ورق

  حریق در کارخانه نورد آلومینیوم اراک مهار شد

  کارخانه نورد آلومینیوم اراک بامداد امروز طمعه حریق شد که با سرعت عمل بالا و حضور آتش‌نشانان سه ایستگاه آتش‌نشانی اراک، آتش‌سوزی مهار و خاموش شد.
  1399/2/8 17:41

  بررسی عملکرد فنوال در فروردین ماه؛

  رشد تولید و فروش شرکت نورد آلومینیوم نسبت به فروردین ماه 1398

  عملکرد شرکت گروه کارخانه‌های تولیدی نورد آلومینیوم در اولین ماه سال جدید نشان می‌دهد که این شرکت، علی‌رغم کاهش فعالیت نسبت به ماه پایانی سال 1398، رشد 164 درصدی تولید را نسبت به ماه فروردین سال گذشته به ثبت رسانده است.
  1399/2/8 10:52

  در اسفند ماه اتفاق افتاد؛

  افزایش درآمد فنوال در ماه پایانی سال/عدم عرضه ورق کامپوزیت در بازار

  عملکرد شرکت نورد آلومینیوم در ماه پایانی سال نشان می‌دهد که علی‌رغم کاهش فعالیت‌های تولیدی اکثر واحدهای صنعتی در اسفند ماه به دلیل شیوع بیماری کرونا و مشکلات اقتصادی، این شرکت به دلیل اینکه تنها تولیدکننده ورق در کشور است، کاهشی در میزان تقاضا و فروش آن مشاهده نمی‌شود. دلیل اصلی افزایش فروش شرکت فنوال این بوده که تمام شرکت‌های تولیدکننده محصولات آلومینیومی تنها از این شرکت می‌توانند مواد اولیه مورد نیاز خود را تهیه کنند و همواره برای محصولات شرکت نورد آلومینیوم تقاضا وجود دارد.
  1399/1/18 10:36

  مدیر فروش شرکت جهان عایق پارس مطرح کرد:

  الزام استفاده از آلومینیوم جکت در سکوهای نفتی/ کاربرد آلوزینک بسیار محدود است

  مدیر فروش شرکت جهان عایق پارس گفت: از آلومینیوم جکت در تمام مناطق کشور می‌توان استفاده کرد و این نوع جکت‌های حرارتی کاربرد فراوانی در صنایع مختلف نظیر صنایع نفت و پتروشیمی دارند و توانسته‌اند جایگزین عایق‌های تولید شده از ورق گالوانیزه شوند.
  1399/1/11 11:49

  مدیرعامل فروشگاه پارس آلومینیوم:

  تحریم‌ها و منع واردات، به تولیدکنندگان کمک کرد/ میزان خرید و فروش آلومینیوم کاهش یافته است

  مدیرعامل فروشگاه پارس آلومینیوم گفت: در سال‌های گذشته، واردات در زمینه ورق‌های آلومینیومی بسیار زیاد بود به همین دلیل امکان فروش از تولیدکنندگان ایرانی گرفته شد اما در سال جاری، با افزایش تحریم‌های وضع شده علیه کشور و منع واردات محصولات آلومینیومی، میزان فروش شرکت ما بهبود یافت و توانستیم در سال جاری میزان درآمد حاصله را افزایش دهیم.
  1398/12/14 15:27

  مدیر بازرگانی شرکت داروپوش:

  واردات تیوپ بسیار هزینه‌بر است

  مدیر بازرگانی شرکت داروپوش گفت: در زمینه تولید تیوپ آلومینیومی به خودکفایی رسیده‌ایم و قادریم نیازهای صنایع دارویی را در داخل کشور تولید و تامین کنیم. در حقیقت واردات تیوپ به دلیل هزینه بالای حمل‌ونقل توجیه اقتصادی ندارد؛ بنابراین، شرکت‌های داروساز ترجیح می‌دهند از تولیدات داخلی استفاده کنند.
  1398/12/10 12:09

  کارشناس بازرگانی و فروش شرکت دژاستیل ماهان کاوه:

  ورق آلومینیومی بهترین مواد اولیه برای تولید کامپوزیت پانل است

  کارشناس بازرگانی و فروش شرکت دژاستیل ماهان کاوه گفت: از ورق آلومینیومی، گالوانیزه و آلوزینک می‌توان برای تولید کامپوزیت پانل استفاده کرد اما کامپوزیت پانلی که با استفاده از ورق آلومینیومی تولید شود، بالاترین کیفیت ممکن را دارد البته قیمت این نوع کامپوزیت پانل نیز از سایر محصولات بیشتر است.
  1398/12/8 10:30

  در بهمن ماه اتفاق افتاد؛

  صادرات شرکت نورد آلومینیوم متوقف شد/ افزایش تولید و درآمد فنوال در بهمن ماه

  عملکرد شرکت نورد آلومینیوم در بهمن ماه نشان می‌دهد برخلاف بازارهای جذاب صادراتی کشورهای همسایه، صادرات این شرکت به دلیل محدودیت‌های دولتی و دستورالعمل‌های نابه‌جا تقریبا متوقف شده و به تدریج این بازارها از دست می‌روند. این در حالی است که فنوال طی سال جاری توانسته بود در بسیاری از آیتم‌های تولیدی شاهد افزایش باشد اما محدودیت‌های صادراتی باعث کاهش تولید برخی محصولات شدند. هرچند که در بهمن ماه، درآمد این شرکت با رشد مواجه شد.
  1398/12/8 09:24

  مدیرعامل شرکت بسپار صدف سپاهان (نیووال):

  استانداردهای حداقلی در محصولات وارداتی رعایت نمی‌شود

  مدیرعامل شرکت بسپار صدف سپاهان (نیووال) گفت: بعد از گذشت بیش از یک دهه از ورود کامپوزیت پانل به بازار کشور، سازمان ملی استاندارد کشور نتوانسته در این زمینه دانش و اطلاعات کافی به دست آورد و استاندارد ایجابی برای تولیدکنندگان و تجار تعیین کند، به همین دلیل اکثر محصولات وارداتی کیفیت لازم را ندارند و نظارتی نیز بر محصولات تولیدی داخل انجام نمی‌شود.
  1398/12/6 15:07

  مدیرعامل شرکت زرین فلز پارس:

  قانون منع واردات، هزینه‌ها را افزایش داده است

  مدیرعامل شرکت زرین فلز پارس گفت: وضع قانون منع واردات محصولات، هزینه واردات را افزایش داده و حاشیه سود را کمتر از گذشته کرده است، البته این قانون بیشتر به تولیدکننده و مصرف‌کننده نهایی آسیب زده است.
  1398/11/30 16:42
62
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و شانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پانزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهاردهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سیزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دوازدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: