تکنولوژی

  انتشار فراخوان ایده‌های نوآورانه سازمان مدیریت صنعتی

  سازمان مدیریت صنعتی با توجه به برنامه ترسیم شده برای این سازمان در سال ٩٩ و در راستای تحقق شعار جهش تولید با رویکرد اقتصاد دیجیتال، در نظر دارد از طرح‌ها، ایده‌ها و پلتفرم‌های مجازی بخش‌های آموزش، مشاوره، پژوهش، توسعه کسب و کار حمایت کند.
  1399/1/12 19:25

  مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان خبر داد:

  بازرسی خطوط لوله در صنایع مختلف به وسیله یک روبات

  مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان گفت: لوله‌ها به مرور زمان دچار مشکل می‌شوند و برای شناسایی مشکل نیاز به بازرسی دارند؛ لذا این بازرسی باید به شکل دیداری انجام شود اما دسترسی به خطوط لوله در اغلب موارد برای انسان دشوار است. از سوی دیگر دیدن محیط و امکان عکس‌برداری و فیلم‌برداری در هنگام بازرسی خطوط لوله مهم است که شرکت ما با ساخت ابزاری روباتیک، امکان بازرسی از خطوط لوله را در صنایع مختلف به وجود آورده است.
  1399/1/11 13:56

  معاون علمی و فناوری رئیس جمهور عنوان کرد:

  واگذاری بخش صنعت به استارت‌آپ‌ها و ایجاد نوآوری با بخش خصوصی

  معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در بازدید از یکی از شرکت‌های فعال در زمینه اتوماسیون صنعتی از زمینه‌سازی صنایع بزرگ برای به میدان آمدن شرکت‌های دانش‌بنیان، استارت‌آپ‌ها و دیگر فعالان زیست‌بوم نوآوری به عنوان یک ضرورت مهم یاد کرد و گفت: زیرساخت‌هایی که در این شرکت وجود دارد، زمینه را برای توسعه استارت‌آپ‌ها فراهم کرده است. صنعت باید عادت کند کار را به دست کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و استارت‌آپ‌ها بسپارد و بخش خصوصی را عهده‌دار ورود نوآوری به صنعت کند.
  1398/12/14 12:55

  اولین نمایشگاه بومی‌سازی صنایع پیشرفته کشور برگزار می‌شود

  رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی صندوق حمایت از صنایع پیشرفته و معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت با یکدیگر دیدار و گفت‌وگو کردند که در این زمینه، برگزاری اولین نمایشگاه صنایع پیشرفته توافق شد.
  1398/12/7 12:36

  مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان عنوان کرد:

  تولید دستگاه فلوفرمینگ به عنوان یک محصول صنعتی استراتژیک

  مدیرعامل یک شرکت دانش‌بنیان به کاربرد گسترده دستگاه فلوفرم در صنایع مختلف اشاره کرد و گفت: دستگاه فلوفرم در صنایع خودرو، نفت و گاز، هوافضا، پتروشیمی و صنایع لوله‌سازی کاربرد فراوانی دارد.
  1398/12/6 11:01

  مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران:

  فناوری‌های نوین را به کاربست فرهنگی الصاق کنید

  مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران از برگزاری سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی در کشور خبر داد و گفت: این همایش با مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری در جهان اسلام، موسسه فرهنگی اکو، مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران و تعدادی انجمن برپا شد.
  1398/11/30 20:32

  برای جلوگیری از قاچاق کالا رقم خورد؛

  ایجاد سامانه‌ بازرسی زیرخودروها توسط فناوران دانش‌بنیان

  مجری طرح سامانه‌ بازرسی زیرخودروها، گفت: معمولا در زیر خودروهای باری با وزن کم، جسمی در زیر خودرو نصب می‌شود تا زمانی که بر روی باسکول قرار می‌گیرد، وزن آن را جابه‌جا نشان دهد ولی با استفاده از این سامانه دیگر نیازی نیست که فردی زیر خودرو را بررسی کند بلکه با ارائه تصاویر، کاربر با مشاهده آن می‌تواند تشخیص دهد که وزن واقعی خودرو چه میزان است. ضمن آنکه نرم‌افزار این سامانه اعلام می‌کند که جسم نامتعارفی در زیر خودرو قرار گرفته است یا خیر.
  1398/11/26 16:39

  مدیر کسب‌وکارهای جدید پویا فناوران کوثر عنوان کرد:

  اندازه گیری حجم بار کامیون‌های معدنی از طریق سیستم پردازش تصویر

  مدیر کسب‌وکارهای جدید پویا فناوران کوثر، ضمن اشاره به اینکه این شرکت تاکنون محصولات مختلفی بر اساس فناوری پردازش تصویر (Image Processing) به خصوص در حوزه ITS تولید نموده است، درباره تسهیل فعالیت‌های معدنی از طریق این روش، گفت: با توجه به سختی کار در بخش معدن و صنایع معدنی، جایگزین کردن پردازش تصویر به جای سیستم سنتی یا همان باسکول، فرآیند کار معدنی را تسهیل می‌کند و هزینه‌های پروژه را کاهش و دقت را افزایش می‌دهد.
  1398/11/20 09:23

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  ایمیدرو به دنبال فرایندسازی ذیل آینده‌پژوهی است

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو گفت: ایمیدرو به طور مشخص و بر اساس یک برنامه مدون و ساختارمند، به دنبال فرایندسازی ذیل آینده‌پژوهی است. درواقع ابتدا نقش و جایگاه دانشگاه‌ها و واحدهای صنعتی را مشخص و پس از آن و با ایجاد نهادسازی میان این دو بازوی تئوری-اجرایی در کشور، نیازها را سیستماتیک و سپس ذیل یک برنامه مدون، آن‌ها را عملیاتی خواهیم کرد تا به نوعی پیشاپیش تمامی موانع توسعه در آینده را شناسایی کنیم و سپس در مسیر حل آن، گام‌های جدی، عملی و لازم را برداریم.
  1398/11/14 19:06

  در مراسم افتتاح مرکز استارت‌آپ‌های معدنی عنوان شد؛

  تحقق انقلاب صنعتی و معدنی در گرو حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان

  در مراسم افتتاح مرکز استارت‌آپ‌های معدنی که با حضور خداداد غریب‌پور رئیس هیئت عامل ایمیدرو، محمود نیلی احمدآبادی رئیس دانشگاه تهران، احمد معتمدی رئیس دانشگاه صنعتی امیرکبیر و جمعی از مدیران دولتی در محل مرکز استارت‌آپ‌های معدنی برگزار شد، حمایت از شرکت‌های نوآور و دانش‌بنیان در مسیر تحقق انقلاب صنعتی و معدنی کشور، به عنوان یک ضرورت مهم مطرح شد.
  1398/11/14 11:51
105
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: