مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  بررسی قیمت محصولات آلومینیومی؛

  نوسانات چشمگیر هفتگی قیمت آلومینیوم در بازار/ کاهش قیمت آلومینیوم کارتل و افزایش قیمت شمش 97 درصد

  قیمت انواع محصولات آلومینیومی در کشور طی یک هفته اخیر با نوسان همراه بود؛ به گونه‌ای که در برخی مانند شمش 97 درصد شاهد رشد قیمت و در برخی دیگر مانند آلومینیوم کارتل شاهد کاهش قیمت هفتگی بودیم.
  1398/12/1 13:03

  بررسی قیمت ضایعات آلومینیومی در هفته جاری؛

  افزایش قیمت اکثر ضایعات آلومینیومی/ افزایش قیمت 4.7 درصدی پروفیل شاخه

  علی‌رغم کاهش هفتگی قیمت آلومینیوم در دنیا، به دلیل رشد نرخ ارز، قیمت این فلز در کشور ما رو به افزایش بوده و به تبع آن، بهای اکثر ضایعات آلومینیومی طی یک هفته اخیر با رشد مواجه شده است.
  1398/12/1 12:40

  مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو:

  قیمت‌ محصولات فولادی باید هم‌تراز با قیمت جهانی باشد

  مدیر اقتصادی و توسعه سرمایه‌گذاری ایمیدرو با اشاره به هیجانات اخیر در قیمت‌ محصولات فولادی و مشکلات پیش آمده در عرضه محصولات در بورس کالا، گفت: قیمت فولاد در داخل ایران نباید بالاتر از قیمت‌های جهانی باشد. این سیاست وزارت صمت است که همه دستگاه‌ها ابلاغ و کارگروه‌های مختلفی که در راستای تنظیم بازار فعالیت می‌کنند، به این سند بالادست دقت و عنایت ویژه داشته باشند.
  1398/12/1 11:02

  رئیس هیئت مدیره شرکت توان برق افزا نیروی ایرانیان (تانیران):

  شرکت‌ها برنامه تحقیق و توسعه ندارند

  رئیس هیئت مدیره شرکت توان برق افزا نیروی ایرانیان (تانیران) در مورد تاثیر نوسانات قیمتی و ایجاد موجی از بی‌اعتمادی بین مصرف‌کننده و تولیدکننده، گفت: به دلیل عدم ثبات قیمت مواد اولیه صنعت آلومینیوم، دوبار لیست قیمت‌ها در ماه تغییر می‌کند که چنین وضعیتی برای تولیدکنندگان پایین‌دستی و مصرف‌کنندگان نهایی سخت و مشکل‌آفرین شده است. در حقیقت به دلیل این نوسانات، میان فروشنده و خریدار اعتماد از بین رفته که مردم این افزایش قیمت محصول نهایی را واقعی نمی‌دانند و تصور می‌کنند تولیدکنندگان پایین‌دستی موجب افزایش قیمت شده‌اند.
  1398/12/1 10:41

  رشد قیمت سفاله برنج در بازار ضایعات مس

  در بازار ضایعات روز چهارشنبه 29 بهمن ماه، ضایعات سفاله برنج بیشترین افزایش و برنج زردبار بیشترین کاهش قیمت را نسبت به روز معاملاتی پیش داشتند.
  1398/12/1 10:00

  بازیابی تدریجی قیمت مس در بازارهای جهانی

  قیمت مس در LME روز چهار‌شنبه 30 بهمن ماه، نسبت به روز معاملاتی پیش از آن 18 دلار افزایش داشته و به پنج هزار و 746 دلار رسید.
  1398/12/1 09:20

  در بورس فلزات لندن رخ داد؛

  افت 21 دلاری قیمت آلومینیوم

  قیمت آلومینیوم در LME روز چهارشنبه 30 بهمن ماه، نسبت به معاملات هفته قبل، یعنی چهارشنبه 23 بهمن ماه، 21 دلار به ازای هر تن یا معادل 1.2 درصد کاهش قیمت یافت؛ به گونه‌ای که از یک هزار و 707 دلار به ازای هر تن، به یک هزار و 686 دلار به ازای هر تن رسید.
  1398/12/1 08:59

  رئیس کل گمرک ایران عنوان کرد:

  تجارت کشور بدون نقشه جامع تجاری

  رئیس کل گمرک ایران، با انتقاد از اینکه کشور هیچ‌گاه نقشه جامع تجاری نداشته است، گفت: در 11 ماه ابتدای سال 39 میلیارد دلار صادرات و 40 میلیارد دلار واردات داشتیم؛ این در حالی است که ما تنها کشوری هستیم که دو کریدور شمال به جنوب و شرق به غرب از آن می‌گذرد اما متاسفانه در تجارت خارجی هیچ استفاده‌ای از آن نمی‌کنیم.
  1398/11/30 20:52

  مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران:

  فناوری‌های نوین را به کاربست فرهنگی الصاق کنید

  مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ایران از برگزاری سومین همایش راهکارهای توسعه فرهنگ صنعتی در کشور خبر داد و گفت: این همایش با مشارکت وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، کمیسیون زیربنایی و تولیدی مجمع تشخیص مصلحت نظام، دبیرخانه شورای عالی انقلاب فرهنگی، دبیرخانه پیشبرد علم و فناوری در جهان اسلام، موسسه فرهنگی اکو، مرکز تحقیقات بیوشیمی و بیوفیزیک دانشگاه تهران و تعدادی انجمن برپا شد.
  1398/11/30 20:32

  معاون بهره‌برداری و اکتشاف ایمپاسکو:

  خراسان جنوبی پرسپکتیو فعالیت‌های توسعه‌ای ایمپاسکو است

  معاون بهره‌برداری و اکتشاف ایمپاسکو در هشتمین کنفرانس مهندسی معدن ایران در بیرجند با اشاره به پتانسیل‌های خاص خراسان جنوبی در بخش مواد معدنی غیرفلزی، گفت: ظرفیت‌های غیرفلزی این استان در سطح کشور خاص و منحصربه‌فرد بوده که حتی در کشورهای دیگر ظرفیت تولید پارک‌های شیمیایی عظیم با صنایع پایین‌دستی زیادی را ایجاد کرده است.
  1398/11/30 19:55
2800
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: