مطالب مرتبط با واژه 'فلزات ‌آنلاین'

  مراسم روز صنعت و معدن در استان خوزستان برگزار شد؛

  انتخاب فولاد خوزستان به‌عنوان شرکت برتر استان/ از مهندس کشانی تقدیر شد

  صبح امروز یک‌شنبه 30 تیر، مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن استان خوزستان با حضور خداداد غریب پور رئیس هیات عامل ایمیدرو، محمد کشانی مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و غلامرضا شریعتی، استاندار خوزستان، امیر حسین نظری رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان خوزستان و جمعی از استانی در تالار اجتماعات سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان برگزار شد. در این مراسم از شرکت فولاد خوزستان و محمد کشانی مدیرعامل این شرکت تقدیر به‌عمل آمد.
  1398/4/30 18:26

  مجمع عمومی شرکت فولاد مبارکه برگزار شد؛

  تقسیم سود 300 ریالی در مجمع فولاد

  مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت فولاد مبارکه با حضور صاحبان سهام این شرکت در سالن نگین نقش جهان سپاهان شهر با حضور 85 درصدی سهامداران برگزار شد. در این مجمع استماع گزارش هیات‌ مدیره و بازرس قانونی، تصویب صورت‌های مالی سال (دوره) مالی منتهی به 29 اسفند 97، انتخاب حسابرس و بازرس قانونی، انتخاب روزنامه کثیر‌الانتشار، انتخاب اعضا، تعیین حق حضور اعضای غیر موظف و تعیین پاداش هیات مدیره صورت گرفت.
  1398/4/30 17:23

  بی‌رمقی بازار خودرو هم ماند رشد فروش ورق خودرو نشد

  رشد 62 درصدی درآمد ورق خودرو در سال 97

  با آنکه صنایع خودرویی به‌عنوان یکی از مصرف‌کنندگان اصلی فولاد دچار رکود و افت فروش شدند، اما صنعتگران فولادی به این مشکل دچار نشدند و با بازاریابی‌های به‌موقع و شناسایی بازارهای جدید توانستند رکوردهای فروش و سود خوبی برجای بگذارند. به‌طور مثال شرکت ورق خودرو چهارمحال و بختیاری با وجود کاهش پی در پی تولید خودرو در کشور توانست جایگزین‌های مناسبی را برای فروش ورق‌های خود بیابد و رشد فروش 62 درصدی و رشد سود 410 درصد را در سال 97 نسبت به سال 96 ثبت کند.
  1398/4/30 16:12

  محمد کشانی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان

  هدف‌گذاری 2 میلیون تنی فولاد خوزستان برای صادرات/ کاهش صادرات به‌دلیل تکلیف دولت و توجه به بازار داخلی است

  دولت به شرکت‌های فولادی تکلیف کرده است که به جهت تامین نیازهای داخلی، ابتدا محصولات خود را در بازار داخلی (بورس) عرضه کنند، سپس صادرات انجام شود. به همین دلیل عرضه‌های فولاد خوزستان در بورس کالا بیش از هر زمان دیگری است و صادرات این شرکت نسبت به سال قبل کاهش پیدا کرده است.
  1398/4/30 15:55

  عبدالعظیم نجیبی فینی، معاون مالی و اقتصادی منطقه ویژه صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس

  سایت توسعه آماده جذب سرمایه‌گذاران

  از زمان تاسیس منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس تاکنون بیش از 4 میلیارد دلار سرمایه به این منطقه جذب شده است. شرکت‌های بزرگ فولادی در این منطقه تاسیس شده و فعالیت می‌کنند. بیشترین ظرفیت تولید آلومینیوم کشور به این منطقه اختصاص دارد. همچنین در حال حاضر سهم قابل توجهی از محصولات معدنی کشور از طریق اسکله این منطقه صادر می‌شود. رونق و استقبال از این منطقه موجب شده است تا سایت توسعه با هدف جذب سرمایه‌گذار بیشتر، احداث شود.
  1398/4/30 11:21

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  هرگز قطعه دارای مشابه داخلی را وارد نمی‌کنیم

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی گل‌گهر گفت: سیاست بومی‌سازی همواره جزو وظایف و اصول مجموعه گل‌گهر است و تا زمانی که امکان ساخت داخل وجود دارد، این شرکت به‌دنبال واردات نمی‌رود.
  1398/4/29 19:31

  مدیرعامل شرکت آریانا مطرح کرد:

  کاهش سهم سازنده از قیمت تمام شده قطعات ریختگی

  مدیرعامل شرکت آریانا که از سال 86 در زمینه ریخته‌گری دسته‌موتورهای خودروهای سمند، پژو و... فعالیت دارد، گفت: قیمت‌گذاری قطعات ریختگی توافقی و قراردادی است و تولیدکنندگان قطعات ریختگی خودرو، بابت ساخت هر قطعه سهم سازنده دریافت می‌کنند؛ سهم سازنده، بستگی به فرآیندهای ریخته‌گری، عملیات حرارتی، ماشین‌کاری و ... دارد که متاسفانه کارمزدی که به ریخته‌گران تعلق می‌گیرد، سود و درآمدزایی اندکی برای آن‌ها به ارمغان دارد و سهم سازنده چندسالی است که افزایش پیدا نکرده است.
  1398/4/29 18:05

  بررسی عملکرد شرکت EGA امارات در سال 2018

  بهره‌برداری از پروژه‌های EGA، سبب بهبود سوددهی آن خواهد شد

  شرکت EGA امارات متحده عربی، بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینیوم در منطقه و سومین تولیدکننده بزرگ در جهان خارج از چین در سال 2018، با وجود افزایش حجم تولید آلومینیوم، عملکرد مالی ضعیف‌تری را نسبت به سال 2017 نشان داد که ناشی از افزایش هزینه‌های آن بود. با این حال، برای سال جاری با بهره‌برداری از 2 پروژه جدید بوکسیت و آلومینا، انتظار می‌رود که نتایج مالی آن بهبود چشم‌گیری یابد.
  1398/4/29 11:09

  هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

  هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.
  1398/4/29 09:32

  عملکرد بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینیوم جهان

  قوانین زیست‌محیطی چین، از قدرت غول آلومینیوم جهان کاست

  بزرگ‌ترین تولیدکننده آلومینیوم جهان در سال‌های گذشته شدیدا تحت فشار قوانین زیست‌محیطی چین قرار گرفته است. با این حال، آلومینا در سال 2018، به کمک این شرکت آمد و سبب بهبود اندک شاخص‌های مالی آن شد.
  1398/4/26 19:40
582
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
فولاد متیل
بنر صنیع کاوه
بنر صبانور
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: