مطالب مرتبط با واژه 'فلزات آنلاین'

  برای چندمین بار در این ماه؛

  بیلت آلومینیومی عرضه شد؛ اما رقابتی صورت نگرفت

  بیلت آلومینیومی با خلوص 6063 شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو)، امروز یکشنبه 30 تیرماه، برای اولین بار در این چند ماه اخیر، بدون هیچ‌گونه رقابتی، عرضه و معامله شد.
  1398/4/30 16:08

  صنعت نسوز روی خط توسعه‌

  کوره‌ها، قلب تپنده صنایع فولادسازی هستند و آنچه که همیشه برای ساخت هر نوع کوره‌ای مورد نیاز بوده، محصولات نسوز است. با توجه به اینکه بیشترین سهم مصرفی محصولات نسوز، به صنایع فولاد اختصاص یافته، ارتباط نزدیک این دو صنعت در توسعه و پیشرفت، قابل توجه است. در حال حاضر، میزان تولید و مصرف نسوز در کشور در حدود 350 هزار تن در سال است که بین 60 تا 80 درصد آن، در صنایع فولاد مصرف می‌شود؛ بازار نسوز کشور، در سال‌های آتی تا حدود دو برابر میزان فعلی می‌تواند افزایش یابد که نوید دهنده شرایط خوب رونق و توسعه برای صنعت نسوز کشور است؛ به شرطی که عوامل دیگر سد راه این توسعه نشوند.
  1398/4/30 13:52

  مدیر مرکز نسوز شرکت فولاد هرمزگان مطرح کرد:

  مهم‌ترین ذخایر دولومیت جهان در ایران/ مدیریت پسماند، نقطه اوج مهندسی نسوز

  مدیر مرکز نسوز شرکت فولاد هرمزگان، گفت: منابع دولومیت، تنها در چند کشور دنیا قرار دارد؛ اگر به فکر توسعه باشیم، به راحتی می‌توانیم با افزایش تولید نسوزهای دولومیتی و همچنین بهبود کیفیت آن‌ها، بازارهای خاورمیانه را در اختیار بگیریم.
  1398/4/30 08:29

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو عنوان کرد:

  بومی‌سازی محور توسعه چادرملو/ 11 هزار و 330 قطعه در چادرملو بومی‌سازی شد

  مدیرعامل شرکت معدنی و صنعتی چادرملو گفت: بهره‌وری جزو لاینفک بخش تولید و کار در هر واحد تولیدی و صنعتی است و یکی از شاخص‌های بهره‌وری برخورداری از توان و تخصص و نوآوری‌های کارشناسان و متخصصان داخلی برای طراحی و ساخت تجهیزات و قطعات مورد نیاز محسوب می‌شود. این امر در حوزه صنعت و معدن به طور خاص از اهمیت بیشتری برخوردار است چرا که اتکاء به تکنولوژی ساخت داخل موجب کاهش ریسک و ضامن تداوم فعالیت واحدهای معدنی و صنعتی خواهد بود‌.
  1398/4/29 20:03

  یک کارشناس اقتصادی:

  عدالت مالیاتی اجرا نمی‌شود/ ضربه‌پذیری کدام بخش‌های اقتصادی بیشتر است؟

  سیامک قاسمی، کارشناس اقتصادی معتقد است کشور در رکود تورمی عمیقی قرار دارد. از نظر عمق دوره یا گپ رکود تورمی، یکی از قوی‌ترین و بلندترین‌هاست که در کل ۴۰ سال گذشته پنجمین رکود تورمی در اقتصاد ایران محسوب می‌شود. همچنین با توجه به نرخ رشد اقتصادی که منفی 5 درصد و تورم نقطه به نقطه نزدیک ۵۰ درصدی، فاصله‌ی قابل توجهی بین این دو شاخص وجود دارد.
  1398/4/29 19:07

  باهدف تحقق خودکفایی و در حضور وزیر صنعت انجام شد:

  عقد قرارداد ۴۲۰ میلیارد تومانی ساپکو با ۱۷ سازنده داخلی برای تولید قطعات با تکنولوژی بالا

  شرکت ساپکو در راستای بومی‌سازی قطعات پیشرفته خودرو با حضور وزیر صمت و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو ، ۲۱ پروژه به ارزش ۴۲۰ میلیارد تومان با ۱۷ سازنده داخلی امضاء کرد.
  1398/4/29 18:45

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  اجرای بسته ساماندهی صنعت خودرو/ مجوز پیش‌فروش به خودروسازان نداده‌ام

  وزیر صنعت معدن و تجارت از اجرای بسته ساماندهی صنعت خودرو در کشور خبر داد و گفت: از وقتی من به وزارت صنعت آمده‌ام، مجوز پیش فروش به خودرویی‌ها نداده‌ام.
  1398/4/29 18:27

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  در پی راه حل مناسب برای کمبود مواد اولیه فولادسازان هستیم/ نقش مهم فولاد مبارکه در جنگ اقتصادی

  وزیر صنعت، معدن و تجارت در جریان افتتاح نخستین نمایشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق تولید، ضمن بازدید از غرفه فولاد مبارکه گفت: در جنگ اقتصادی کشور، نقش فولاد مبارکه بسیار مهم بوده است.
  1398/4/29 17:50

  مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران مطرح کرد:

  اتخاذ رویکرد صادراتی برای احیای معادن کوچک

  مدیرعامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران گفت: طرح احیای معادن کوچک در چارچوب اجرای پروژه اقتصاد مقاومتی احیاء، فعال‌سازی و توسعه معادن کوچک‌مقیاس قرار گرفته و در صورت اقتصادی بودن، این معادن می‌توانند علاوه بر تامین نیاز داخل، رویکرد صادراتی نیز داشته باشد.
  1398/4/29 17:32

  سهم 34 درصد فولاد خوزستان از صادرات بهار؛

  سرکوب صادرات به‌سود صنعت فولاد نیست

  صادرات در شرایط کنونی راه نجاتی برای فولادسازان کشور از کمبود نقدینگی و تامین ارز است. چرا که کشور در شرایط تحریمی به‌سر می‌برد و تامین ارز برای واردات مواد اولیه دشوار شده است. در این شرایط برخی بخشنامه‌ها و دستورالعمل‌های دولت روند صادرات فولاد را کند کرده است، به‌طوری که صادرات 3 ماه ابتدایی سال 12 درصد کمتر از سال گذشته است. در این شرایط باید به رکود در صنایع مصرف‌کننده فولاد مانند ساخت‌وساز، خودروسازی و لوازم خانگی هم اشاره کرد که کاهش مصرف فولاد را تشدید کرده است. در این میان شرکت فولاد خوزستان نیز از کاهش صادرات در امان نماند و آمار صادرات این شرکت در سه ماه ابتدایی سال 25 درصد کاهش را نسبت به سال گذشته نشان می‌دهد.
  1398/4/29 16:55
1116
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
فولاد آذربایجان
اذرنبش تبریز
فولاد متیل
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتاد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هفتادمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: