مطالب مرتبط با واژه 'فیبر نوری'

  پیش‌بینی تقاضای ضعیف فیبر نوری؛

  هند، اروپا و آمریکا بیشترین نقش را در کاهش تقاضای جهانی داشتند

  با نزدیک شدن به پایان سال 2019، مؤسسات تحقیقاتی پیش‌بینی‌های خود از وضعیت بازار در سال 2019 را به‌روز می‌کنند. در این بین، مؤسسه تحقیقاتی CRU، به‌دلیل عدم تحقق رشد تقاضای مورد انتظار طی 9ماه ابتدایی، پیش‌بینی خود از وضعیت بازار سیم و کابل را تعدیل کرده است. بر این اساس، پیش‌بینی سال جاری تقاضای جهانی کابل فیبر نوری، به‌دلیل کاهش چشم‌گیر تقاضا و مصرف هند، اروپا و آمریکا طی نیمه دوم سال، با هفت میلیون کیلومتر کاهش، به 477 میلیون کیلومتر تنزل یافته است.
  1398/10/2 21:00

  در بررسی زیرساخت جهانی ارتباطات «فلزات آنلاین» گفت:

  گرایش شبکه‌های مخابراتی جهان به FTTH روزافزون است

  رشد قابل توجه متقاضیان شبکه مخابراتی اتصال فیبر به منازل (FTTH) در فصل آخر سال 2016 در سراسر جهان، حاکی از رشد جایگزینی شبکه‌های مخابراتی مبتنی بر مس با فیبرهای نوری است. با این وجود، مصرف سیم و کابل‌های مسی در شبکه‌های مخابراتی اعم از تلفن، DSL، ADSL و ADSL2+، در آسیا، آمریکا، اروپا و اقیانوسیه بیشترین سهم از بازار شبکه‌های مخابراتی را به خود اختصاص می‌دهند. به‌طور کلی، شبکه‌های نوری و سیستم‌های بی‌سیم، بزرگ‌ترین تهدید جایگزینی مس در صنعت مخابرات محسوب می‌شوند و تاکنون به‌دلیل افزایش سرعت انتقال اطلاعات، متقاضیان قابل توجهی را به‌دست آورده‌اند.
  1398/2/5 13:16

  مدیر فروش شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی:

  کارخانجات شهیدی قندی قلب تپنده مخابرات ایران است

  مدیر فروش شرکت کارخانجات تولیدی شهید قندی گفت: قلب یک پیکر هرگز از آن جدا نمی‌شود، شهید قندی نیز قلب تپنده مخابرات ایران است و نمی‌تواند از آن جدا شود.
  1398/2/3 18:31

  قائم مقام تعاونی اسلامی مجتمع صنعتی رفسنجان:

  سیم و کابل مسی در صنعت مخابراتی عملا مرده است

  قائم مقام تعاونی اسلامی مجتمع صنعتی رفسنجان گفت: با پیشرفت تکنولوژی سیم و کابل‌های مخابراتی مسی جای خود را به فیبرهای نوری داده‌اند. درست است که لوازم جنبی سیم و کابل مخابراتی مسی ارزان‌تر از فیبر نوری است اما پهنای باند این دو قابل مقایسه نیست.
  1398/1/25 18:07

  نماینده رسمی صنایع کابل کرمان و کاویان:

  تولیدکنندگان سیم و کابل مخابراتی بیشتر شده‌اند

  نماینده رسمی صنایع کابل کرمان و کاویان گفت: در صنعت سیم و کابل مخابراتی مسی تقریبا چهار شرکت تولیدکننده دارای سبد محصولات کامل هستند.
  1398/1/24 17:39

  سیم و کابل مخابراتی مسی تبدیل به نوستالژی می‌شود؛

  حیف از تو که دگر نباشی!

  نقشی که سنت امروزه در زندگی ما بازی می‌کند کم‌رنگ شده و جای خود را به مدرنیته داده است، حال در برخی موارد این سنت‌ها در جریان تجدد بالغ شده و به‌روز می‌شوند و یا نوزایی شده و جای خود را به چیز دیگری می‌دهند. نمی‌توان با قاطعیت عنوان کرد که سنت از نوگرایی بهتر است یا بلعکس؛ قطعا هر کدام ویژگی‌هایی دارند که باید بررسی شود. البته ما قصد نداریم در این مقاله به مقایسه مدرنیته و سنت بپردازیم، در دنیای مدرن امروز ارتباطات نقش ویژه‌ای دارد و ما در این شماره از هفته نامه «فلزات آنلاین» به بررسی تغییرات زیرساخت‌های اطلاعاتی و ارتباطی منتج از مدرنیته شدن، خواهیم پرداخت.
  1398/1/24 17:38

  قائم مقام مدیرعامل شرکت تهران سیمین فر خبرداد:

  صنعت سیم و کابل مخابراتی در کما

  قائم مقام مدیرعامل شرکت تهران سیمین فر گفت: نحوه پرداخت‌های مشتریانی مثل شرکت‌‌های مخابراتی موجبات تعطیلی و به کما رفتن واحدهای تولیدی سیم و کابل مخابراتی را فراهم کرده است، شرکت تهران سیمین فر نیز ممکن است در سال 98 تعطیل شود؛ سال گذشته بیش از 180 نفر پرسنل، در شرکت ما مشغول به کار بودند که متاسفانه امسال این تعداد به 30 نفر رسیده است.
  1397/12/28 15:33
7
گروه صنعتی سدید
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: