سیم و کابل برق

  حال تولید خوب نیست

  مدیرعامل شرکت سیم تاب زنجان گفت: در حالی که به نظر می‌رسید شرایط تولید در سال جاری، با توجه به تاکید مسئولان مبنی بر حمایت از تولید بهبود پیدا کند اما هزینه‌های تولید اعم از قیمت مواد اولیه، حامل‌های انرژی و حقوق نیروی انسانی به شدت رشد پیدا کرده و کارفرمایان را در شرایط دشوار اقتصادی قرار داده است.
  1401/4/4 17:58

  تیشه به ریشه تولید زده‌اند

  امیر واحدی قمصری، تولیدکننده سیم و کابل مسی گفت: با توجه به افزایش قیمت مس و نوسان نرخ دلار، در حال حاضر با کمبود نقدینگی برای تامین مواد اولیه مواجه هستیم و در حالی که چاره‌ای جز دریافت تسهیلات بانکی نداریم، مسئولان نیز همکاری‌های لازم را با تولیدکنندگان به عمل نمی‌آورند.
  1401/3/28 20:16

  انزوای صنعت سیم و کابل

  مدیرعامل شرکت سیم و کابل لیا قزوین گفت: در حالی که نظارت‌های لازم جهت تولید سیم و کابل‌های ساختمانی استاندارد انجام نمی‌شود و این صنعت به حال خود رها شده است، شاهد عرضه گسترده محصولات تقلبی در سطح بازار هستیم که این امر هم به ضرر تولیدکنندگان واقعی و هم مصرف‌کنندگان نهایی تمام خواهد شد.
  1401/3/9 10:16

  بازار سیاه ضایعات سیم و کابل

  مدیرعامل شرکت گسترش توسعه صنعت نور خاورمیانه فجر گفت: در حالی که فروش ضایعات سیم و کابل مسی باید از طریق مزایده انجام شود، شاهد جولان دلالان و فروش آن در سطح بازار هستیم.
  1401/3/2 11:47

  مدیرعامل شرکت نوتاش صنعت کشاورز عنوان کرد:

  آشفته بازار سیم و کابل

  مدیرعامل شرکت نوتاش صنعت کشاورز گفت: علی‌رغم وجود بعضی نظارت‌ها، همچنان انواع محصولات تقلبی و غیراستاندارد در سطح بازار به فروش می‌رسد.
  1401/2/24 15:27

  مدیرعامل شرکت سام کابل:

  بومی‌سازی، تحریم را خنثی کرده است

  مدیرعامل شرکت سام کابل گفت: از آنجایی که مواد اولیه تولید سیم و کابل به میزان کافی در داخل کشور وجود دارد و ماشین‌آلات و دستگاه‌های مورد نیاز این صنعت طی سالیان اخیر بومی‌سازی شده‌اند، بنابراین تحریم‌ها تاثیر چندانی بر این صنعت نداشته‌ است.
  1401/2/18 10:25

  مدیر مالی شرکت جهان سیم اصفهان:

  واردات سیم و کابل موجب پویایی صنعت و بازار خواهد شد

  مدیر مالی شرکت جهان سیم اصفهان گفت: اگر مجوز واردات سیم و کابل‌های خارجی صادر شود، می‌توان قیمت‌گذاری در بازار داخلی را مطابق با بازارهای جهانی انجام داد و شاهد رقابت و افزایش کیفیت محصولات داخلی بود.
  1401/2/5 11:28

  زالوهای صنعت سیم و کابل

  مدیرعامل شرکت مهندسی ضیا گستر گفت: تولید سیم و کابل‌های ساختمانی تقلبی و غیر استاندارد، فضای رقابت در بازار این محصولات را مسموم و ناعادلانه کرده که این امر هم به ضرر مصرف‌کنندگان و هم تولیدکنندگان سیم و کابل استاندارد خواهد بود و باید در این زمینه فرهنگ‌سازی و نظارت صورت بگیرد.
  1401/1/27 17:28

  مدیرعامل شرکت آذر کابل خوی:

  سیم و کابل‌های تقلبی، جایی در بازارهای جهانی ندارند

  مدیرعامل شرکت آذر کابل خوی گفت: برای حضور موفق در بازارهای بین‌المللی باید تولید سیم‌ و کابل مطابق با استانداردهای جهانی انجام شود که در این راستا لازم است نظارت‌ها افزایش یابد.
  1401/1/8 11:44

  مدیرعامل شرکت کابل الوند الکتریک هشدار داد:

  رواج سیم و کابل‌های تقلبی در بازار

  مدیرعامل شرکت کابل الوند الکتریک گفت: عدم نظارت دقیق و کارشناسانه دولت و سازمان‌های مربوطه سبب شده انواع سیم و کابل‌های تقلبی در بازار عرضه شود که این امر عملکرد تولیدکنندگان با سابقه را تحت تاثیر قرار داده است.
  1400/12/16 15:06
139
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: