شمش مسی و آلیاژی

  مدیرعامل شرکت ذوب و نورد شعبانی مطرح کرد:

  تامین مواد اولیه و تکنولوژی، دو عامل موثر در تولید

  مدیرعامل شرکت ذوب و نورد شعبانی گفت: تولید با کیفیت به دو عامل تامین مواد اولیه و نوع تکنولوژی بستگی دارد که در شرایط فعلی کشور تامین هر دو مورد با معضل جدی مواجه شده است؛ اما به دلیل عرق به تولید و کشور به فعالیت خود ادامه می‌دهیم.
  1399/1/1 13:37

  مدیرعامل شرکت ریخته‌گری ایوبی:

  دولت، تماشاچی نمونه‌ای است!

  مدیرعامل شرکت ریخته‌گری ایوبی گفت: در تمام کشورها دولت برای رشد اقتصادی و صنعتی مملکت در کنار تولیدکننده و صنعتگر قرار می‌گیرد و با ارائه تسهیلات ویژه به تولید سرعت می‌بخشد اما در ایران دولت و ارگان‌های وابسته به آن خارج از گود نشسته و نقش تماشاچی را به خوبی ایفا می‌کنند.
  1398/12/29 18:02

  مدیرعامل شرکت شیمی نصر میثاق:

  مسئولین از پشت میز خود قوانین وضع نکنند

  مدیرعامل شرکت شیمی نصر میثاق گفت: تولید در شرایط نابه‌سامان اقتصادی کنونی کشور بسیار دشوار بوده و تنها دلیل تولیدکننده به ادامه فعالیت فقط عشق به تولید است. در وضعیت فعلی مسئولین باید به خود زحمت دهند و به کارگاه‌ها و کارخانه‌های تولیدی بیایند و بعد از مشاهده تمام مشکلات، قوانین و دستورالعمل‌های مربوط به مالیات و ارزش افزوده را تصویب کنند.
  1398/12/14 17:25

  مدیر فروش شرکت فن‌آوران صانع شرق:

  پست‌های سیار، انتقال برق را آسان کرده‌اند

  مدیر فروش شرکت فن‌آوران صانع شرق گفت: در پست‌های برق سیار، عمدتا تجهیزات بر روی یک تریلی و شاسی نصب شده و انتقال برق به راحتی به نقاط مختلف قابل انجام است. در این پست‌ها برای انتقال جریان برق از شینه مسی به عنوان هادی استفاده می‌کنند.
  1398/12/4 11:34

  مدیرعامل شرکت تولیدی صادقی غریب‌دوستی:

  از ضایعات قطعات الکترونیکی، شمش تولید می‌کنیم

  مدیرعامل شرکت تولیدی صادقی غریب‌دوستی گفت: قطعات الکترونیکی دارای مس هستند که آن‌ها را از صنایع مختلف خریداری کرده و بعد از ذوب و بازیافت، به عنوان مواد اولیه جهت تولید شمش استفاده می‌کنیم.
  1398/11/23 15:48

  مدیرعامل شرکت گلکار سپاهان:

  ثبات قیمت، بهترین حالت ممکن برای تولیدکننده است

  مدیرعامل شرکت گلکار سپاهان گفت: در طول مدت تولید کارخانه، ما با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌ایم و توانسته‌ایم چرخ تولید را در حال حرکت نگه داریم، اما یکی از مشکلاتی که در دو سال اخیر با آن مواجه شدیم، عدم ثبات قیمت‌ مس بود که این موضوع مانع از برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری برای آینده شده است.
  1398/11/23 15:39

  مدیرعامل شرکت آلیاژسازان زنجان:

  تولید شمش مس، در استان کرمان کاملا بومی‌سازی شده است

  مدیرعامل شرکت آلیاژسازان زنجان گفت: در حال حاضر، تولید شمش مس در اختیار کامل استان کرمان قرار گرفته و مواد اولیه برای توسعه صنعت و اشتغال‌زایی به سایر استان‌ها انتقال نمی‌یابد.
  1398/11/21 15:45

  تولید شمش مسی کاهش یافته است

  یک تولیدکننده شمش مسی گفت: در حال حاضر، کمبود مواد اولیه مورد نیاز برای تولید شمش مس احساس می‌شود و اگر شرایط به همین منوال پیش رود، بسیاری از تولیدی‌های شمش مس به زودی تعطیل خواهند شد.
  1398/6/25 09:39

  یک فعال حوزه شمش مس در زنجان:

  تولیدکنندگان شمش مس با کمبود مواد اولیه مواجه هستند

  یکی از فعالان حوزه ریخته‌گری شمش مسی گفت: سال‌های گذشته مواد اولیه یا همان خاک سرباره به‌ صورت سهمیه‌ای در اختیار تولیدکنندگان تمام استان‌ها قرار می‌‌گرفت؛ اما در حال حاضر، مواد اولیه فقط در اختیار تولیدی‌هایی قرار می‌گیرد که در استان کرمان واقع باشند.
  1398/6/23 14:50

  یک کارشناس تکنولوژی تولید محصولات مسی:

  ترجیح تولید مقاطع برنجی به روش ریخته‌گری

  یک کارشناس تکنولوژی تولید محصولات مسی در خصوص تولید این محصولات گفت: اخیرا برخی از تولیدکنندگان مقاطع برنجی، به سمت ریخته‌گری مستقیم مقاطع برنجی که هزینه کمتر ولی کیفیت پایین‌تری نسبت به روش اکستروژن دارد، متمایل شده‌اند. در این روش استفاده از بیلت برنجی حذف می‌شود و مقاطع بجای اکستروژن مستقیما در ابعاد مد نظر ریخته‌گری می‌شوند.
  1398/4/12 17:05
27
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: