مطالب مرتبط با واژه 'فلزات ‌آنلاین'

  نیروگاه‌های تجدیدپذیر، در صنعت کابل تحول ایجاد می‌کنند

  نیروگاه‌های بادی دریایی مصرف‌کننده‌های بزرگ چندین نوع کابل مسی هستند. سیاست‌های دولت‌ها و همچنین نوآوری در تولید سیم و کابل مورد نیاز نیروگاه‌های بادی باعث جهش بیشتر تقاضا در سال‌های آتی خواهد شد.
  1398/8/29 12:15

  مدیرعامل شرکت کیان پرشیا:

  توقف پروژه‌های عمرانی، سبب شده به صادرات پناه بریم

  مدیرعامل شرکت کیان پرشیا گفت: متاسفانه طی چند سال اخیر برخی پروژه‌های عمرانی که در سطح ملی هستند، به دلیل نبود اعتبارات و کمبود بودجه‌های عمرانی متوقف شده‌اند و همین امر به تولید شرکت‌های لوله‌سازی صدمه زده است. از این رو صادرات جزو الزامات تولیدکنندگان این صنف است و اخیرا با بخشنامه وزارت صمت این مهم، تسهیل یافت.
  1398/8/29 11:15

  در بورس کالا؛

  1500 تنی شمش آلومینیومی معامله شد

  امروز سه‌شنبه 28 آبان ماه، یک هزار و 500 تن شمش آلومینیومی شرکت‌های آلومینیوم ایران (ایرالکو) و المهدی در بورس معامله شد.
  1398/8/28 18:22

  مدیر تولید شرکت نورد فولاد کسری:

  سیاست مالیات بر ارزش افزوده، تجار واقعی را از بازار فراری داد

  مدیر تولید شرکت نورد فولاد کسری، یکی از تولیدکنندگان ورق گرم فولادی، گفت: در گذشته تجار در کنار تولیدکنندگان بودند و به تامین مواد اولیه و فروش شرکت‌ها کمک می‌‌کردند اما سیاست مالیات بر ارزش افزوده، تجار واقعی را فراری داد و تولیدکنندگان را در بازار تنها گذاشت.
  1398/8/28 13:20

  بررسی قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن؛

  آنالیز تکنیکال، رشد قیمت آلومینیوم را پیش‌بینی می‌کند

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در طول سال روند کاهشی داشته است و به سطوح پایین و پایین‌تری رسیده است؛ آخرین رکورد سطح پایین قیمت آلومینیوم در اوایل اکتبر بود.
  1398/8/28 12:26

  چین سهمیه معدن‌کاری عناصر نادر خاکی را افزایش داد

  با افزایش تقاضای داخلی چین برای عناصر نادر خاکی با کاربردهای فراوان از خودروهای برقی تا تجهیزات نظامی، این کشور سهمیه معدن‌کاری این مواد استراتژیک را به بالاترین سطح چند سال اخیر افزایش داد.
  1398/8/28 11:40

  مدیرعامل شرکت گروه صنعتی یاران مطرح کرد:

  فعال‌سازی پروژه‌ عمرانی، چشم امید تولیدکنندگان لوله فولادی

  مدیرعامل شرکت گروه صنعتی یاران گفت: متاسفانه به ‌دلیل عدم فعال‌سازی پروژه‌های عمرانی از سوی دولت، شاهد کاهش میزان استفاده از ظرفیت تولید در صنعت لوله‌سازی هستیم و بسیاری از تولیدکنندگان در این صنعت، وارد حاشیه زیان شده‌اند زیرا بسیاری از ظرفیت‌های کنونی بر مبنای طرح‌های عمرانی و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، احداث شده‌اند اما این طرح‌ها در موعد مقرر آغاز نشده‌ و یا متوقف مانده‌اند.
  1398/8/28 09:40

  مدیرعامل شرکت نورد و تولید قطعات فولادی:

  رونق تولید در گروی حذف مالیات بر ارزش افزوده است

  مدیرعامل شرکت نورد و تولید قطعات فولادی گفت: مالیات بر ارزش افزوده، بلای جان تولیدکنندگان شده است و بسیاری از فعالان بازار به دلیل قوانین سازمان مالیات، حاضر به بازگشت به عرصه تولید نیستند. حذف مالیات بر ارزش افزوده در این شرایط می‌تواند ضمن ایجاد رونق در تولید، باعث بازگشت بسیاری از کارخانه‌ها به فعالیت‌های تولیدی شود.
  1398/8/27 20:00

  بررسی عملکرد 6 ماهه شرکت ملی صنایع مس ایران؛

  افزایش فروش کنسانتره و کاتد مس

  تولید کاتد و کنسانتره شرکت ملی صنایع مس ایران نسبت به دوره مشابه سال قبل تغییرات اندکی داشته است. در میان محصولات این شرکت مفتول بیشترین نوسان را در میزان تولید و فروش داشته است. فروش کنسانتره این شرکت، پس از کاهش شدید ناشی از مشکلات تحریم، به مسیر عادی خود برگشته است.
  1398/8/27 17:20

  کاهش تولید مس BHP در سه ماهه سوم 2019؛

  کاهش تولید اسکوندیدا برنامه‌ریزی شده بود

  تولید مس شرکت BHP در سه ماهه منتهی به سپتامبر نسبت به سه ماهه ماقبل خود با کاهش سه درصدی روبه‌رو بوده است. این کاهش به‌دلیل انجام تعمیرات پیش‌بینی شده اتفاق افتاده است. تولید مس این شرکت استرالیایی نسبت به مدت مشابه سال قبلی افزایش یافته و همچنین برنامه تولید مس برای سال آتی در تمامی معادن بدون تغییر بوده است. پروژه مس معدن اسپنس این شرکت نیز 74 درصد پیشرفت داشته است.
  1398/8/27 17:14
810
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: