سیم و کابل برق

  «بالبر» با رشد 63.8 درصدی درآمد اولین ماه پاییز را پشت سر گذاشت

  مرور آمار تولید و فروش دوره یک ماهه منتهی به 30 مهر ماه شرکت کابل البرز نشان می‌دهد که در تولید محصولات مسی و آلومینیومی خود موفق عمل نکرده اما در معاملات و فروش این دو نوع محصول خوش درخشیده است. از این رو این شرکت در هفتمین ماه از سال جاری به درآمد قابل ملاحظه 47 میلیارد تومانی دست یافته که رشد 63.8 درصدی را نسبت به شهریور ماه سال جاری روایت می‌کند.
  1399/8/6 10:47

  رئیس هیئت مدیره شرکت کارخانجات کابل‌سازی تک عنوان کرد:

  افزایش رونق بازار آزاد در شرایط صعود قیمت‌ها

  رئیس هیئت مدیره شرکت کارخانجات کابل‌سازی تک گفت: اختلاف قیمت بین بازار آزاد و بورس کالا موجب شده تعادل میان عرضه و تقاضا در تالار صنعتی برهم بخورد زیرا به دلیل ارزان بودن قیمت مس در بازار آزاد، اغلب مشتریان و تولیدکنندگان رغبت گذشته برای خرید از بورس کالا را ندارند.
  1399/8/5 15:15

  مدیر داخلی شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس مطرح کرد:

  کابل‌های SWR درون چاهی، محصولی کاربردی و منحصربه‌فرد در صنعت سیم و کابل

  مدیر داخلی شرکت توسعه آروین الکترونیک پارس گفت: کابل‌های SWR درون چاهی ازجمله کابل‌های استانداردی هستند که در سیستم‌های آب‌رسانی کاربرد دارند و آب هیچگونه نفوذی به آن‌ها ندارد. این نوع کابل به دلیل روکش منحصربه‌فردی که دارد، مورد استقبال مشتریان قرار گرفته است.
  1399/8/3 15:27

  معاون توانیر خبر داد:

  تبدیل پنج هزار کیلومتر شبکه کابل مسی به کابل خودنگهدار

  معاون هماهنگی توزیع توانیر گفت: از ابتدای سال ۹۹ تاکنون شاهد تبدیل پنج هزار کیلومتر شبکه کابل مسی به کابل خودنگهدار بوده‌ایم.
  1399/7/22 16:57

  مدیرعامل شرکت نیرو خطوط زاگرس:

  مشتریان بورس کالا از پیش تعیین شده هستند/ رکود ساخت و ساز موجب کاهش تقاضا شده است

  مدیرعامل شرکت نیرو خطوط زاگرس گفت: شرایط خرید از بورس کالا برای واحدهای تولیدی کوچک و متوسط بسیار دشوار بوده و تقریبا می‌توان گفت در وضعیت فعلی اقتصاد کشور کمتر واحد تولیدی قادر به خرید از بورس کالا است. عمده مشتریان این تالار صنعتی تولیدکننده نیستند بلکه دلالانی هستند که نبض بازار مواد اولیه را در دست گرفته‌اند و با خرید مواد عرضه شده در رینگ صنعتی و فروش در بازار آزاد با قیمتی بالاتر امرار معاش می‌کنند که این مصداق بارز رانت است.
  1399/7/21 12:00

  مدیرعامل شرکت سیم و کابل بجنورد:

  صنعت از خواب زمستانی بیدار نخواهد شد!

  مدیرعامل شرکت سیم و کابل بجنورد گفت: در چند سال اخیر قیمت‌ها دچار نوسانات زیادی شده که این موضوع تاثیر مستقیمی بر روند فعالیت واحدهای تولیدی در کشور داشته است. در شرایط نامناسب اقتصادی، صنعت به خواب زمستانی فرو رفته است و بهار آن به حمایت جدی دولت نیاز دارد اما شواهد نشان می‌دهد که این موضوع برای هیچ نهاد دولتی اهمیت ندارد.
  1399/6/25 04:30

  سودآوری در زیرزمین!

  امروزه جهش نرخ ارز موجب آشفتگی بازار و صنعت کشور شده و در این بین، صنعت سیم و کابل مسی نیز از این نابسامانی بی‌نصیب نمانده است. قیمت سیم و کابل مسی تحت تاثیر دو مولفه قیمت جهانی مس و نرخ ارز تعیین می‌شود و با توجه به اینکه در حال حاضر شاهد روند افزایشی قیمت فلز سرخ نیز هستیم، قیمت این محصول پایین‌دستی صنعت مس دستخوش افزایش شده اما این لزوما به معنای سودآوری و رونق صنعت سیم و کابل نبوده است.
  1399/6/22 04:26

  سعید یوسفی‌اصل، مدیرعامل شرکت سیم و کابل نور زنجان در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  تفکر صادراتی تحریم نمی‌‌شود

  تولیدکنندگان بسیاری در صنعت سیم و کابل کشور در حال فعالیت هستند اما در این بین فقط تعداد محدودی به مواد اولیه مرغوب و تکنولوژی روز دسترسی دارند و در واقع، قادر به تولید سیم و کابل‌هایی مطابق با استانداردهای جهانی هستند. تولید یک محصول صادراتی به عوامل گوناگونی وابسته است که قدرت مذاکره و توانایی ایجاد روابط سالم بین‌المللی، علاوه بر تولید محصول با کیفیت می‌تواند حائز اهمیت باشد. شرکت سیم و کابل نور زنجان یکی از واحدهای تولیدکننده سیم و کابل‌های صادراتی است که جهت آشنایی بیشتر با این مجموعه، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با سعید یوسفی‌اصل، مدیرعامل این شرکت گفت‌وگو کرده است که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:
  1399/6/22 04:17

  «بکاب» رشد 59.7 درصدی درآمد را تجربه کرد

  شرکت صنایع جوشکاب یزد در پنجمین ماه از سال 1399، علاوه بر کابل برق و کابل جوش تولید سایر محصولات را نیز به سبد تولیدات خود اضافه کرد. این شرکت توانست رشد 59.7 درصدی درآمد را نسبت به مرداد ماه سال 1398 به ثبت رساند.
  1399/6/13 08:27

  مدیرعامل شرکت الکتروسیم هدایت:

  اعمال تحریم‌ها موجب خودکفایی در تولید کابل خورشیدی شد

  مدیرعامل شرکت الکتروسیم هدایت گفت: تا دو سال گذشته برای تهیه کابل‌های خورشیدی به سایر کشورها وابسته بودیم و با اعمال تحریم‌ها توانستیم در تولید این محصول به خودکفایی برسیم.
  1399/6/12 15:17
94
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: