فولاد

  رونق بازار ورق‌های فولادی در کشور ادامه دارد؛

  درآمد 627 میلیارد تومانی فولاد مبارکه از معامله 114 هزار تنی ورق

  شرکت فولاد مبارکه با توجه به رویکرد تامین بازار داخل برای صنایع پایین‌دست، تقریبا هر دو هفته یک بار محصول خود را در بورس کالا عرضه می‌کند که با توجه به تقاضای نسبتا خوب ورق فولادی در کشور طی چند ماه گذشته به‌دلیل افزایش نرخ ارز و کاهش واردات، تمامی عرضه‌های این شرکت به فروش می‌روند. به‌طوری که در هفته چهارم تیر ماه فولاد مبارکه توانست از 114 هزار تن معامله انواع ورق، بیش از 627 میلیارد تومان درآمد کسب کند که بیشترین میزان کسب درآمد میان همه شرکت‌های فلزی و معدنی حاضر در بورس به‌شمار می‌رود.
  1398/4/25 17:57

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین» مطرح کرد:

  طعم شیرین بومی‌سازی برای فولاد خوزستان

  مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان گفت: نمایشگاه بومی‌سازی و ساخت داخل شرکت فولاد خوزستان در میانه مرداد ماه در محل نمایشگاه‌های اهواز برگزار خواهد شد. هدف از برگزاری این نمایشگاه حمایت از صنایع داخلی و توانمندکردن صنایع استان خوزستان است.
  1398/4/25 17:07

  رشد نرخ معامله شمش فولاد خوزستان

  کسب درآمد 108 میلیارد تومانی فخوز از معامله شمش در بورس کالا

  به اعتقاد بسیاری از فعالان بازار، قیمت پایه محصولات فولادی در بورس کالا پایین است و قیمت‌گذاری صورت گرفته برای تعیین نرخ پایه بر اساس واقعیات بازارهای داخلی، بین‌المللی و نرخ ارز نیست. چرا که نرخ معامله این محصولات بعضا بیش از 40 درصد افزایش می‌یابد؛ به‌ویژه آنکه نرخ ارز در سامانه نیما نیز به نرخ ارز بازار آزاد نزدیک شده است. به‌طوری که با وجود کاهش قیمت قیمت پایه عرضه شمش بلوم فولاد خوزستان در هفته چهارم تیرماه، اما قیمت معاملات نسبت به عرضه قبلی افزایش پیدا کرده است.
  1398/4/25 15:29

  با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست؛

  طرح بازچرخانی سرباره‌های فولادی در یزد افتتاح شد

  نخستین طرح بازچرخانی سرباره‌های فولادی کشور، با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در یزد افتتاح شد.
  1398/4/25 08:46

  با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست؛

  طرح بازچرخانی سرباره‌های فولادی در یزد افتتاح شد

  نخستین طرح بازچرخانی سرباره‌های فولادی کشور، با حضور عیسی کلانتری معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان حفاظت محیط زیست در یزد افتتاح شد.
  1398/4/25 08:46

  رتبه یازدهم شرکت فولاد خوزستان در میان پربازده‌ترین‌های بورس/ رتبه چهارم حوزه صنایع معدنی و فلزی

  بورس محل جذب نقدینگی برای شرکت‌ها و افراد برای سرمایه‌گذاری است. ایجاد جذابیت در بورس می‌تواند به جذب نقدینگی سرگردان در کشور ما منجر شود. چرا که نقدینگی سرگردان، لطمات زیادی به اقتصاد زده است. ایجاد جذابیت در بورس می‌تواند هم از طریق دولت و هم از طریق شرکت‌ها انجام شود. دولت می‌تواند ابزارها و مشوق‌های بورسی با فرهنگ‌سازی مناسب را برای افراد جامعه ترتیب دهد؛ شرکت‌ها نیز با سرمایه‌گذاری، فروش و گزارش مالی قوی می‌توانند سود بسیاری را نصیب سهامداران کنند و باعث جذب سرمایه به شرکت‌های بورسی شوند. شرکت فولاد خوزستان طی دو سال اخیر توانسته با استراتژی‌های مناسب خود ضمن کسب سود مناسب، در بین 10 کشور برتر حوزه صنایع معدنی و فلزی قرار گیرد.
  1398/4/20 21:14

  فولاد هرمزگان هفدهمین شرکت پرسود در بورس/ ششمین شرکت حوزه صنایع معدنی و فلزی

  سوددهی یکی از ملاک‌های اصلی برای شناخت عملکرد کلی یک شرکت در طول سال است؛ اما مهم‌تر از آن برای بررسی عملکرد کلی تداوم سوددهی را در نظر می‌گیرند. چرا که روند یک شرکت را در طول سال‌های مختلف نشان می‌دهد. در سال 97 با وجود فشارهای بین‌المللی علیه کشور ما شرکت‌های حاضر در بورس 100 هزار میلیارد تومان سود نصیب سهامداران خود کردند که شرکت‌های بزرگ معدنی و صنایع معدنی نقش بسیار پررنگی در آن داشتند. شرکت فولاد هرمزگان نیز توانست سود یک هزار و 659 هزار میلیارد تومانی را در سال گذشته نصیب سهامداران خود کند.
  1398/4/20 21:10

  فولاد خوزستان نمایشگاه بومی‌سازی قطعات و تجهیزات برگزار می‌کند

  نخستین نمایشگاه بومی‌سازی قطعات و تجهیزات گروه فولاد خوزستان در اهواز برگزار می‌شود
  1398/4/20 09:02

  ارزش طرح‌های فولاد بوتیای ایرانیان ۱.۲ میلیارد دلار اعلام شد

  مدیر مجتمع شرکت فولاد بوتیای ایرانیان در جریان بازدید بابک دین پرست معاون اقتصادی وزیر کشور از این مجتمع صنعتی اعتبار کل طرح‌های انجام شده و در دست اجرای فولاد بوتیا را بالغ بر ۱.۲ میلیارد دلار عنوان کرد و گفت: برآورد طرح‌های اصلی این شرکت نیز تقریباً یک میلیارد دلار است.
  1398/4/19 17:31

  فولاد خوزستان، لیدر صادرات فولاد ایران

  سهم 37 درصدی فولاد خوزستان از صادرات فولاد شرکت‌های بزرگ

  پس از وقوع رکود در صنعت فولاد کشور از سال 1392 به بعد و شتاب‌گیری روند تولید فولاد در کشور، استراتژی‌های شرکت‌های بزرگ فولادی تا حدودی تغییر کرد و صادرات در دستور کار قرار گرفت. چرا که بازار داخلی کشش لازم را برای خرید و مصرف فولاد نداشت و فولادسازان برای جلوگیری از دپو و زیان به صادرات روی آوردند. شرکت فولاد خوزستان از سال 1394 روند صادرات خود را تشدید کرد و از سال 1395 به بعد، به مدت 3 سال در صدر برترین صادرکنندگان فولاد ایران قرار گرفت.
  1398/4/19 16:18
1362
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد متیل
بنر صنیع کاوه
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
اذرنبش تبریز
بنر صبانور
فولاد آذربایجان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

شصت و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: