صنایع تامین‌کننده

  رکورد سودآوری زغال‌سنگ البرز مرکزی در سال ۹۸

  شرکت زغال‌سنگ البرز مرکزی با احداث کارخانه زغال‌شویی طبق آخرین تکنولوژی روز دنیا، ظرفیت‌های مناسبی در خصوص شستشوی زغال طی سال ۹۸ در این مجموعه ایجاد کرده است؛ تا جایی که سودآوری این شرکت در سال ۹۸ نسبت به سال‌های گذشته معدن‌کاری در این معدن، رکورد چشمگیری را به ثبت رساند.
  1399/4/1 15:17

  رئیس انجمن زغال‌سنگ کشور:

  آماده راه‌اندازی تجهیزات برای افزایش راندمان تولید هستیم

  رئیس انجمن زغال‌سنگ کشور در جلسه‌ای با محوریت طرح احیا، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک مقیاس که با حضور خانه معدن، شرکت‌های دانش‌بنیان و سازندگان تجهیزات معدنی تشکیل شد، گفت: انجمن زغال‌سنگ آمادگی لازم جهت هرگونه تست و راه‌اندازی تجهیزات مورد نیاز صنعت زغال‌سنگ را دارد؛ بنابراین باید دستگاه‌هایی جهت طراحی و ساخت انتخاب شود که مکانیزم ساده و کوچکی داشته و به راحتی قابل حمل باشند تا منجر به افزایش راندمان شوند.
  1399/3/19 08:45

  مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نسوز پارس مطرح کرد:

  توسعه صنعت فولاد چین، تهدیدی برای صنایع نسوز ایران

  مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نسوز پارس گفت: در حال حاضر، عمده مواد اولیه صنایع نسوز از جمله ترکیبات منیزیم، از کشور چین تامین می‌شود. این کشور قصد دارد در سال‌های آینده با توسعه صنایع خود و افزایش ارزش افزوده اقتصادی صنایع معدنی به اقتصاد نخست دنیا تبدیل شود؛ از این رو، این کشور به شدت در حال رشد تولید فولاد، سیمان و مس برای توسعه زیرساخت‌ها است. در این برنامه احتمال دارد در تامین مواد اولیه برای سایر کشورها تمایلی نشان ندهد و تولیدات این کشور به ویژه در زمینه مواد اولیه نسوز، در خود چین برای صنایع مصرف‌کننده مورد استفاده قرار گیرد.
  1399/3/8 13:30

  برگزاری جلسه میان مدیران عامل شرکت‌های زغال‌سنگ سمنان و گلستان

  جلسه مدیران عامل شرکت‌های زغالی حوزه استان‌های سمنان و گلستان، به میزبانی شرکت شمالشرق شاهرود پیرامون بهبود وضعیت تولید و فروش و ایجاد ساز وکار نظارت بر مصرف مواد اولیه زغال‌سنگ برگزار گردید.
  1399/2/28 15:15

  مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود:

  آماده «جهش تولید» در صنعت زغال‌سنگ هستیم

  مدیرعامل شرکت صنعتی و معدنی شمالشرق شاهرود گفت: با توجه به افزایش 48 درصدی میزان تولید زغال‌سنگ از 54 هزار تن در سال 97 به 80 هزار تن در سال 98 و درنتیجه خارج شدن از زیان و به سود رسیدن مجموعه، این آمادگی وجود دارد که در سال جدید بتوانیم در مسیر تحقق «جهش تولید»، گام‌های مهم و اساسی برداریم.
  1399/2/22 10:37

  روسیه بزرگ‌ترین صادرکننده زغال‌سنگ خواهد شد

  روسیه به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده زغال‌سنگ جهان در نظر دارد میزان تولید و فروش این ماده معدنی را طی 15 سال آینده افزایش دهد. همچنین سهم بازار صادرات جهانی خود را از 11 درصد به 25 درصد افزایش دهد که در صورت تحقق، روسیه به بزرگ‌ترین صادرکننده این ماده معدنی طی یک‌دهه آینده تبدیل خواهد شد.
  1399/2/20 08:52

  استاندار گلستان:

  باید از خام‌فروشی مواد معدنی جلوگیری کنیم

  استاندار گلستان در پنجمین نشست شورای معادن این استان، گفت: ذخیره معادن زغال‌سنگ استان حدود هفت میلیون تن است که باید با اهتمام به روش‌های فناورانه و دانش‌بنیان در راستای فرآوری این مواد معدنی، مانع از خام‌فروشی آن شویم.
  1399/2/17 13:54

  معاون طرح‌های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو:

  کک نفتی منبعی درخور برای تامین کک صنایع آلومینیوم و فولاد است

  معاون طرح‌های توسعه معدن و صنایع معدنی ایمیدرو گفت: عمده کشورهای تولیدکننده کک،‌ مواد اولیه خود را از نفت تامین می‌کنند؛ این در حالی است که ایران نیز با توجه به در اختیار داشتن ذخایر قابل اتکا و بلندمدت نفت، قادر است به همین روش کک موردنیاز صنایع آلومینیوم و فولاد را تامین کند.
  1399/2/16 14:48

  بازار بورس به ‌عنوان تنها راه نجات زغال‌سنگ کرمان

  معادن زغال‌سنگ کرمان به عنوان تامین‌کننده نیاز انرژی برخی کارخانه‌های فولاد کشور طی سال‌های گذشته، بنا به دلایلی وضعیت اقتصادی مطلوبی ندارد و همین امر بر وضعیت معیشتی بیش از سه هزار کارگر این معادن تاثیر گذاشته که برای رفع مشکل پیش آمده می‌توان با استفاده از مکانیسم بازار سرمایه، زمینه تامین مالی و رفع مشکلات و حتی توسعه این صنعت را در سال «جهش تولید» فراهم کرد.
  1399/2/10 09:15

  پیمانکار تونل‌ زغال‌سنگ گلندرود انتخاب شد

  مدیر مجتمع زغال‌سنگ گلندرود گفت: با توجه به برگزاری مناقصه، آماده‌سازی و استخراج معدن زغال‌سنگ گلندرود به پیمانکار واگذار شد و بر اساس آن، پیمانکار موظف است که ظرف مدت دو سال، یک هزار و ۶۰۰ متر پیشروی در داخل تونل‌ها و استخراج ۱۵ هزار تن ماده معدنی زغال‌سنگ را انجام دهد.
  1399/2/9 12:13
275
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: