فولاد

  فلزات آنلاین گزارش می‌دهد؛

  تقسیم سود 200 ریالی در مجمع «فخاس»/ افزایش سرمایه «فخاس» به 13 هزار و 500 میلیارد ریال

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت مجتمع فولاد خراسان با حضور 98 درصدی سهامداران برگزار و طی آن 200 ریال سود به ازای هر سهم میان سهامداران تقسیم شد.
  1399/4/14 16:07

  معاون بهره‌برداری ذوب آهن اصفهان:

  آمادگی لازم برای تامین ریل قطار اصفهان-تهران وجود دارد

  معاون بهره‌برداری ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه برای تامین ریل پروژه قطار سریع السیر اصفهان-تهران اعلام آمادگی کرده‌ایم، گفت: اولویت نخست ذوب آهن اصفهان، تامین ریل داخل کشور است اما بعد از تامین تعهدات داخل، به طور 100 درصد صادرات ریل خواهیم داشت.
  1399/4/14 16:01

  معاون خرید ذوب آهن اصفهان:

  دنبال ارزان خریدن سنگ آهن نیستیم

  معاون خرید ذوب آهن اصفهان گفت: اکنون سنگ دانه‌بندی درشت ‌دانه مصرف کوره بلند را معادل ۶۰ دلار به صورت تحویل معدن خریداری می‌کنیم و هیچگاه در پی ارزان خریدن سنگ آهن نبوده‌ و نیستیم.
  1399/4/14 16:00

  مدیر کنترل کیفی فولاد مبارکه:

  بهترین عملکرد بازده کیفی و عمودی در فولاد مبارکه ثبت شد

  مدیر کنترل کیفی فولاد مبارکه، ضمن تاکید بر این نکته که به ‌موازات افزایش میزان تولید نواحی مختلف شرکت در سال جاری، کیفیت محصولات و عملکرد کیفی نواحی نیز نسبت به سال گذشته افزایش قابل ‌توجهی یافته است، گفت: دو شاخص مهم ارزیابی‌کننده عملکرد کیفی، یعنی بازده کیفی و عمودی شرکت طی سه ‌ماهه بهار، روند رو به رشدی داشته است.
  1399/4/14 15:57

  افزایش مصرف فولاد در گروی تصمیمات حاکمیتی

  یکی از شاخصه‌های توسعه‌یافتگی صنعتی در کشورها مصرف فولاد و سرانه مصرف فولاد است. در کشورهایی مانند کره جنوبی، سرانه مصرف فولاد به ازای هر نفر به بیش از یک هزار کیلوگرم در سال می‌رسد. در کشور ژاپن و چین، این میزان به ترتیب 514 و 590 کیلوگرم است اما در کشور ما سرانه مصرف فولاد که در سال 1394 حدود 230 کیلوگرم به ازای هر نفر بود، به زیر 200 کیلوگرم در سال به ازای هر نفر سقوط کرده است. کاهش فعالیت‌های عمرانی به ویژه ساخت و ساز مسکن، احداث راه‌آهن، کاهش تولید خودرو و در مقطعی لوازم خانگی به عنوان اصلی‌ترین مصرف‌کنندگان فولاد، مهم‌ترین دلایل کاهش سرانه مصرف فولاد در کشور هستند. چراکه در هر یک از پروژه‌های عمرانی، بعضا هزاران تن فولاد مورد استفاده قرار می‌گیرد.
  1399/4/14 15:40

  فروش یک هزار میلیارد تومانی «فخاس» در بهار/ فروش خرداد ماه در فولاد خراسان 129 درصد افزایش یافت

  شرکت مجتمع فولاد خراسان موفق شد در سه ماه نخست سال 1399 حدود یک هزار میلیارد تومان درآمد داشته باشد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته حدود 3 درصد رشد را به ثبت رساند.
  1399/4/14 12:22

  ایرانیزه شدن کارهای بزرگ در فولاد خراسان، مصداق واقعی اقتصاد مقاومتی

  قرار گرفتن روزی در تقویم ملی با عنوان «روز صنعت و معدن» نه تنها یک «گرامیداشت، بلکه حامل بار معنایی عمیقی است که شرایط تاریخی، جغرافیایی و فرهنگی زیادی برای همنشینی این واژه‌ها در برگ دهم تقویم تیرماه دست به دست هم داده‌اند که شایسته است با دیدی ژرف‌تر بدان نگریسته شود.
  1399/4/12 11:32

  مدیرعامل شرکت فولاد غدیر نی‌ریز:

  تغییر ضرایب قیمتی باید کارشناسانه صورت گیرد/ رکورد تولید در فولاد نی‌ریز شکسته شد

  مدیرعامل شرکت فولاد غدیر نی‌ریز گفت: طی سال‌های گذشته، ضرایب قیمتی زنجیره فولاد تغییر چندانی نکرده است و هرگونه تغییر ناگهانی در ضرایب قیمتی، اثرات مخرب شدیدی بر این صنعت به ویژه حلقه میانی زنجیره فولاد یعنی آهن اسفنجی خواهد داشت. بنابراین تغییر ضرایب قیمت فولاد باید با نگاه کارشناسی صورت گیرد تا سود در زنجیره فولاد متوازن تقسیم شود.
  1399/4/11 15:57

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان:

  90 درصد از کنسانتره مورد نیاز فولاد خراسان از داخل استان تامین می‌شود

  مدیرعامل مجتمع فولاد خراسان گفت: فولاد خراسان در سال جدید برای اولین بار بیش از 90 درصد از کنسانتره مورد نیاز خود را در استان محل استقرار و از مجموعه معادن «سنگ آهن سنگان خواف» در خراسان رضوی تامین می‌کند.
  1399/4/11 15:06

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات:

  توسعه زیرساخت‌های انرژی، اکتشاف و حمل و نقل در اولویت ما قرار دارد

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، از اقدامات و برنامه‌های خود در حوزه انرژی، اکتشاف، حمل و نقل ، کاتالیست و تامین مواد اولیه فولاد کردستان خبر داد و گفت: در حال حاضر نیروگاه‌هایی که در قالب پویا انرژی تحت تملک مجموعه است و همین‌طور طرح‌های در دست اجرا نیز از وضعیت خوبی برخوردار هستند. این مجموعه در آینده علاوه بر تولید برق، با اولویت تامین نیازهای شرکت‌های گروه در زمینه شیرین‌سازی آب، تصفیه فاضلاب و نیز بخش گاز فعالیت خواهد کرد.
  1399/4/11 12:57
2852
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: