ورق

  بررسی عملکرد شرکت نورد آلومینیوم؛

  افزایش چشمگیر میزان تولیدات و فروش مجموعه کارخانجات نورد آلومینیوم

  میزان تولیدات مجموعه کارخانجات نورد آلومینیوم در مهر ماه رشد فزاینده و چشمگیری داشت و همچنین در زمینه فروش محصولات تولید شده این کارخانه، شاهد افزایش میزان تقاضا بودیم، به گونه‌ای که تمام محصولات تولید شده این کارخانه در مهر ماه تقاضا داشت و به فروش رسید.
  1398/8/9 17:38

  مدیر کنترل کیفیت شرکت کیان پانل:

  کاربرد فراوان پانل‌های آلومینیومی در بندرعباس

  مدیر کنترل کیفیت شرکت کیان پانل که در زمینه تولید پانل‌های سقفی و دیواری صنعتی فعالیت می‌کند، در مورد شرایط استفاده از پانل‌های آلومینیومی، گفت: در مناطق شمالی کشور، استفاده از پانل‌های آلومینیومی کاربردی ندارد اما در آب و هوای گرم و خشک بندرعباس تنها از پانل‌های آلومینیومی می‌توان استفاده کرد.
  1398/7/29 14:52

  تاثیر چین در بازار قراضه و سرمایه‌گذاری بخش نورد آمریکا

  چین می‌تواند باعث افزایش سرمایه‌گذاری در بخش نورد آلومینیوم آمریکا شود

  دو اتفاق باعث بهبود حاشیه سود نورد در آمریکا و همچنین افزایش سرمایه‌گذاری در ظرفیت آن شده است: بررسی‌های ضد احتکار و ضد دامپینگ آمریکا در خصوص فویل و سایر محصولات آلیاژی وارداتی از چین که در نهایت منجر به توقف تجارت بین 2 کشور شد.
  1398/7/23 16:53

  مدیر فروش شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز:

  رواج مونتاژکاری در تولید کامپوزیت پانل

  مدیر فروش شرکت ایستا ورق کاور رایان تبریز که از سال 92 در زمینه تولید کامپوزیت پانال‌های آلومینیومی و کویل رنگی فعالیت می‌کند، در مورد فعالیت‌های واحدهای تولیدکننده در زمینه کامپوزیت پانل‌ها، گفت: اکثر شرکت‌هایی که در زمینه کامپوزیت پانل فعالیت می‌کنند، مونتاژکار هستند که عموما ورق‌های کامپوزیت شده را از کشور چین وارد کرده و با اعمال تغییراتی در بازار عرضه می‌کنند.
  1398/7/13 18:35

  بررسی عملکرد فنوال؛

  میزان تولیدات شرکت نورد آلومینیوم افزایش یافت

  طبق عملکرد شرکت نورد آلومینیوم، درآمد این شرکت در شهریور ماه نسبت به مدت زمان مشابه در سال گذشته یک درصد رشد داشته، همچنین حدود 10 درصد میزان تولیدات این شرکت نسبت به شهریور ماه 97 افزایش یافته است.
  1398/7/7 14:54

  مدیرعامل شرکت جورابچی:

  تاثیر روانی تحریم‌ها بیشتر شده است

  مدیرعامل شرکت جورابچی که در زمینه تولید ورق آلومینیومی فعالیت می‌کند، درخصوص مشکلاتی که تحریم‌ها برای تولیدکنندگان ایجاد کرده است، گفت: با اینکه برخی از محصولات تولیدی را به سایر کشورها ارسال می‌کنیم اما بازرگانان و تجار خارجی از داشتن معامله با ایران ترس و واهمه زیادی دارند و در احال حاضر و باشروع تحریم فلزات، تاثیر روانی تحریم‌ها افزایش یافته است.
  1398/6/4 16:38

  مدیرعامل شرکت ورق آلومینیوم تبریز:

  رانت در بازار مواد اولیه آلومینیومی همواره وجود داشته است

  مدیرعامل شرکت ورق آلومینیوم تبریز که در زمینه تولید ورق، گرده و کویل فعالیت می‌کند، در خصوص رانت موجود در بازار آلومینیوم، گفت: رانت‌بازی همواره در صنعت آلومینیوم و بخصوص در زمینه خرید و فروش مواد اولیه آلومینیومی وجود داشته و دارد و هیچ زمانی تلاش یا سیاست‌گذاری در جهت کاهش و از میان بردن این رانت‌بازی‌ها انجام نشده است.
  1398/6/4 10:18

  تجارت ورق‌های آلومینیومی در طول 5 سال گذشته

  عرضه ارزان‌قیمت ورق‌های چینی، بازار تولید آمریکا را کوچک کرد

  تجارت ورق‌های آلومینیومی در طول سال‌های گذشته روندی افزایشی را داشته است؛ در بین مهم‌ترین صادرکنندگان این محصول، صادرات چین و آلمان به‌عنوان 2 کشور برتر صادرکننده این محصول افزایش داشته است، در حالی که صادرات آن از آمریکا با کاهش همراه بوده است.
  1398/4/24 12:08

  مدیر بازرگانی فروشگاه پارس آلومینیوم:

  شفاف‌سازی، دلار تک نرخی و آزادسازی بازار ورق آلومینیوم

  «فروشگاه پارس آلومینیوم» اخوان باقرزاده یکی از فعالین قدیمی در حوزه ورق آلومینیوم به شمار می‌رود که خطوط آنادایز، رنگ، برش و فرم‌دهی آلومینیوم را در اختیار دارد و در بازار تهران نیز انواع مختلفی از ورق‌های آلومینیومی با فرم‌ها، رنگ‌ها و اندازه‌های متنوع را عرضه می‌کند. با این حال «مهدی باقرزاده» مدیر بازرگانی این مجموعه، وضعیت بازار ورق آلومینیوم را مانند دیگر بازارها، دارای مشکلاتی دانست و گفت: عدم امکان تامین قطعات یدکی و همچنین ناتوانی در تامین نقدینگی از مهمترین مشکلات موجود در حوزه بازار ورق آلومینیوم به شمار می‌روند.
  1398/3/4 09:24

  مدیر فروشگاه آلومینیوم حمید:

  نورد آلومینیوم اراک، 90 درصد بازار ورق آلومینیوم را در دست دارد

  مدیر فروشگاه آلومینیوم حمید با بیان اینکه بازار ورق آلومینیوم کساد نشده است، گفت: مشکل اصلی نوسان قیمت دلار است که تصمیم‌گیری را برای تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان دشوار کرده است.
  1398/2/29 08:31
44
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
بنر صنیع کاوه
فولاد سیرجان ایرانیان
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: