فولاد - مطالب ویژه

  بازار مقاطع طویل فولادی تحت تاثیر دستورالعمل‌ها است

  بازار مصرف مقاطع طویل فولادی در کشور ما تحت تاثیر رکود در صنعت ساخت‌وساز قرار گرفته و مصرف این محصولات هر سال نسبت به سال گذشته کمتر می‌شود. در این شرایط می‌توان با اتخاذ استراتژی‌ صحیح مانند افزایش صادرات و احترام به قواعد کلی بازار یعنی مکانیزم‌های عرضه و تقاضا، بازار را به‌سمتی هدایت کرد که هر سال شاهد رشد آن باشیم.
  1398/8/3 10:00

  بررسی وضعیت تولید تیرآهن و مقاطع فولادی در کشور؛

  سیاست‌گذاری‌های حوزه ساخت‌وساز، عامل نوسان بازار محصولات فولادی

  میزان تولید محصولات طویل فولادی در کشور ما طی سال‌های اخیر با نوسان همراه بوده است. در حالی که مصرف فولاد در کشور همواره رو به کاهش بوده، اما تولید آن در برخی سال‌ها افزایش داشته است. این امر نشان می‌دهد توازن میان تولید و مصرف در حال زوال است و باید سیاست‌گذاران به حوزه‌های مصرف بیش از گذشته توجه کنند.
  1398/8/2 14:28

  افزایش درآمد شرکت بی‌اچ‌پی در نیمه دوم سال 2018

  شرکت بی‌اچ‌پی (BHP) در سال 1885 در شهر نیو ساوت ولز استرالیا تأسیس شد و تا سال 2017 به‌عنوان بزرگ‌ترین شرکت معدنی جهان بر اساس سرمایه و به‌عنوان سومین شرکت بزرگ ملبورن بر اساس درآمد شناخته شد.
  1398/7/4 10:35

  برزیل، آمریکا، انگلستان و آلمان بزرگ‌ترین صادرکنندگان قراضه آهن

  کاهش تجارت جهانی قراضه آهن در نیمه دوم سال 2018

  آمار تجارت قراضه آهن در جهان در نیمه دوم سال 2018 روند نسبتا ثابتی داشت. در نیمه دوم سال 2018 در مجموع حدود 58.7 میلیون تن قراضه آهن در جهان تجارت شد که نسبت به نیمه اول سال 2018 حدود 39 درصد کاهش داشت.
  1398/7/3 09:44

  ایران دومین تولیدکننده آهن اسفنجی در سال 2018

  هند، ایران و روسیه بزرگ‌ترین تولیدکنندگان آهن اسفنجی در سال 2018

  در سال 2018 حدود 100 میلیون تن آهن اسفنجی در جهان تولید شد. بررسی منطقه‌ای تولید آهن اسفنجی در سال 2018 نشان می‌دهد که کشورهای خاورمیانه و شمال آفریقا حدود 47.2 میلیون تن آهن اسفنجی تولید کردند. همچنین دیگر کشورهای آسیایی و اقیانوسیه با تولید حدود 29 میلیون تن و کشورهای آمریکای لاتین شامل مکزیک و کشورهای حوزه کارائیب با 10 میلیون تن، دیگر تولیدکنندگان بزرگ آهن اسفنجی به‌شمار می‌روند.
  1398/7/2 11:09

  رونق تجارت لوله و پروفیل بدون درز فولادی در کشورهای نفت‌خیز

  نگاهی به تجارت لوله و پروفیل فولادی بدون درز

  لوله و پروفیل فولادی بدون درز در صنایع نفت، گاز و ساخت جرثقیل‌ها و ماشین‌آلات سنگین کاربرد دارد. در این گزارش تجارت جهانی لوله و پروفیل فولادی بدون درز، مورد بررسی قرار گرفته است. منطقه خلیج فارس به دلیل بهره‌مندی از ذخایر بزرگ نفت و گاز، یکی از مناطق پرکاربرد این محصولات در جهان به شمار می‌رود که بخش قابل توجهی از تقاضای آن، از طریق واردات تامین می‌شود.
  1398/6/25 09:53

  عملکرد شرکت فررکسپو در نیمه اول سال 2019

  افزایش 78 درصدی سود شرکت فررکسپو

  شرکت فررکسپو تولیدکننده گندله سنگ آهن دارای معادن سنگ آهن در اوکراین و شبکه فروش در سراسر جهان است و بیش از 40 سال است که در زمینه معدن‌کاری، فرآوری و فروش گندله‌های سنگ آهن فعالیت می‌کند. ذخیره سنگ آهن معادن این شرکت حدود 20 میلیارد تن برآورد شده است.
  1398/6/21 12:18

  معامله 420 هزار تنی شمش بلوم فخوز در بورس کالا طی 5 ماه/ فولاد خوزستان یک هزار و 600 میلیارد تومان از فروش در بورس کالا درآمد کسب کرد

  در شرایطی که 5 ماه از سال 98 گذشته، فولاد خوزستان خود را به‌عنوان بزرگ‌ترین عرضه‌کننده بلوم فولادی در بورس کالا مطرح کرده است و این شرکت با معامله 420 هزار تنی توانست، 48 درصد از معاملات این محصول را به‌نام خود ثبت کند. روند عرضه و معاملات منظم این شرکت در 5 ماه گذشته ادامه داشته و حتی با وجود چالش‌هایی در قیمت عرضه و میزان ماهانه آن، روند خود را حفظ کرده است.
  1398/6/4 16:41

  عملکرد تاتااستیل در سال مالی 2018 -2019، درخشان بود

  دستاورد امروز تاتااستیل نویدبخش فردایی روشن

  تاتااستیل یکی از بزرگ‌ترین فولادسازان دنیا به‌شمار می‌رود. این شرکت هندی در بسیاری از کشورهای دنیا فعالیت دارد. این شرکت پس از خرید فولاد Bhushan به بزرگ‌ترین تولیدکننده فولاد هند در سال مالی 2018-2019 تبدیل شد.
  1398/5/9 09:29

  مروری بر عملکرد مالی شرکت فورتسکیو

  افزایش 66 درصدی سود فورتسکیو در نیمه اول 2019

  شرکت فورتسکیو که در سال 2003 در استرالیا تاسیس شد، در حال حاضر با تولید 170 میلیون تن سنگ آهن در سال به‌عنوان یکی از بزرگ‌ترین تولیدکنندگان سنگ آهن در جهان شناخته می‌شود. نوآوری در اکتشاف، فرآوری و طراحی، یک جزء کلیدی از استراتژی فورتسکیو است که تلاش دارد تا به طور موثرتری محصولات را از معادن به بازار عرضه کند.
  1398/5/6 15:05
397
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: