میلگرد

  حمایت تقاضای قوی بخش ساختمان چین از قیمت میلگرد

  انتظار می‌رود که قیمت میلگرد ساختمانی در هفته‌های آینده در محدوده‌های فعلی باقی بماند؛ با وجود افزایش فشار عرضه، تقاضای قوی بخش ساختمان پس از افزایش فعالیت‌های ساخت و ساز، از قیمت میلگرد حمایت خواهد کرد.
  1399/2/21 18:12

  مدیرعامل شرکت ذوب و نورد شمس تبریز:

  قوانین حامی تولیدکنندگان نیست

  مدیرعامل شرکت ذوب و نورد تبریز گفت: در حالی که بسیاری از کشورها قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای حمایت از تولیدکننده و ایجاد ارزش افزوده بیشتر، وضع می‌کنند اما در کشور ما نه تنها حمایت قانونی در خصوص تامین مواد اولیه صورت نمی‌گیرد، بلکه با وضع قوانین کارشناسی نشده، هزینه‌های گزافی برای تامین نهاده‌های تولید مانند انرژی، به تولیدکنندگان تحمیل می‌شود.
  1399/2/21 14:29

  مدیرعامل شرکت فولاد آتیه خاورمیانه مطرح کرد:

  تامین مواد اولیه، چالش همیشگی نوردکاران

  مدیرعامل شرکت فولاد آتیه خاورمیانه گفت: چالش تامین مواد اولیه مورد نیاز نوردکاران فولاد از سال‌های گذشته در کشور وجود داشته و با وجود برگزاری جلسات پیاپی و صدور دستورالعمل‌های متعدد، همچنان حل نشده باقی مانده است.
  1399/2/20 09:51

  مدیرعامل شرکت نورد گرم سمنان:

  حل مشکلات صنعت فولاد، نیازمند بررسی‌های کارشناسی است

  مدیرعامل شرکت نورد گرم سمنان گفت: مشکلات صنعت فولاد کشور به دلیل دستورالعمل‌های نابه‌جای سازمان‌های دولتی ایجاد شده که برای حل مشکلات این صنعت، باید بررسی‌های دقیق و کارشناسانه صورت گیرد و راه حل‌های اساسی برای آن ارائه شود؛ صدور دستورالعمل‌ها نباید تنها منافع یک بخش از زنجیره فولاد را شامل شود و به بخش دیگر ضربه بزند.
  1399/2/14 12:21

  روند افزایشی قیمت میلگرد و تیرآهن از ابتدای هفته/ قیمت میلگرد به 6300 تومان رسید

  میلگرد و تیرآهن که به عنوان یکی از ملزومات صنعت ساخت و ساز شناخته می‌شود که با شیوع ویروس کرونا به بی‌ثباتی قیمتی رسیده و ضربه‌های سختی به بدنه ساخت و ساز کشور وارد کرده است.
  1399/2/10 16:14

  افزایش مصرف و قیمت میلگرد چین به لطف زیرساخت

  جایی برای کاهش بیشتر قیمت نقدی میلگرد فولادی ساختمانی در چین در کوتاه‌مدت وجود ندارد؛ افزایش تقاضا از جانب زیرساخت از قیمت میلگرد حمایت خواهد کرد و با وجود افزایش تولید، باعث کاهش موجودی خواهد شد.
  1399/2/10 12:23

  مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان:

  راهی جز افزایش میزان صادرات نداریم

  مدیرعامل شرکت فولاد خرمدشت تاکستان گفت: میزان مصرف فولاد کشور در سال‌های اخیر کاهش یافته و تولیدکنندگان برای جلوگیری از کاهش تولید و افزایش هزینه‌های سربار ناشی از دپوی محصول باید به حوزه صادرات روی آورند.
  1399/2/9 12:02

  کند شدن افزایش موجودی میلگرد چین پس از تعطیلات سال نو

  در روز ۱۶ آوریل، روند افزایشی موجودی میلگرد واحدهای فولادسازی و انبارهای بازرگانان برای اولین بار پس از تعطیلات سال نوی چین کند شد. این موضوع نشان می‌دهد که تقاضای فصلی قوی آغاز شده و رشد مصرف از افزایش عرضه فراتر رفته است.
  1399/2/3 10:54

  تولید میلگرد چین در آوریل رشد چندانی نداشت

  تولید میلگرد ساختمانی در واحدهای فولادسازی کوره بلند چین در ماه آوریل در مقایسه با تولید واقعی ماه مارس تقریبا بدون تغییر بود؛ بهبود سودآوری باعث افزایش تولید شده است اما تاثیر تعمیر و نگهداری، افزایش تولید را خنثی می‌کند.
  1399/1/29 08:00

  افت موجودی میلگرد چین در هفته منتهی به ۲ آوریل؛

  موجودی میلگرد چین همچنان نسبت به سال گذشته در سطح بالایی قرار دارد

  در هفته منتهی به ۲ آوریل، موجودی میلگرد فولادی چین برای سومین هفته متوالی کاهش داشت. دلیل اصلی این موضوع، افزایش تقاضای پایین‌دستی بود.
  1399/1/23 12:59
44
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: