تکنولوژی

  مدیر آموزش پژوهش و فناوری ایمیدرو اعلام کرد:

  آموزش هدفمند ایمیدرو برای توسعه معادن کوچک‌مقیاس

  مدیر آموزش، پژوهش و فناوری ایمیدرو گفت: این سازمان، آموزش‌های هدفمند را برای توسعه معادن کشور به ویژه معادن کوچک به اجرا گذاشته است. همچنین موضوع آموزش و درنتیجه افزایش بهره‌وری در آن‌ها، یک نیاز ضروری در معادن کوچک‌مقیاس است که می‌تواند کمک موثری در تداوم تولید و کاهش قیمت تمام شده این معادن داشته باشد.
  1399/4/19 08:51

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه ذوب‌ آهن اصفهان:

  دانشگاه می‌تواند به رشد تولید کمک کند

  معاون برنامه‌ریزی و توسعه ذوب‌ آهن اصفهان در جلسه کارگروه تخصصی دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی با این شرکت، گفت: با توجه به اینکه ذوب‌ آهن اصفهان امسال شتاب بیشتری در تولید دارد، چنانچه دانشگاه ایده‌های ناب را با نقشه اجرایی برنامه‌ریزی‌شده و زمان‌بندی‌شده به ذوب ‌آهن ارائه دهد با همکاری و تعامل به رشد تولید خواهیم رسید. 
  1399/4/16 09:37

  فناوری نانو پوشش‌های ضدخوردگی در کوره‌های ذوب آهن

  رئیس هیئت‌مدیره یک شرکت فناور و عضو هیئت‌ علمی دانشگاه فرهنگیان گفت: محققان ما پوشش‌های ضدخوردگی نانویی خود را در هفت مجتمع ذوب آهن کاربردی کرده‌اند؛ به طوری که در این مدت چهار تن پوشش ضدخوردگی به یکی از ذوب‌آهن‌های بخش خصوصی فروخته‌ایم و در حال حاضر این محصول در کوره‌های این مجتمع استفاده می‌شود.
  1399/4/11 15:03

  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت:

  سه هزار و ۴۲۲ پروژه در سامانه طرح تاپ تعریف شده است

  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت گفت: هدف‌گذاری برای ثبت‌نام در سامانه طرح تاپ به تعداد هشت هزار و ۵۸۹ پروژه بود که خوشبختانه تاکنون سه هزار و ۴۲۲ پروژه در این سامانه ثبت‌نام شده است.
  1399/4/5 15:26

  رئیس‌ هیئت‌مدیره بانک صنعت و معدن اعلام کرد:

  تسهیلات ۶۸ درصدی به شرکت‌های دانش‌بنیان صنعتی

  رئیس‌ هیئت‌مدیره بانک صنعت و معدن گفت: عملکرد این بانک طی سال 98 نشان می‌دهد که میزان تسهیلات اعطایی به شرکت‌های دانش‌بنیان صنعتی و معدنی نسبت به سال ۹۷، افزایش بیش از ۶۸ درصدی داشته است.
  1399/4/3 08:46

  سرپرست شعبه ایران شرکت MME:

  تکنولوژی ایرانی تولید آهن اسفنجی صادر می‌شود

  سرپرست شعبه ایران شرکت MME گفت: واحدهای احیای مستقیم بافت 2 و میانه 2 با استفاده از تکنولوژی ایرانی پِرد (PERED) اجرا خواهند شد که علاوه بر استفاده از این تکنولوژی ایرانی در داخل کشور، دیگر کشورها همچون روسیه و عمان علاقه‌مند به امضای قرارداد همکاری برای استفاده از تکنولوژی فوق هستند.
  1399/4/1 10:12

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو:

  توان تولید دانش فنی وجود دارد

  رئیس هیئت عامل ایمیدرو در مرکز فناوری و فرآوری مواد ویژه فلزی سازمان جهاد دانشگاهی تهران، گفت: پیش از آنکه ماشین صنعتی بسازیم و دانش فنی را تولید کنیم، باید بدانیم که این ظرفیت را خودمان داریم و این توان در مجموعه علمی و صنعتی کشور موجود است.
  1399/3/27 17:56

  سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت:

  وزارت صمت آماده ایجاد زون‌های فناوری در شهرک‌های صنعتی است

  سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت در دیدار با معاون علمی و فناوری ریاست جمهوری، ضمن تاکید بر اینکه ساخت داخل بدون فناوری معنا نخواهد یافت، گفت: وزارت صمت آمادگی دارد تا مناطقی را در شهرک‌های صنعتی به عنوان زون‌های فناوری در اختیار معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار دهد.
  1399/3/27 09:59

  مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران خبر داد:

  اجرای 10 طرح‌ زیست‌محیطی معادن در راستای توسعه پایدار

  مدیر مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با اعلام این مرکز که 10 طرح پژوهشی برای ارتقای وضعیت زیست‌محیطی در معادن اجرا شده است، گفت: مرکز تحقیقات فرآوری مواد معدنی ایران با تجهیزات منحصر به فرد علاوه بر ارائه خدمات و فعالیت‌های تحقیقاتی انجام شده، زمینه اجرای فعالیت‌های تحقیقاتی در حوزه زیست‌محیطی و توسعه پایدار را در معادن و صنایع معدنی فراهم کرده است.
  1399/3/26 18:10

  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت خبر داد:

  استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری در واحدهای اقتصادی، صنعتی و معدنی

  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صمت از اجرای مدل استقرار چرخه مدیریت بهره‌وری در واحدهای ستادی، اداری و بنگاه‌های اقتصادی بخش صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت: این مدل یکی از 40 پروژه و برنامه اجرایی وزارت صمت در سال 99 است که در بخش صنعت، معدن و تجارت اجرایی خواهد شد.
  1399/3/22 12:55
139
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: