پروفیل و مقاطع و پودر

  چاره‌ای جز تعدیل نیروی انسانی نداریم

  حمید هوشمندنیا، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: حقوق نیروی انسانی در سال جاری، در حالی 57 درصد رشد پیدا کرده است که ما شاهد افزایش سایر هزینه‌‎های تولید اعم از قیمت مواد اولیه و حامل‌های انرژی هستیم و در صورتی که تغییری در شرایط تولید حاصل نشود، در ادامه ناچار به تعدیل نیروی انسانی خواهیم شد.
  1401/4/12 20:16

  قادر به رقابت در بازارهای جهانی نیستیم

  مدیرعامل شرکت متین آلومینیوم اراک، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: تحریم و دسترسی نداشتن به دانش و تکنولوژی روز تولید، باعث شده است بسیاری از تولیدکنندگان داخلی فرصت صادرات و رقابت در بازارهای بین‌المللی را از دست بدهند.
  1401/3/31 20:42

  مدیرعامل شرکت اطلس پویا اراک هشدار داد:

  خطر کمبود نیروی انسانی در کمین تولید

  مدیرعامل شرکت اطلس پویا اراک، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: افزایش تورم و شرایط دشوار اقتصادی باعث شده است که بسیاری از نیروهای انسانی متخصص و غیر متخصص، به دنبال ادامه فعالیت در مشاغل غیرمولد باشند و در حال حاضر، آژیر خطر کاهش چشمگیر نیروی انسانی در بخش تولید به صدا درآمده است.
  1401/3/30 17:25

  با تمام توان به تولید ادامه می‌دهیم

  هاشم روغنی، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: اگرچه صنعت آلومینیوم با شیوع ویروس کرونا از یک سو و افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی از سوی دیگر با نوسان‌های فراوانی همراه بوده است اما تولیدکنندگان داخلی همچنان مصمم به ادامه تولید با بهره‌گیری از حداکثر توان خود هستند.
  1401/3/24 19:59

  توسعه پشت درهای بروکراسی اداری

  علیرضا شاه‌صنمی، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: در حالی که شرایط بازارهای جهانی متاثر از جنگ روسیه و اوکراین می‌تواند زمینه‌ساز توسعه صادرات هرچه بیشتر محصولات آلومینیومی شود، بروکراسی‌های اداری فراوان و وضع دستورالعمل‌های خلق‌الساعه، توانایی تحقق این مهم را از صادرکنندگان سلب کرده است.
  1401/3/23 18:59

  اما و اگرهای تولید

  ابوالفضل حبیبی، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: افزایش قیمت حامل‌های انرژی و عرضه سلف شمش آلومینیومی در بورس، شرایط تولید را دشوار کرده است و اگر اطلاع‌رسانی دقیق در خصوص قطعی برقی واحدهای صنعتی در روزهای پیش رو انجام نشود، خسارت‌های فراوانی به تولیدکنندگان تحمیل خواهد شد.
  1401/3/18 10:09

  در جستجوی نیروی متخصص

  مدیرعامل شرکت سراج آلومینیوم آذربایجان، تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: در حالی که صنعت استراتژیک آلومینیوم روند رو به رشدی را طی می‌کند، متاسفانه با کاهش نیروی انسانی متخصص طی ماه‌های اخیر مواجه هستیم که ضرورت دارد تمهیدات لازم برای رفع این معضل اندیشیده شود.
  1401/3/9 17:59

  مدیرعامل شرکت پگاه آلومینیوم اراک:

  رقابت بدون حمایت ممکن نیست

  مدیرعامل شرکت پگاه آلومینیوم اراک تولیدکننده پروفیل آلومینیومی گفت: اگر دولت حمایت‌های لازم از تولیدکنندگان بخش خصوصی را به عمل آورد و شرایط صادرات را هموار سازد، توانایی رقابت با کشورهای پیشرو در صنعت آلومینیوم وجود دارد. در غیر این صورت، نمی‌توانیم به دنبال رقابت‌پذیری در بازارهای بین‌المللی باشیم.
  1401/3/4 11:40

  مدیرعامل شرکت بهینه‌سازان بلورین:

  نیازمند حمایت از واحدهای کوچک‌مقیاس هستیم

  مدیرعامل شرکت بهینه‌سازان بلورین گفت: در شرایطی که با کاهش ایجاد فرصت‌های شغلی در کشور طی سالیان اخیر مواجه هستیم، شرکت‌های صنعتی کوچک می‌توانند نقش موثری در اشتغال‌زایی داشته باشند.
  1401/3/3 12:53

  سردرگمی تولیدکنندگان آلومینیومی

  مدیرعامل شرکت پیمان پروفیل آسیا گفت: همزمان با آغاز جنگ روسیه و اوکراین، قیمت آلومینیوم به شدت رشد پیدا کرد و در حال حاضر، با افت محسوس قیمت، بسیاری از تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی سردرگم شده‌اند.
  1401/2/25 19:13
186
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: