بنگاه ها

  عضو هیئت مدیره فولاد مبارکه:

  فولاد مبارکه سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور است

  عضو هیئت مدیره شرکت فولاد مبارکه در جریان بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه، گفت: ابتدا باید اذعان کرد که شرکت فولاد مبارکه اصفهان سرآمد بازار سرمایه و همچنین تولید در کشور محسوب می‌شود؛ به طوری که سال «جهش تولید» را با رکوردهای پیاپی آغاز کردند.
  1399/3/18 13:31

  در مجمع عمومی شرکت فولاد امیرکبیر کاشان تصویب شد؛

  تقسیم سود ۱۶۰ تومانی به ازای هر سهم

  در مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام شرکت فولاد امیرکبیر کاشان که با حضور حداکثری سهام‌داران، تقسیم سود ۱۶۰ تومانی به ازای هر سهم و جایگزینی شرکت توسعه معادن و فلزات با شرکت پرشین بتن مقاوم گیلان در ترکیب اعضای هیئت‌مدیره این شرکت به تصویب رسید.
  1399/3/18 09:05

  نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی:

  مشارکت، کلید توسعه پایدار منطقه است

  نماینده مردم شهرستان مبارکه در مجلس شورای اسلامی طی جلسه‌ای با حمیدرضا عظیمیان مدیرعامل فولاد مبارکه بر همگرایی هرچه بیشتر صنعت با جامعه و توسعه متوازن منطقه تاکید کرد و گفت: در سال‌های گذشته شرکت فولاد مبارکه با انجام پروژه‌های گوناگون در حوزه‌های عمرانی، بهداشتی درمانی و خدماتی، راهی نو در ارائه خدمات به مردم این شهرستان را آغاز کرده است.
  1399/3/18 09:02

  معاون خرید شرکت فولاد مبارکه:

  تصمیمات غیرکارشناسی موجب التهاب در بازار محصولات فولادی می‌شود

  معاون خرید شرکت فولاد مبارکه گفت: با توجه به اینکه یکی از مهم‌ترین تصمیمات معاون معدنی وزارت صمت به صورت سالانه، تعیین قیمت کنسانتره، گندله و آهن اسفنجی است، لذا فولاد مبارکه خود را پایبند به تصمیمات کارشناسی و فنی می‌داند و هرگونه تصمیم غیرکارشناسی را در التهاب بازار محصولات فولادی موثر قلمداد می‌کند. در واقع این شرکت بهترین مدل تعیین قیمت را قیمت‌گذاری بر مبنای توزیع سود عادلانه براساس هزینه سرمایه‌گذاری می‌داند.
  1399/3/17 14:57

  کرونا تاثیری در فعالیت مجتمع متالورژی پودر ایران نداشته است

  مجتمع متالورژی پودر ایران علی‌رغم شیوع ویروس کرونا، همچنان مشغول فعالیت است و یکی از اولویت‌های این مجتمع، تامین پودر آهن صنعت قطعه‌سازی است که هر ساله می‌تواند نیاز بسیاری از قطعه‌سازان را فراهم نماید.
  1399/3/16 18:34

  جهش 100 درصدی فروش فولاد مبارکه در اردیبهشت

  شرکت فولاد مبارکه در اردیبهشت ماه سال 1399 حدود 51 هزار و 689 میلیارد ریال درآمد کسب کرد که نسبت به فروردین ماه بیش از 100 درصد رشد را نشان می‌دهد.
  1399/3/15 10:00

  رشد 195 درصدی فروش ارفع در اردیبهشت ماه

  میزان فروش شرکت آهن و فولاد ارفع در اردیبهشت ماه سال جاری به سه هزار و 620 میلیارد ریال رسیده است که نسبت به فروردین ماه، 195 درصد رشد دارد.
  1399/3/14 12:00

  عملکرد رضایت‌بخش مجموعه گل‌گهر از دیدگاه نمایندگان استان کرمان در مجلس

  نمایندگان استان کرمان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در حال حاضر شاهد اتفاقات خوب و مثبتی در حوزه‌های مختلف مجموعه گل‌گهر هستیم، این مجموعه را یک پتانسیل ارزشمند برای استان و کشور دانستند.
  1399/3/13 21:51

  نائب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد:

  بازار فولاد در مسیر پایداری قرار گرفته است

  نائب رئیس انجمن تولیدکنندگان فولاد با بیان اینکه بازار فولاد در حال رسیدن به ثبات است، گفت: اگر از مداخله در بازار فولاد خودداری شود، بدون شک روند فعلی بازار فولاد به ثبات، تعادل و حمایت از فعالان این بازار منتهی می‌شود.
  1399/3/13 18:37

  مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان خبر داد:

  برنامه راه‌اندازی طرح عظیم فولادسازی در سال «جهش تولید»

  مدیرعامل شرکت فولاد اکسین خوزستان در بازدید از خط تولید این شرکت گفت: ما امروز شاهد رخدادهای مهم و خوبی در زمینه تولید هستیم؛ آنچنان که با ثبت رکوردهای پی‌درپی در زمینه‌های مختلف تولید به خصوص در زمینه تولید پیوسته ورق‌های ترش برای پروژه‌های بزرگ، سطح انتظار از این شرکت بالاتر رفته است. بنابراین راه‌اندازی طرح عظیم فولادسازی، به عنوان از برنامه‌های مهم در سال 99 که به نام «جهش تولید» نام‌گذاری شده، شناخته می‌شود.
  1399/3/13 18:36
1332
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: