مطالب مرتبط با واژه 'شرکت ملی مس ایران'

  ثمره تلاش هشت ماهه شرکت ملی مس؛

  تولید ١٩٢ هزار تن کاتد و رشد 5 درصدی

  مدیر امور برنامه‌ریزی و نظارت شرکت مس گفت: این شرکت در هشت ماه نخست سال جاری، در تولید کاتد مس نسبت به برنامه پیشی گرفت و رشد 5 درصدی را در کارنامه خود به ثبت رساند به‌ طوری‌ که طی این بازه زمانی با عملکرد 191 هزار و 785 تنی از برنامه ابلاغی 182 هزار و 685 (افزایش 9 هزار و 100 تنی)، عبور کرد.
  1400/9/17 10:44

  فاز اجرایی معدن مس کرور عنبرآباد

  نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی گفت: معدن مس کرور وارد فاز اجرایی شده و دو مناقصه برای انتخاب پیمانکار و سرمایه‌گذار مربوط به مجموعه معدنی و صنایع مس کرور عنبرآباد توسط شرکت ملی مس ایران منتشر شده است.
  1399/8/19 10:01

  رئیس هیئت مدیره شرکت ملی مس ایران مطرح کرد:

  معدن؛ پیشران اقتصاد کشور

  رئیس هیئت مدیره شرکت ملی مس ایران گفت: ایران در سه مقطع درگیر تحریم‌ها بوده است؛ دوران جنگ تحمیلی، دولت نهم و دهم و دو سال اخیر. بخش معدن کشور در هر سه دوره نقش خود را به خوبی انجام داده و توانسته شاگرد اول اقتصاد باشد. ایران کشوری مولد بوده که راس این پیکان بخش معدن است. شاید تحریم‌ها مشکلاتی برای بخش معدن ایجاد کند، اما قطعا نتوانسته این بخش را فلج کند.
  1398/11/16 14:30

  ایمیدرو و شرکت ملی مس ایران توسعه معادن بردسکن را برعهده گرفتند

  معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان رضوی اظهار داشت: ایمیدرو و شرکت ملی صنایع مس ایران برای توسعه اکتشافات، برداشت مس و تامین زیرساخت‌ها در حوزه معادن مس شهرستان بردسکن به یاری این استان شتافتند.
  1398/11/15 18:51

  قیمت مفتول مس مسیر صعودی را در پیش گرفته است

  دوشنبه 18 آذر ماه در بورس کالا، مجموع دو هزار و 520 تن مفتول مس با قیمت 686 هزار و 177 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد که نسبت به هفته گذشته 24 هزار و 829 ریال به ازای هر کیلوگرم افزایش نشان می‌دهد.
  1398/9/17 16:55

  در بورس کالا رخ خواهد داد؛

  افزایش قیمت کاتد مس

  فردا یکشنبه سوم آذر ماه، مس کاتدی با مجموع سه هزار تن و با قیمت 629 هزار و 419 ریال به ازای هر کیلوگرم در رینگ صنعتی بورس کالا عرضه خواهد شد.
  1398/9/2 17:30

  فردا در بورس کالا؛

  مفتول مس با افت قیمت 6 هزار و 454 ریالی عرضه خواهد شد

  فردا دوشنبه هشتم مهر ماه در بورس کالا، مجموع دو هزار و 120 تن مفتول مس با قیمت 650 هزار و 61 ریال به ازای هر کیلوگرم عرضه خواهد شد که نسبت به هفته گذشته 6 هزار و 454 ریال افت قیمت دارد.
  1398/7/7 17:43

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران مطرح کرد:

  ایجاد کارخانه‌های کنسانتره استراتژی اصلی شرکت مس

  اردشیر سعد محمدی در جلسه تولید مجتمع مس سرچشمه با تأکید بر اینکه در مجموع شرکت مس روند صعودی مناسبی را طی می‌کند، عنوان کرد: شرایط مناسبی برای اکتشاف شکل‌ گرفته و استرات‍ژی اصلی شرکت مس ایجاد کارخانه‌های کنسانتره است.
  1398/6/30 15:36

  خبر خوش رحمتی برای سهامداران «فملی»

  گره صادرات شرکت مس باز شد/ محموله 50هزار تنی کنسانتره مس صادر شد

  مهندس بهروز رحمتی مدیر امور سهام و سرمایه‌گذاری شرکت مس گفت: با همت و تلاش مضاعف همکاران حوزه صادرات شرکت، نخستین محموله 50 هزار تنی صادراتی شرکت مس صبح چهارشنبه (7 فروردین‌ماه)، ایران را به سمت مقاصد صادراتی ترک کرد.
  1398/1/10 13:15

  در روند معاملات امروز بورس تهران ثبت شد:

  روز آرام بورس با رشد حجم و ارزش معاملات

  نوسان محدود در معاملات امروز باعث شد تا شاخص کل، تغییر چندانی نسبت به روز قبل نداشته باشد. با این حال، متغییر مهم روز یکشنبه شاخص هم وزن بود تا نشان دهد رویکرد معامله‌گران نسبت به نمادهای کوچک قوی‌تر از قبل شده است. همچنین حجم و ارزش معاملات نسبت به روز قبل به ترتیب با رشد ۹۲ و ۶۰ درصدی همراه بود.
  1397/12/12 17:40
10
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: