مطالب مرتبط با واژه 'شرکت فولاد مبارکه اصفهان '

  معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه بیان کرد:

  سهم 8 درصدی فولاد مبارکه در تولید ناخالص داخلی

  معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه گفت: این شرکت از ابتدای بهره‌برداری تا پایان آبان ماه سال جاری، 141 میلیون تن فولاد خام تولید کرده است.
  1401/9/14 16:00

  رئیس هیئت‌ عامل ایدرو:

  فولاد مبارکه در حوزه دانش‌بنیان پیشتاز است

  رئیس هیئت‌ عامل ایدرو گفت: اقدامات مناسب شرکت فولاد مبارکه در حوزه دانش‌بنیان، بسیار امیدوارکننده است. به ویژه اینکه این شرکت برنامه‌ریزی و اقدامات بسیار خوبی در حوزه خطر‌پذیر انجام داده است. این درحالی است که بسیاری از سازمان‌های دنیا در حوزه تحقیق و توسعه به دلیل سرمایه‌گذاری خوبی که در زمینه توسعه داشته‌اند، در مسیر فناوری حرکت کرده‌اند و به پیشرفت‌های خوبی دست یافته‌اند.
  1401/9/13 10:32

  فولاد مبارکه، پیشرو در کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی

  رئیس اداره روابط عمومی سازمان حفاظت محیط زیست اصفهان گفت: ارتقای بهره‌وری در مصرف انرژی، رعایت مسائل زیست‌محیطی در مصرف حامل‌های انرژی، بازچرخانی آب‌های مصرفی و کاهش آلاینده‌های زیست‌محیطی، از مهم‌ترین پروژه‌های شرکت فولاد مبارکه در راستای حفظ مسائل زیست‌محیطی است.
  1401/9/1 16:07

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه خبر داد:

  آغاز تولید فولادهای خاص و پرآلیاژ در فولاد مبارکه

  مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه تامین مواد اولیه را یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های پیش روی فولادسازان کشور و حتی بزرگ‌ترین فولادسازان جهان دانست و گفت: باید در کنار اقدامات در حال انجام توسط دولت، همکاران معاونت معدن نیز در زمینه پروژه‌های تحقیقاتی، اکتشافات و تامین تجهیزات حوزه معدن، برنامه‌ریزی بهتر و فعالیت بیشتری داشته باشند.
  1401/8/30 11:03

  مدیر مرکز تعمیرات نسوز فولاد مبارکه:

  موفق به ثبت رکورد کمترین میزان مصرف مواد نسوز شده‌ایم

  مدیر مرکز تعمیرات نسوز شرکت فولاد مبارکه گفت: تلاش مستمر کارکنان فولاد مبارکه از ابتدای بهره‌برداری تاکنون برای کاهش مصارف نسوز با ثبت رکورد 5.92 کیلوگرم بر تن مذاب در مهر ماه سال جاری به بار نشست.
  1401/8/26 09:50

  مدیرعامل فولاد مبارکه:

  حمایت از پیمانکاران و دانش‌بنیان‌ها، اولویت فولاد مبارکه است

  مدیرعامل فولاد مبارکه در نخستین نشست هم‌اندیشی مدیران عامل شرکت‌های پیمانکار بهره‌برداری این شرکت با بیان اینکه حمایت از پیمانکاران، سازندگان و شرکت‌های دانش‌بنیان از اولویت‌های فولاد مبارکه است، گفت: درصدد هستیم تا علی‌رغم وجود محدودیت‌ها در زمینه‌های مختلف، بیشترین کمک را در امور قراردادها به پیمانکاران برسانیم تا این عزیزان با کمترین مشکل به کار خود ادامه دهند.
  1401/8/24 11:07

  تفاهم‌نامه همکاری فولاد هرمزگان و شرکت «MSTID» فولاد مبارکه

  در حاشیه سمپوزیوم فولاد 1401، تفاهم‌نامه همکاری حوزه‌های فناورانه با حضور مدیران عامل دو شرکت فولاد هرمزگان و شرکت پشتیبانی و توسعه فناوری نوآوری فولاد مبارکه به امضا رسید.
  1401/8/17 19:48

  غلامرضا سلیمی، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین» :

  استراتژی توسعه‌محور فولاد مباکه در تامین زیرساخت‌ها و درخشش در بازارهای جهانی

  توسعه چشمگیر صنعت تولید فولاد ایران در سال‌های اخیر مرهون پتانسیل‌های معدنی و سرمایه‌گذاری‌های انجام‌شده در حوزه معادن و حلقه‌های بالادستی زنجیره و همچنین تولید محصولات استراتژیک با به کارگیری از دانش و تکنولوژی روز تولید در حلقه‌های پاییندستی زنجیره بوده است. شرکت فولاد مبارکه را باید بدون شک بزرگ‌ترین بنگاه اقتصادی در صنعت فولاد کشور دانست که همواره تلاش داشته است تا همگام با توسعه ظرفیت‌های فولادسازی کشور، در مسیر توسعه و ارتقای ظرفیت‌های تولیدی خود حرکت کند تا به این ترتیب، با تولید محصولات استراتژیک و خاص، زمینه‌ساز بالندگی و رشد روزافزون این صنعت را فراهم کند. اقدامات شرکت فولاد مبارکه در زمینه توسعه ظرفیت‌های تولید، ارتقای زیرساخت‌ها و مسئولیت‌های اجتماعی سبب شده است تا امروز تحولات اقتصادی قابل ملاحظه‌ای در استان اصفهان ایجاد و به قطب تولید فولاد در کشور تبدیل شود. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با غلامرضا سلیمی، معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه گفت‌وگویی را تدارک دیده است که در ادامه متن کامل آن را خواهید خواند:
  1401/6/23 17:56

  حمایت از مشتریان، بخشی از فرهنگ سازمانی فولاد مبارکه

  در جلسه مشترک مدیر فروش داخلی شرکت فولاد مبارکه با اعضای سندیکای لوله و پروفیل، راهکارهای حمایت حداکثری از مشتریان فولاد مبارکه مورد بررسی قرار گرفت.
  1401/5/11 15:15

  تولید ورق گرم فولاد الکتریکی سیلیسیم‌دار

  برای اولین بار در کشور، تولید ورق گرم فولاد الکتریکی سیلیسیم‌دار در مجتمع فولاد سبا محقق شد.
  1401/4/21 17:02
41
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: