مطالب مرتبط با واژه 'صادرات'

  بررسی تجارت جهانی پروفیل و مقاطع آلومینیومی در سال 2018

  چین بیشترین رشد صادرات اکستروژن‌های آلومینیومی را رقم زد

  در سال 2018، تجارت انواع پروفیل و مقاطع آلومینیومی نسبت به سال 2017 با رشد همراه بود و به حدود 4.7 میلیون تن رسید. بررسی کشورهای خریدار این محصولات نشان می‌دهد که عمدتا تجارت این محصولات بین کشورهای هم‌جوار رونق بیشتری دارد.
  1398/4/30 19:22

  تجارت ورق‌های آلومینیومی در طول 5 سال گذشته

  عرضه ارزان‌قیمت ورق‌های چینی، بازار تولید آمریکا را کوچک کرد

  تجارت ورق‌های آلومینیومی در طول سال‌های گذشته روندی افزایشی را داشته است؛ در بین مهم‌ترین صادرکنندگان این محصول، صادرات چین و آلمان به‌عنوان 2 کشور برتر صادرکننده این محصول افزایش داشته است، در حالی که صادرات آن از آمریکا با کاهش همراه بوده است.
  1398/4/24 12:08

  صادرکنندگان رتبه‌بندی می‌شوند/ صادرات کالا با مواد اولیه یارانه‌ای زیر ذره بین

  مدیر مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صمت گفت: میزان صادرات برای بازرگانان بر مبنای رتبه اعتباری آن‌ها مشخص می‌شود و این یعنی اجرای تعهدات ارزی و بازگشت ارز صادراتی آن‌ها در مجوز صادرات بازرگانان تاثیرگذار خواهد بود.
  1398/4/19 11:57

  رشد صادرات مقاطع مسی و آلیاژی ترکیه 3 برابر سریع‌تر از واردات؛

  ایتالیا و بلغارستان، بزرگ‌ترین بازارهای هدف صادرات مقاطع مسی ترکیه

  پیوستن ترکیه به اتحادیه اروپا، در دهه 2010 موجبات تحرک بیشتر چرخ توسعه این کشور را فراهم کرده است. قوانین حمایتی از صنایع خاص نیز موجب افزایش تولید و در پی آن افزایش صادرات ترکیه شد. محصولات مسی همواره جزء لاینفک پیشرفت و توسعه صنایع و زیرساخت‌ محسوب می‌شوند. افزایش ظرفیت تولید مقاطع مسی در سال‌های اخیر موجب شده تا ترکیه در این زمینه از خالص واردکننده به خالص صادرکننده در سال‌های اخیر تبدیل شود.
  1398/4/11 20:13

  رشد تجارت بوکسیت طی سال‌های گذشته؛

  گینه در بین صادرکنندگان بوکسیت، بیشترین رشد صادرات را داشت

  صادرات بوکسیت در سطح جهان طی سال‌های گذشته روند افزایشی داشته است. بیشتر این رشد مرهون رشد صادرات از کشور گینه، به‌واسطه افزایش حجم سرمایه‌گذاری‌های خارجی در این کشور بوده است. به‌طور کلی صادرات 3 کشور گینه، استرالیا و برزیل، نزدیک به 85 درصد کل تجارت این محصول در جهان را تشکیل می‌دهند.
  1398/4/6 15:14

  روند صعودی صادرات لوله مسی ترکیه در سال‌های اخیر؛

  مناطق ویژه اقتصادی یا صنعتی مقصد لوله مسی ترکیه

  در زمینه تجارت لوله مسی، به دلیل حجم صادرات اندک، ترکیه به عنوان یک کشور خالص واردکننده محسوب می‌شود که حجم صادرات در در دوره 11 ساله مورد مطالعه با افزایش همراه بوده است. به دلیل معافیت‌ها و مشوق‌هایی که به واحدهای مستقر در مناطق ویژه اقتصادی یا صنعتی تعلق می‌گیرد، 24 درصد از صادرات لوله مسی ترکیه به این مناطق در سراسر جهان صادر می‎شود.
  1398/4/4 19:14

  معاون فروش و بازاریابی شرکت صنایع فولاد تیکمه داش:

  توقف در صادرات ممنوع!

  معاون فروش و بازاریابی شرکت صنایع فولاد تیکمه داش در خصوص وضعیت صادرات این شرکت گفت: سال جاری پس از اصلاح قیمت‌گذاری‌ میلگرد از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت و انجمن تولیدکنندگان فولاد، ارزش گمرکی نیز تغییر پیدا کرد و کاهش یافت؛ ضمن اینکه سامانه نیما نیز تا حدی توجیه پیدا کرد، از این رو صادرات فولاد در یک ماه گذشته از سوی شرکت فولاد تیکمه داش مجددا آغاز شده است. بازارهای هدف این شرکت کشورهای عراق و سوریه هستند؛ اما افغانستان فعلا خواهان میلگرد نیست. دلیل آن هم این است که هنوز ارزش گمرکی میلگردهای سایز 8 و 10 بلاتکلیف است و ما هم قصد ریسک نداریم.
  1398/3/19 21:40

  سرپرست سازمان توسعه و تجارت:

  رشد 7 درصدی صادرات در دو ماه اول سال/ بازگشت 4 میلیارد دلار ارز صادراتی به سامانه نیما

  نشست خبری محمدرضا مودودی، سرپرست سازمان توسعه تجارت ایران با محوریت عقد تفاهم‌نامه با سازمان صنایع کوچک و متوسط در خصوص توانمندسازی کارگاه‌های کوچک و متوسط و نیز گزارش عملکرد تجارت خارجی ایران با اصحاب رسانه در محل این سازمان برگزار شد.
  1398/3/19 17:23

  شرایط صادرات محصولات فلزی

  طبق اعلام گمرک، تا پایان خرداد امسال برخی شرکت‌ها مجاز به صادرات محصولات فولادی هستند و تائید این وزارتخانه برای صادرات محصولات آنها الزامی نیست.
  1398/2/28 16:24

  سرپرست سازمان توسعه تجارت خبر داد:

  اصلاح سیاست‌های ارزی برای حمایت از صادرات

  سرپرست سازمان توسعه تجارت گفت: باید به منظور جلوگیری از سوءاستفاده‌هایی که در سال گذشته از سوی عده‌ای صورت گرفت، سیاست‌های ارزی کشور در سال جاری تغییر کند.
  1398/2/19 10:30
219
اذرنبش تبریز
بنر صبانور
فولاد آذربایجان
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: