فولاد

  معاون استاندار اصفهان:

  تحریم‌ها هزینه بالایی به فولاد مبارکه وارد نمی‌کند

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اصفهان با اعتقاد بر اینکه موضوع تحریم‌ها از مسیر دیپلماسی سیاسی باید حل شود، گفت: شرکت فولاد مبارکه اصفهان اکنون به مرحله بلوغ رسیده و به نظر نمی‌رسد هزینه بالایی ناشی از تحریم‌های جدید به این صنعت وارد شود.
  1399/10/30 17:30

  800 هزار تن به ظرفیت تولید اسلب در کشور افزوده می‌شود

  رئیس سازمان صمت چهارمحال و بختیاری گفت: ساخت واحد فولادسازی و ریخته‌گری فولاد سفیددشت با حدود 87 درصد پیشرفت فیزیکی از مهم‌ترین و بزرگ‌ترین پروژه‌های این استان در سال جاری است که به این ترتیب، ظرفیت تولید اسلب در کشور به ‌زودی 800 هزار تن افزایش خواهد یافت.
  1399/10/30 17:08

  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران:

  ذوب ‌آهن اصفهان در تدوین استانداردها نقش کلیدی دارد

  رئیس سازمان ملی استاندارد ایران، تدوین استانداردهای مقاطع ساختمانی را مرهون همکاری‌های ذوب آهن اصفهان دانست و گفت: بین سازمان استاندارد و ذوب ‌آهن اصفهان از سه دهه قبل ارتباط دو سویه وجود داشته است و تدوین استاندارد از طرف ما بدون همکاری ذوب ‌آهن‌ اصفهان میسر نمی‌شد.
  1399/10/30 16:50

  در شرکت معدنی و صنعتی چادرملو؛

  تولید یکساله کنسانتره در 10 ماه محقق شد

  با تلاش مستمر و شبانه‌روزی کارگران، کارکنان، مهندسان و مدیران سختکوش شرکت معدنی و صنعتی چادرملو، سومین رکورد تولید کنسانتره طی سال جاری در این شرکت شکسته شد.
  1399/10/30 12:42

  معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان:

  تداوم شیوه‌نامه فولادی، زنجیره فولاد کشور را متوقف می‌کرد

  معاون بهره‌برداری ذوب‌آهن اصفهان گفت: اگر شیوه‌نامه فولادی تداوم پیدا می‌کرد و یا اگر در آینده چیزی شبیه آن اجرا شود، طی چند ماه کل زنجیره فولاد از بالا تا پایین متوقف خواهد شد؛ این در حالی است که در کشور ارزی وجود ندارد و تولیدکنندگان ناچار هستند ارز مورد نیاز خود را تامین کنند.
  1399/10/30 12:36

  نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی خبر داد:

  اختصاص ۹۰ میلیون یورو به کارخانه دوم احیای فولاد میانه

  نماینده مردم میانه در مجلس شورای اسلامی گفت: در راستای جبران عقب‌ماندگی‌ها و نیاز شدید واحد ذوب میانه به آهن اسفنجی، تاسیس کارخانه دوم احیا از محل مازاد فاینانس مجتمع فولاد میانه در اولویت قرار گرفته است
  1399/10/30 11:47

  گرد و غبار خروجی از کارخانه گندله‌سازی صبانور به حداقل رسید

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اسدآباد گفت: کارخانه گندله‌سازی شرکت توسعه معدنی و صنعتی صبانور در راستای کنترل گرد و غبار، بگ فیلتر الکتروفیلتر مناسب نصب کرده که موجب شده است گرد و غبار خروجی دودکش کارخانه به حداقل و زیر حد استاندارد زیست محیطی برسد.
  1399/10/30 10:20

  با تکیه بر دانش و توان متخصصان داخلی فولاد مبارکه محقق شد؛

  تولید تختال با ضخامت 250 میلی‌متر در ماشین ریخته‌گری شماره 2

  در پی تولید موفقیت‌آمیز تختال با ضخامت 300 میلی‌متر در فولاد مبارکه به وسیله ماشین ریخته‌گری شماره 5 این شرکت، با همت و تلاش غیورمردان شرکت فولاد مبارکه و تولید تختال با ضخامت 250 میلیمتری با استفاده از ماشین ریخته‌گری شماره 2 افتخاری دیگر در ناحیه فولادسازی و ریخته‌گری مداوم آفریده شد.
  1399/10/29 18:30

  درخشش فولاد مبارکه با وجود تحریم‌های تکراری/ مبارکه با هر تحریم، یک محصول دانش‌بنیان تولید کرد

  در سال‌های گذشته کشور ما یکی از واردکنندگان بزرگ محصولات فولادی در دنیا به شمار می‌رفت و ازجمله محصولات وارداتی، انواع ورق‌های فولادی بود. حال با اینکه شرکت فولاد مبارکه در سال‌های اخیر بارها از سوی ایالات متحده تحریم شد، با تغییر استراتژی و تولید محصولات دانش‌بنیان ازجمله اسلب‌های نفت و گاز ترش و نیز تولید اسلب 300 میلی‌متری، توانست نیاز صنایع مصرف‌کننده را به ورق فولادی برطرف و از واردات بی‌نیاز سازد.
  1399/10/29 18:20

  مدیر کنترل کیفیت شرکت لوله‌سازی ماهشهر سدید:

  سیستم مدیریت کیفیت شرکت لوله‌سازی ماهشهر سدید، ضامن تولید محصولاتی با بالاترین کیفیت جهانی

  مدیر کنترل کیفیت شرکت لوله‌سازی ماهشهر سدید گفت: لوله‌های قطور فولادی با بهترین کیفیت و قابل رقابت با محصولات خارجی و با رعایت سختگیرانه‌ترین استانداردهای بین‌المللی و داخلی در شرکت لوله‌سازی ماهشهر تولید و در پروژه‌های مختلف خطوط انتقال نفت و گاز ترش و شیرین مورد استفاده قرار می‌گیرند.
  1399/10/29 16:50
3984
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: