بنگاه‌ها

  مدیر امور اکتشاف و مهندسی شرکت مس عنوان کرد:

  اکتشافات موفق به دانش نوین نیاز دارد

  مدیر امور اکتشاف و مهندسی شرکت ملی صنایع مس ایران درباره ذخایر کشف شده در یک دهه اخیر در جهان، گفت: در جهان اکتشافات قابل ‌توجهی از سال 2008 تا 2017 میلادی اتفاق افتاده که حدود 846 ذخیره شناسایی شده و پیش‌بینی می‌شود حدود 213 ذخیره در مراحل اکتشاف باشد که هنوز گزارش نشده است.
  1399/10/24 17:09

  معاون توسعه سرمایه انسانی شرکت ملی مس ایران عنوان کرد:

  خدمات بی‌نظیر شرکت ملی مس در راستای مسئولیت اجتماعی

  معاون توسعه سرمایه انسانی و سیستم‌های اطلاعاتی شرکت مس، گفت: خدمات عام‌المنفعه شرکت ملی مس در راستای مسئولیت اجتماعی و در محورهای کمک‌های بلاعوض، کمک‌های ورزشی، اقتصاد مقاومتی و راه‌سازی درخشان است.
  1399/10/24 13:45

  تهدید مغولستان برای طرح «ریوتینتو» معدن مس-طلای اویو تولغوی

  شرکت کانادایی «تورکوایز هیل» اعلام کرد که دولت مغولستان ممکن است طرح توسعه و تامین مالی معدن بزرگ مس-طلای اویو تولغوی را لغو و جایگزین کند.
  1399/10/23 15:53

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه خبر داد:

  اصلاحات ساختاری در «سرچشمه» با هدف کسب بازدهی بیشتر

  مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری مس سرچشمه گفت: در ادامه اصلاحات ساختاری و با هدف افزایش بهره‌وری و بازدهی بیشتر این شرکت هفته جاری فهرست کلیه شرکت‌های فرعی که قابلیت پذیرش در شرکت‌های بورس اوراق بهادار تهران و فرابورس ایران را دارند تحویل کارشناسان سازمان بورس و اوراق بهادار می‌شود.
  1399/10/23 10:26

  معاون مهندسی و پروژه‌های شرکت کانی مس:

  بومی‌سازی قطعات، هدف اول و آخر ما

  معاون مهندسی و پروژه‌های شرکت کانی مس گفت: شرکت با هدف بومی‌سازی قطعات مورد نیاز صنعت مس شکل گرفت که بنا به سیاست‌های اتخاذ شده از سال 1393 این مهم به شرکت هم‌خانواده دیگری محول شد که اکنون تصمیم بر آن شده است که در ادامه سال جاری ساخت قطعات وارداتی را شرکت کانی مس بر عهده بگیرد و ما نیز در تلاش هستیم در این عرصه بهترین عملکرد را ارائه دهیم.
  1399/10/23 09:05

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  مجتمع مس سرچشمه به ‌عنوان محور توسعه منطقه‌ای قلمداد می‌شود

  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: خوشبختانه در این مدت پیشر‌فت‌های خوبی در حوزه صنعت مس صورت گرفته و رشد 12 درصدی در تولید صنعت مس را شاهد هستیم.
  1399/10/22 13:22

  معاون منابع انسانی و توسعه سیستم اطلاعاتی شرکت ملی صنایع مس ایران:

  جانشین‌پروری را در اولویت قرار داده‌ایم

  معاون منابع انسانی و توسعه سیستم اطلاعاتی شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: در سال جاری تربیت و استخدام نیروهای انسانی جوان و زبده را در راستای کار شرکت قرار داده‌ایم زیرا با بازنشسته شدن کارکنان قدیمی باید افراد تازه‌نفس و متخصصی را در اختیار داشته باشیم تا مدیران برای انتخاب نیروی انسانی جایگزین آزادی عمل داشته باشند.
  1399/10/20 16:34

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد:

  افزایش ظرفیت کاتد مس به ۲۸۰هزار تن تا پایان سال

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: تا به امروز ۲۲۰ هزار تن کاتد تولید شده است و تا پایان سال به ۲۸۰ هزار تن خواهد رسید که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۲ درصد جلوتر هستیم.
  1399/10/20 09:32

  با حضور وزیر صمت؛

  افتتاح چند پروژه در رفسنجان، مس سرچشمه و شهربابک

  با حضور علیرضا رزم‌حسینی وزیر صمت، علی زینی‌وند استاندار کرمان، حجت‌الاسلام حسین جلالی نماینده مردم رفسنجان و انار، حجت‌الاسلام اصغر عسکری امام جمعه رفسنجان، مجید فصیحی هرندی فرماندار رفسنجان، اردشیر سعدمحمدی مدیرعامل شرکت مس، احمد انارکی محمدی رئیس هیئت‌مدیره شرکت مس و جمعی از مقامات استانی و شهرستانی، هفت طرح توسعه‌ای در حوزه تولید و مسئولیت و خدمات اجتماعی در شهرستان رفسنجان و مجتمع مس سرچشمه و همچنین چند طرح مسی در مجتمع شهربابک افتتاح و کلنگ‌زنی شد.
  1399/10/20 09:23

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران خبر داد:

  رشد 14 درصدی تولید آند و 11 درصدی کاتد نسبت به سال گذشته/ تولید 217 هزار تن کاتد از ابتدای سال جاری/ اجرای 29 طرح توسعه‌ای برای جهش تولید

  مدیرعامل شرکت ملی صنایع مس ایران در مراسم افتتاحیه سومین همایش صنایع فلزات غیرآهنی گفت: از ابتدای سال جاری تا به امروز شرکت مس بیش از ٢١٧ هزار تن تولید مس کاتدی داشته که رشد ١١ درصدى نسبت به سال قبل داشته است و تولید آند نیز رشد ١٤ درصدى تجربه کرده است.
  1399/10/16 16:41
841
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: