صنایع تامین‌کننده

  مدیرعامل شرکت دیرگداز آمل خبرداد:

  تاخیر در وصول مطالبات بزرگ‌ترین مشکل تولیدکنندگان نسوز

  مدیرعامل شرکت دیرگداز آمل گفت: مهم‌ترین معضلی که با آن مواجه هستیم دریافت با تاخیر مطالبات از شرکت‌های مصرف‌کننده است که عمدتا شرکت‌های بزرگ دولتی و نیمه‌دولتی هستند و هزینه محصولات نسوز خریداری شده خود را با تاخیر زیاد پرداخت می‌کنند.
  1398/5/13 22:43

  مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نسوز مهرگداز خبرداد:

  در تولید قطعات نسوز اساسی صنعت فولاد به خودکفایی رسیده‌ایم

  مدیرعامل شرکت فرآورده‌های نسوز مهرگداز گفت: در قالب یک قرارداد انتقال دانش فنی، توانسته‌ایم قطعات ویژه ریخته‌گری مورد مصرف در واحدهای فولادسازی کشور را تولید کنیم. این قطعات حساس‌ترین و پیچیده‌ترین دیرگدازهای مصرفی در صنعت فولاد محسوب می‌شوند.
  1398/5/13 22:29

  مدیرعامل شرکت اطلس سرام کویر:

  تولید محصولات ویژه نسوز با بهره‌گیری از فناوری نانو

  مدیرعامل شرکت اطلس سرام کویر گفت: عمده‌ترین محصولات ما، قطعات ویژه نسوز است که با بهره‌گیری از فناوری نانو تولید می‌شوند و از لحاظ کیفیت، قابل رقابت با محصولات خارجی هستند.
  1398/5/12 12:43

  مدیرعامل شرکت دیرگداز آذربایجان مطرح کرد؛

  تاثیر مستقیم صنعت نسوز، بر بازدهی صنایع مادر

  مدیرعامل شرکت دیرگداز آذربایجان، تولیدکننده انواع نسوز گفت: در هر کشور، صنعت نسوز، پشتیبان صنایع مادر مانند صنایع فولاد، سیمان و پتروشیمی بوده و می‌تواند بر بهبود بازدهی این صنایع، تاثیر مستقیم داشته باشد.
  1398/5/8 09:42

  مدیرعامل شرکت نوین گداز آسیا گستر:

  به خاطر تحریم‌ها، انتقال مواد اولیه نسوز با مشکل مواجه است/ نحوه تسویه مشتریان نسوز، قراردادی است

  مدیرعامل شرکت نوین گداز آسیا گستر گفت: صنعت ما با دو چالش روبه‌رو است؛ از یک سو، به خاطر تحریم‌های وضع شده، کشتی‌های خارجی مسئولیت انتقال مواد اولیه مورد نیاز ما را نمی‌توانند به عهده بگیرند، در نتیجه تمام مسئولیت انتقال کالا بر دوش کشتیرانی ایران است و با توجه به این که تعداد کشتی‌های ایرانی که می‌توانند این مواد اولیه را جابجا کنند نیز محدود است، مواد اولیه تولید نسوز دیرتر به دست ما می‌رسد؛ از سوی دیگر، بسیاری از صنایع، هزینه‌ خرید محصولات نسوز را با تاخیر و در بازه زمانی طولانی مدت به ما پرداخت می‌کنند؛ به این ترتیب، این دو علت سبب شده که دسترسی به موقع به مواد اولیه برای تولید نسوز به تعویق بیفتد و به تبع آن، محصولات دوره بعدی که مشتریان سفارش داده‌اند با تاخیر به دست آن‌ها برسد.
  1398/5/6 13:40

  طی 3 ماهه نخست 98 صورت گرفت؛

  تولید بیش از 170 هزار تن کنسانتره زغال‌سنگ ایمیدرو

  شرکت‌های زغال‌سنگ طبس و البرز مرکزی (وابسته به ایمیدرو) طی 3 ماهه نخست امسال، بیش از 170 هزار تن کنسانتره تولید کردند. طی این مدت استخراج زغال‌سنگ این دو شرکت نیز نسبت به سه ماهه نخست سال 97، از 11 درصد رشد برخوردار بوده است.
  1398/5/5 15:18

  برگزاری مجمع عمومی شرکت معدنی و صنعتی گل گهر

  مجمع عمومی به طور فوق العاده شرکت معدنی و صنعتی گل گهر به منظور انتخاب اعضای هیات مدیره درحال برگزاری است.
  1398/5/5 11:46

  مدیرعامل شرکت صنایع شیشه گیلان:

  80 درصد نسوز مصرفی در صنعت شیشه، وارداتی است

  مدیرعامل شرکت صنایع شیشه گیلان، تولیدکننده انواع شیشه، گفت: کمتر از 20 درصد نسوز مورد نیاز صنعت شیشه، از داخل کشور تامین شده و باقی آن، از کشورهای دیگر وارد می‌شود؛ میزان تولیدات شیشه به حدی رسیده است که تولیدکننده داخلی نسوز، بدون دغدغه در این صنعت سرمایه‌گذاری کند و مطمئن باشد که تولید صرفه اقتصادی دارد.
  1398/5/2 11:52

  مدیرعامل شرکت آتش پویا سپاهان مطرح کرد:

  مشکل تامین مواد اولیه، گریبان‌گیر تمام تولیدکنندگان نسوز کشور

  مدیرعامل شرکت آتش پویا سپاهان، فعال در زمینه تولید انواع نسوز، گفت: کیفیت مواد اولیه تولید نسوز، بر اساس کاربرد دما و خصوصیات شیمیایی آن درجه‌بندی می‌شود و حتی اگر پیشرفته‌ترین تجهیزات برای تولید نسوز به کار گرفته شود، بدون استفاده از مواد اولیه مناسب، امکان دستیابی به کیفیت‌های موردنظر تقریبا غیرممکن است.
  1398/5/2 11:45

  تاثیر کاهش رشد اقتصادی در بازار الماس سیاه

  چشم‌انداز تیره بازار زغال‌سنگ در چین

  دور جدید تنش‌های تجاری با آمریکا و کاهش رشد اقتصادی در این کشور، تاثیر خود را بر بازار انرژی در چین بر جای گذاشته است؛ به طوری‌که اکنون تقاضای مجتمع‌های فولادی در چین برای زغال‌سنگ روند کاهشی دارد. در حالی که انتظار می‌رود دولت چین به منظور رونق اقتصادی، بار دیگر بسته‌های تشویقی محرک ارائه کند، اجرای همزمان سیاست کاهش ظرفیت تولید زغال‌سنگ می‌تواند به رشد قیمت این ماده در آینده منجر شود.
  1398/5/1 19:39
231
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: