در جریان برگزاری نوزدهمین نمایشگاه متالورژی (ایران متافو) ضمن بازدید از غرفه شرکت فولاد مبارکه، بر نقش مهم و پررنگ این مجموعه در توسعه فعالیت‌های دانش‌بنیان کشور تاکید کرد.
  1401/9/12 14:17
8048
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: