میلگرد

  مدیرعامل شرکت پیشگام توسعه آدنیس مطرح کرد:

  اجرای پروژه 300 هزار تنی میلگرد، شاید وقتی دیگر

  مدیرعامل شرکت پیشگام توسعه آدنیس گفت: شرکت ما در بخش ساخت مسکن فعالیت می‌کند و به‌دلیل نیاز پروژه‌های خود، در سال 92 تصمیم به احداث یک پروژه 300 هزار تنی میلگرد گرفت تا با این اقدام، نسبت به تامین محصول یاد شده، اطمینان داشته باشد. متاسفانه زمان شروع پروژه، احساس کردیم که بازار اشباع شده و با وجود تامین زیرساخت‌ها مانند آب، برق، دیوارکشی، سوله‌سازی و صرف هزینه‌های فراوان، در نهایت به این نتیجه رسیدیم که پروژه را متوقف کنیم. ضمن اینکه فضای کلی کشور در این زمینه چندان مساعد به‌‎نظر نمی‌رسید و حمایت‌هایی که قرار بود از پروژه صورت گیرد نیز انجام نشد.
  1398/7/25 20:00

  مدیر مهندسی کل نورد کارخانه ذوب آهن اصفهان مطرح کرد:

  ذوب آهن اصفهان، نامی آشنا در تولید میلگردهای ساختمانی

  مدیر مهندسی کل نورد کارخانه ذوب‌آهن اصفهان گفت: کارخانه ذوب‌آهن در ایران با توجه به قدمت 50 ساله خود، تبدیل به نامی آشنا در صنعت فولاد شده و استفاده از محصولات آن، در میان مصرف‌کنندگان تبدیل به یک فرهنگ شده است؛ هر جا که قرار به استفاده از میلگردهای ساختمانی باشد، نام ذوب‌آهن اصفهان حتما شنیده می‌شود.
  1398/7/22 12:36

  رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد ماهان زرندیه:

  دولت در قبال توقف پروژه‌ها مسئول است

  رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد ماهان زرندیه، یکی از دارندگان پروژه 420 هزار تنی میلگرد، گفت: پروژه ما با وجود پیشرفت بیش از 60 درصد، ورشکسته محسوب می‌شود زیرا قرار بود 60 درصد از تامین مالی توسط شرکت و 40 درصد آن توسط دولت و بانک‌ها انجام شود اما بانک‌ها پس از گذشت چند سال، هیچ وامی را در اختیار شرکت نگذاشتند و پروژه به‌ نوعی به حال خود رها شد.
  1398/7/15 12:35

  مدیر کارخانه فولاد البرز ایرانیان:

  آزاد شدن صادرات میلگرد، راه بازگشت واحدهای کوچک به مدار تولید است

  مدیر کارخانه فولاد البرز ایرانیان گفت: خوشبختانه کشور ما از پارامترهای مثبتی مانند نیروی انسانی، دسترسی به مواد اولیه و انرژی ارزان و فناوری بومی بهره می‌برد. از این رو تولید میلگرد در کشور ما از نظر حجم و کیفیت وضعیت مناسبی دارد اما بسیاری از طرح‌هایی که در زمینه تولید میلگرد تعریف شده‌اند، با نگاه صادرات‌محور بودند و در حال حاضر با توجه به تحریم‌ها، صادرات دشوار شده است. ظرفیت زیاد تولید و دشواری صادرات باعث شده علی‌رغم توان فنی و ظرفیت مناسب، وضعیت بازار میلگرد مثبت ارزیابی نشود و بسیاری از واحدها تعطیل شوند. بنابراین، راه بازگشت آن‌ها به تولید، آزادسازی صادرات است.
  1398/7/15 12:35

  مدیر مجتمع پارس آرمان شفق:

  با صدور دستورالعمل‌های نابه‌جا، سرنوشت صنایع تعطیلی است

  مدیر مجتمع پارس آرمان شفق یکی از تولیدکنندگان میلگرد، گفت: دولت با صدور دستورالعمل‌های اشتباه، خود به جنگ با تولیدکنندگان رفته است زیرا این اقدامات تنها باعث ورشکستگی صنایع و بیکاری بسیاری از افراد جامعه می‌شود. در حالی که صادرات شمش فولادی آزاد است اما صادرات محصولات پس از آن، همچون میلگرد با سختی انجام می‌شود. این چه نوع تصمیم‌گیری است که برای صادرات میلگرد با ارزش افزوده بیشتر باید مانع‌تراشی کنند؟
  1398/7/14 09:21

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اردبیل:

  تولیدکنندگان در ایران حامی ندارند

  مدیرعامل شرکت ذوب آهن اردبیل به‌ عنوان یکی از تولیدکنندگان میلگرد، گفت: در شرایطی که کشور در جنگ اقتصادی به‌ سر می‌برد، نهادهای متولی مانند اداره مالیات و بانک‌ها به‌ جای آنکه حامی تولیدکنندگان باشند، در تضاد با منافع صنعت عمل می‌کنند و بسیاری از تولیدکنندگان بدون حامی مانده‌اند که در نتیجه یا باید تن به تولید همراه با زیان ‌دهند و یا اینکه چاره‌ای جز تعطیلی کارخانه برای آن‌ها باقی نمی‌ماند.
  1398/7/13 19:29

  مدیرعامل شرکت صنایع فولاد پیمان آلیاژ یزد:

  وام نمی‌خواهیم، عطایش را به لقایش بخشیدیم

  مدیرعامل شرکت صنایع فولاد پیمان آلیاژ یزد به‌عنوان یکی از تولیدکنندگان میلگردهای آلیاژی، گفت: در سال جاری پس از مراجعات فراوان به بانک‌ها و ادارات استانی برای دریافت وام کم‌بهره جهت رونق تولید، مشخص شد که هنوز بخشنامه سال جدید ابلاغ نشده و باید منتظر ابلاغ این بخشنامه باشیم و حتی پس از آن نیز ممکن است این وام به شرکت ما تعلق نگیرد.
  1398/7/13 19:23

  مدیرعامل گروه صنعتی نورد نوشهر:

  قادر به رقابت با تولیدکنندگان مدرن میلگرد نبودیم

  مدیرعامل گروه صنعتی نورد نوشهر گفت: این واحد با ظرفیت تولید سالانه 100 هزار تن میلگرد، سال 94 تعطیل شد. چندین عامل متفاوت باعث تعطیلی واحد تولید ما شد. از جمله دلایل تعطیلی این واحد تولیدی، رکود بازار و فرسودگی تجهیزات و ماشین‌آلات کارخانه بود که تولید ما را غیر رقابتی کرد. در واقع به‌دلیل نبود تجهیزات و تکنولوژی به‌روز، نتوانستیم میلگرد با استاندارهای روز تولید کنیم.
  1398/7/4 16:13

  قیمت وارداتی بیلت و میلگرد فولادی در امارات متحده

  با کاهش تقاضا، قیمت فولاد در امارات افت داشت

  قیمت وارداتی بیلت و میلگرد فولادی در امارات متحده در این هفته به دلیل تقاضای ضعیف و همچنین انتظار کاهش قیمت میلگرد، در روز سه‌شنبه 24 سپتامبر افت کرد.
  1398/7/4 12:56

  یکی از فعالان بازار آهن و فولاد:

  تقاضای بازار میلگرد کمتر از عرضه آن است/ شرکت‌ها در اقدامی عجیب، تبلیغ انجام می‌دهند

  یک فعال بازار آهن و فولاد گفت: در حال حاضر عرضه میلگرد در بازار بیش از تقاضا بوده و به همین دلیل قیمت‌ها کاهش یافته است. میلگرد در بازار با قیمتی حدود چهار هزار و 100 تا چهار هزار و 150 تومان به‌ازای هر کیلوگرم مورد معامله قرار می‌گیرد اما این قیمت در بورس کالا کمتر از چهار هزار تومان به‌ازای هر کیلوگرم است؛ زیرا قیمت در بورس بدون احتساب 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده لحاظ می‌شود.
  1398/7/4 10:34
31
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صنیع کاوه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: