شمش مسی و آلیاژی

  مدیرعامل شرکت تولیدی صادقی غریب‌دوستی:

  از ضایعات قطعات الکترونیکی، شمش تولید می‌کنیم

  مدیرعامل شرکت تولیدی صادقی غریب‌دوستی گفت: قطعات الکترونیکی دارای مس هستند که آن‌ها را از صنایع مختلف خریداری کرده و بعد از ذوب و بازیافت، به عنوان مواد اولیه جهت تولید شمش استفاده می‌کنیم.
  1398/11/23 15:48

  مدیرعامل شرکت گلکار سپاهان:

  ثبات قیمت، بهترین حالت ممکن برای تولیدکننده است

  مدیرعامل شرکت گلکار سپاهان گفت: در طول مدت تولید کارخانه، ما با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم کرده‌ایم و توانسته‌ایم چرخ تولید را در حال حرکت نگه داریم، اما یکی از مشکلاتی که در دو سال اخیر با آن مواجه شدیم، عدم ثبات قیمت‌ مس بود که این موضوع مانع از برنامه‌ریزی و هدف‌گذاری برای آینده شده است.
  1398/11/23 15:39

  مدیرعامل شرکت آلیاژسازان زنجان:

  تولید شمش مس، در استان کرمان کاملا بومی‌سازی شده است

  مدیرعامل شرکت آلیاژسازان زنجان گفت: در حال حاضر، تولید شمش مس در اختیار کامل استان کرمان قرار گرفته و مواد اولیه برای توسعه صنعت و اشتغال‌زایی به سایر استان‌ها انتقال نمی‌یابد.
  1398/11/21 15:45

  تولید شمش مسی کاهش یافته است

  یک تولیدکننده شمش مسی گفت: در حال حاضر، کمبود مواد اولیه مورد نیاز برای تولید شمش مس احساس می‌شود و اگر شرایط به همین منوال پیش رود، بسیاری از تولیدی‌های شمش مس به زودی تعطیل خواهند شد.
  1398/6/25 09:39

  یک فعال حوزه شمش مس در زنجان:

  تولیدکنندگان شمش مس با کمبود مواد اولیه مواجه هستند

  یکی از فعالان حوزه ریخته‌گری شمش مسی گفت: سال‌های گذشته مواد اولیه یا همان خاک سرباره به‌ صورت سهمیه‌ای در اختیار تولیدکنندگان تمام استان‌ها قرار می‌‌گرفت؛ اما در حال حاضر، مواد اولیه فقط در اختیار تولیدی‌هایی قرار می‌گیرد که در استان کرمان واقع باشند.
  1398/6/23 14:50

  یک کارشناس تکنولوژی تولید محصولات مسی:

  ترجیح تولید مقاطع برنجی به روش ریخته‌گری

  یک کارشناس تکنولوژی تولید محصولات مسی در خصوص تولید این محصولات گفت: اخیرا برخی از تولیدکنندگان مقاطع برنجی، به سمت ریخته‌گری مستقیم مقاطع برنجی که هزینه کمتر ولی کیفیت پایین‌تری نسبت به روش اکستروژن دارد، متمایل شده‌اند. در این روش استفاده از بیلت برنجی حذف می‌شود و مقاطع بجای اکستروژن مستقیما در ابعاد مد نظر ریخته‌گری می‌شوند.
  1398/4/12 17:05

  مدیر امور سهام شرکت ملی مس ایران:

  کاهش خرید شمش شرکت مس رونق را از بازار گرفت

  مدیر امور سهام، سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت ملی مس ایران، گفت: شرکت ملی مس علاوه بر کاتد مسی، سه نوع محصول مسی دیگر نیز تولید می‌کند؛ مفتول هشت میلی‌متری که در تولید سیم و کابل استفاده می‌شود و شمش اسلب و بیلت مسی. متاسفانه تولید این دو محصول از ابتدای سال گذشته کاملا متوقف شده است؛ این در حالی است که سابقه تولید و فروش اسلب و بیلت شرکت مس به سی سال می‌رسد.
  1398/4/12 16:54

  مدیر پالایشگاه و ریخته‌گری شرکت ملی صنایع مس:

  تقاضای اسلب و بیلت مسی کشور به شدت کاهش یافته است

  مدیر پالایشگاه و ریخته‌گری شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: به دلیل کاهش شدید تقاضای داخلی برای اسلب و بیلت مسی، خط تولید این دو محصول متوقف شده است.
  1398/4/12 16:27

  مدیرعامل ریخته‌گری مس احمدی‌فر:

  توقف فعالیت واحدهای تولید شمش مسی

  مدیرعامل ریخته‌گری مس احمدی‌فر گفت: از سال 96 با آغاز نوسانات قیمت دلار و تاثیر آن بر خرید و فروش فلزات به‌خصوص شمش مسی، مجموعه تعطیل شد و تعدادی از پرسنل ما از کار بی‌کار شدند. هنجارهای منتج از این بیکاری‌ها به جامعه باز می‌گردد. نبود بازار فروش از یک سو و مشکلات مرتبط با تهیه مواد اولیه از سوی دیگر ما را از پا درآوردند.
  1398/4/12 16:15

  مدیرعامل شرکت اخگر مس:

  خط تولید اسلب ما بی‌استفاده مانده است

  مدیرعامل شرکت اخگر مس، تولیدکننده اسلب، ورق، شینه و باسبار مسی، گفت: چند سالی است که ما مجوز لازم را برای تولید اسلب مسی اخذ کرده‌ایم و ماشین‌آلات مربوطه را خریداری و نصب کرده‌ایم؛ تولیدات آزمایشی نیز داشته‌ایم اما به دلیل نبود سرمایه در گردش و نقدینگی، نتوانستیم از این خط بهره‌برداری کنیم. با اینکه ما برای تولید ورق نیاز به اسلب داریم و با راه‌اندازی این خط حداقل می‌توانیم به اندازه نیاز خود اسلب تولید کنیم اما در این مسیر با چالش‌های جدی روبرو هستیم.
  1398/4/12 16:06
23
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: