پروفیل و مقاطع و پودر

  مدیرعامل شرکت توسعه صنعت مهرسان نوین:

  باید برای افزایش رقابت‌پذیری محصولات تلاش بیشتری کنیم/ سایه بازار غیر شفاف بر تولید

  مدیرعامل شرکت توسعه صنعت مهرسان نوین گفت: صنعت پروفیل آلومینیوم طی سه سال اخیر رشد چشمگیری در کمیت و کیفیت داشته است اما هنوز برای رقابت با شرکت‌های خارجی باید تلاش کرد که این امر تا حد زیادی به کیفیت آلومینیوم مصرفی بستگی دارد که پیش از این عمده آن از طریق واردات تامین می‌شد و از مرغوبیت خوبی برخوردار بود.
  1399/10/30 19:43

  مدیرعامل شرکت آلوین:

  بازار تمایل به حذف آلومینیوم دارد!

  مدیرعامل شرکت آلوین گفت: افزایش قیمت آلومینیوم در بازار داخلی، تولیدکنندگان در و پنجره به سمت استفاده از UPVC هدایت می‌کند زیرا هنگامی که هزینه ساخت محصولی به دلیل رشد قیمت ماده اولیه آن افزایش یابد، مشتریان نهایی نیز قدرت خرید آن را ندارند و این خسارت زیادی را به تولیدکننده وارد می‌کند.
  1399/10/18 10:59

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم کویر عنوان کرد:

  تولید در تنگنای چالش‌ها!

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم کویر گفت: عرضه بدون برنامه شمش آلومینیومی در بورس کالا با قیمت غیرمنطقی، عدم پرداخت به‌موقع هزینه خرید محصول از سوی مشتریان، عمده‌ترین چالش‌هایی است که در وضعیت نامطلوب اقتصادی با آن دست و پنجه نرم می‌کنیم.
  1399/10/10 19:37

  مدیرعامل شرکت صنایع آلومینیوم آبسکون:

  در فرایند قیمت‌گذاری آلومینیوم باید بازنگری شود

  مدیرعامل شرکت صنایع آلومینیوم آبسکون گفت: عدم هماهنگی میان وزارت صمت، بورس کالا و همچنین صنایع بالادستی آلومینیوم، یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار بر قیمت‌گذاری‌های ناعادلانه، عدم اعتماد صنایع پایین‌دستی به بورس کالا برای خرید شمش آلومینیومی و به خواب رفتن صنعت آلومینیوم است.
  1399/10/10 12:20

  مدیرعامل شرکت ماهد آلومینیوم خبر داد:

  داخلی‌سازی آلیاژهای خاص آلومینیومی

  مدیرعامل شرکت ماهد آلومینیوم گفت: با بهره‌گیری از توان و دانش فنی متخصصان شرکت، توانستیم قدم‌های موثری را در تولید محصولات آلیاژی خاص آلومینیومی برداریم و وابستگی کشور را به واردات این محصولات کاهش دهیم. تولید و صادرات محصولات خاص می‌تواند در شرایط کنونی نقش اساسی را در بهبود اقتصاد کشور ایفا کند.
  1399/10/1 19:14

  طرح توسعه پارس آلومین اراک؛

  راه‌اندازی رسمی خط آنودایزینگ شرکت فراسازان آلومینیوم میهن

  شرکت پارس آلومین اراک پس از سرمایه‌گذاری در صنعت آنودایز آلومینیوم و خرید و نصب تجهیزات اروپایی در آذر ماه امسال این خط را به طور کامل راه‌اندازی نمود.
  1399/9/24 12:21

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم سیمرغ عنوان کرد:

  تولید در محاصره منحنی قیمت‌ها!

  مدیرعامل شرکت آلومینیوم سیمرغ گفت: بزرگ‌ترین معضل تولیدکنندگان، بی‌ثباتی در قیمت‌ها است؛ به طوری که بعد از محاسبه هزینه تولید، تعیین قیمت محصول و عقد قرارداد با مشتری، متوجه افزایش ناگهانی قیمت مواد اولیه می‌شویم که اگر امکان به‌روزرسانی قیمت در قرارداد، ذکر نشده باشد، متضرر خواهیم شد.
  1399/9/24 11:21

  مدیرعامل مجتمع آلومینیوم آلونا:

  صادرات متوقف است؛ بازار داخلی راکد!

  مدیرعامل مجتمع آلومینیوم آلونا گفت: بسیاری از پروژه‌های ساختمانی و عمرانی متوقف شده‌اند؛ به همین علت، تقاضا برای محصولات آلومینیومی کاهش یافته است. دلالان اما با خرید محصول در این شرایط، ارزش پول خود را حفظ می‌کنند و به محض رونق گرفتن دوباره بازار مصرف، به سود کلانی دست خواهند یافت.
  1399/9/19 11:04

  مدیرفروش شرکت یکتا آلومینیوم پارس:

  عدم مدیریت بر بازار، تولید را از رمق انداخته است

  مدیر فروش شرکت یکتا آلومینیوم پارس گفت: علاوه بر جهش نرخ ارز و افزایش قیمت آلومینیوم، عدم نظارت و مدیریت صحیح در زمینه عرضه و قیمت‌گذاری مواد اولیه آلومینیومی، موجب شده مشکلات تولیدکنندگان پایین‌‌دستی دوچندان شود.
  1399/9/13 10:35

  در انتظار رونق تولید...

  مهدی امیری، مدیرعامل شرکت پارس آلومینیوم کویر گفت: بسیاری از شرکت‌ها ازجمله شرکت ما نیز با امید به اینکه نرخ ارز و قیمت مواد اولیه به ثبات برسد، با حداقل میزان تولید و فروش به فعالیت خود ادامه می‌دهند؛ در حالی که میزان تقاضا برای در و پنجره آلومینیومی وابسته به رونق صنعت ساخت و ساز در کشور است که این صنعت نیز در حال حاضر، با رکود مواجه شده است.
  1399/9/12 15:05
141
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: