بنگاه‌ها

  رئیس جمهور از مجتمع مس سرچشمه بازدید خواهد کرد

  فرماندار ویژه رفسنجان از سفر رئیس جمهور به این شهر خبر داد و گفت: مقرر شده است ریاست جمهوری در این سفر، از معدن مس سرچشمه رفسنجان بازدید به عمل آورد.
  1401/4/6 09:21

  معرفی غول‌های برتر مس

  کودلکو شیلی بزرگ‌ترین شرکت استخراج معدن مس جهان در سه ماهه اول ۲۰۲۲ بود و پس از آن فریپورت مکموران، به دلیل افزایش تولید در معدن گراسبرگ جایگاه دوم خود را در رتبه‌بندی حفظ کرد.
  1401/4/5 18:06

  اخذ مجوز تاسیس صندوق CVC شرکت مس

  مدیر امور نوآوری و کسب‌وکار نوین مجتمع مس سرچشمه رفسنجان گفت: با پیگیری شرکت ملی صنایع مس ایران، موفق شدیم مجوز تاسیس صندوق سرمایه‌گذاری خطرپذیر شرکتی (CVC) را از صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست‌جمهوری اخذ کنیم.
  1401/4/5 12:43

  بررسی راهکارهای توسعه صنعت مس

  برنامه‌ها و راهکارهای توسعه صنعت مس در آذربایجان شرقی طی برگزاری نشستی در شهرستان تبریز بررسی شد و طی این نشست‌، مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: ذخایر معدن مس سونگون، چهار میلیارد تن برآورد شده است و باید ظرفیت استخراج را به سه برابر وضع فعلی یعنی 900 هزار تن برسانیم و در کنار آن، اجرای پروژه ذوب و تولید کاتد مس هم جزو برنامه‌ها قرار گرفته است.
  1401/4/4 17:55

  مدیرعامل «فملی» در جمع نمایندگان کارگران شرکت مس:

  مهم‌ترین اولویت شرکت مس، مسئله نیروی انسانی است

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: مهم‌ترین مسئله در شرکت ملی مس، نیروی انسانی به شمار می‌آید که از از اولویت بالایی برخوردار است. از این رو با برنامه‌ریزی در زمان‌بندی‌های مشخص، بیشترین زمان را برای ساماندهی مسائل مرتبط با این حوزه صرف خواهیم کرد.
  1401/4/3 19:51

  مدیرعامل «فملی» در دیدار با رئیس دانشگاه شهید باهنر کرمان:

  نقشه راه آینده شرکت مس در تعامل و همکاری با دانشگاه تعریف شده است

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: باید نقشه راه جامعی را در تعامل با دانشگاه تهیه کنیم و این نقشه راه، در واقع مسیر صنعت مس را در آینده‌ دور و نزدیک تعیین خواهد کرد.
  1401/4/3 19:15

  رستمی با نمایندگان کارگران دیدار کرد

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران، در دیدار با نمایندگان کارگران شرکت رشد تولید و ثبت رکورد در حوزه تولید و فروش طی دو ماه نخست سال جاری را نشان‌دهنده تعهد و همت کارکنان دانست و از تمامی پرسنل شرکت که در راستای تحقق دستورات رهبری درخصوص افزایش تولید و بهره‌وری و تحقق شعار امسال می‌کوشند، تقدیر کرد.
  1401/4/1 19:53

  کرونا، عامل اصلی کاهش تولید مس/ آسیا، غول تولید نیمه‌ساخته‌های مسی و آلیاژی

  میزان تولید نیمه‌ساخته‌های مسی و آلیاژی در سال 2020، به‌ ترتیب برابر پنج میلیون و 800 هزار تن و 23 میلیون و 31 هزار تن بود. تولید نیمه‌ساخته‌های مسی تقریبا چهار برابر تولید نیمه‌ساخته‌های آلیاژی جهان در این سال بود. آسیا بیش از نیمی از تولید نیمه‌ساخته‌های مسی و آلیاژی دنیا را در سال 2020 در اختیار داشته است. به جرات می‌توان گفت تمام تولید مس جهان در تولید نیمه‌ساخته‌های مسی به مصرف می‌رسد. با این وجود، نیمه‌ساخته‌های آلیاژی سهم 90 درصدی از کل تولید آلیاژ جهان را در اختیار دارند. در بین مناطق مختلق دنیا، آفریقا نقشی در تولید نیمه‌ساخته‌های لوله آلیاژی و محصولات تخت آلیاژی ندارد و اقیانوسیه نیز محروم از تولید لوله‌های آلیاژی است.
  1401/4/1 16:40

  بازگردانی مس از دورریزها

  پروژه فلوتاسیون مس سرچشمه، یکی از طرح های اقتصاد مقاومتی استان کرمان است که طی تفاهم‌نامه وزارت صمت با شرکت ملی صنایع مس ایران تا پایان سال جاری به بهره‌برداری خواهد رسید و اجرای آن علاوه بر مزایای اقتصادی، دورریزهای سرباره مس با عیار پایین را به محصول نهایی تبدیل می‌کند.
  1401/3/31 10:30

  «فباهنر» در مسیر ایجاد رونق اقتصادی

  قائم مقام «شستا» در بازدید از شرکت صنایع مس شهید باهنر گفت: تلاش مدیران و کارکنان شرکت‌هایی همچون مس شهید باهنر، علاوه بر ایجاد رونق در اقتصاد کشور، در تامین معیشت حدود ۴۰ میلیون خانوار بازنشسته مستمری‌بگیر و بیمه شده تامین اجتماعی نیز به شدت اثرگذار خواهد بود.
  1401/3/28 10:44
1177
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: