بنگاه ها

  بررسی عملکرد «فایرا» در مهر ماه

  بررسی عملکرد شرکت ایرالکو در اولین ماه ار فصل پاییز گویای آن است که این شرکت در تولید شمش آلومینیومی رشد 5.9 درصدی را به ثبت رسانده اما میزان فروش این محصول در مهر ماه سال جاری نسبت به ماه قبل از آن، روند کاهشی داشته است.
  1399/8/6 10:37

  در سال جهش تولید اتفاق افتاد؛

  رکورد تولید در شرکت آلومینیوم المهدی شکسته شد

  در نیمه اول سال جهش تولید رکورد تولید در شرکت آلومینیوم المهدی شکسته شد.
  1399/7/29 19:01

  «فنوال» در ماه میانی سال مثبت عمل کرد

  شرکت نورد آلومینیوم شهریور ماه 1399 را با ثبت رکوردهای مطلوبی در میزان تولید و فروش محصولات آلومینیومی و کارمزدی به پایان رساند. با نگاهی اجمالی به آمار منتشر شده این شرکت در شهریور ماه سال گذشته، می‌توان به عملکرد مثبت «فنوال» در طی یک سال پی برد.
  1399/7/21 13:18

  بررسی عملکرد شرکت ایرالکو در شهریور ماه؛

  عملکرد مثبت «فایرا» نسبت به سال گذشته/ کاهش فعالیت نسبت به مرداد ماه

  ایرالکو در شهریور ماه توانست در مجموع حدود 14 هزار و 615 تن آلومینیوم تولید کند که نسبت به ماه پیش از آن، 7.7 درصد افت و در قیاس با ماه مشابه در سال 1398، 9 درصد افزایش داشته است.
  1399/7/15 23:51

  جهش تولید و فروش «فالوم» طی یک سال/ نیمه نخست امسال، درخشان‌تر از سال قبل

  بررسی عملکرد شرکت آلومتک در دوره یک ماهه منتهی به 31 شهریور ماه 1399 و مقایسه آن با دوره مشابه در سال گذشته و همچنین قیاس نیمه نخست سال جاری با نیمه نخست در سال 1398 نشان می‌دهد که این شرکت همراه با تمام مشکلات موجود در حوزه صنعت توانسته در عرصه تولید و فروش به جایگاه مطلوبی دست یابد. رشد 977 درصدی درآمد کسب شده «فالوم» در ماه مورد بررسی نسبت به شهریور سال گذشته نشان از موفقیت این شرکت دارد.
  1399/7/12 07:57

  نشست رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با مدیرعامل ایرالکو

  نشست تابش، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان با مجیدی مدیرعامل شرکت آلومینیوم ایران (ایرالکو) در این شرکت برگزار شد.
  1399/7/8 04:26

  در مرداد 1399؛

  «فنوال» رشد 53.2 درصدی درآمد را ثبت کرد

  شرکت نورد آلومینیوم در مرداد ماه 1399، در مجموع میزان تولید و فروش محصولات خود نسبت به مرداد ماه سال گذشته عملکرد خوبی داشته است و توانست با فروش چشمگیر محصولات به درآمد مطلوبی دست یابد. به طوری که با بررسی آمار منتشر شده از این شرکت شاهد رشد 53.2 درصدی میزان درآمد نسبت به مدت مشابه در سال گذشته هستیم.
  1399/6/23 05:04

  در پنج ماه نخست امسال؛

  آلومینیوم بالاترین رشد تولید در بین فلزات را داشت

  تولید شمش آلومینیوم در پنج ماه نخست سال جاری به رقم ۱۷۴ هزار و ۹۱۳ تن رسید که در مقایسه با مدت مشابه در سال گذشته افزایش ۶۹ درصدی داشته و بالاترین رشد تولید در بین فلزات راهبردی را از آن خود کرده است.
  1399/6/19 13:34

  رشد 146.2 درصدی میزان درآمد «فالوم»

  بررسی عملکرد شرکت آلومتک در مرداد ماه سال 1399 نشان می‌دهد، این شرکت در دومین ماه از فصل تابستان روند رو به رشد تولید انواع محصولات آلومینیومی مانند انواع کابل و باسبار را حفظ کرده و در تلاش است پاسخ‌گوی نیاز بازار باشد. «فالوم» در این راستا میزان فروش خود را نیز در مدار صعودی نگه داشته و از این رو به درآمد 395 میلیارد و 47 میلیونی دست یافته است که این رقم نسبت به تیر ماه سال جاری، رشدی معادل 146.2 درصد را روایت می‌کند.
  1399/6/17 09:14

  «فمراد» رشد 51 درصدی تولید بیلت آلومینیومی را به ثبت رساند

  بررسی عملکرد شرکت آلومراد در ماه منتهی به 31 مرداد ماه 1399 نشان می‌دهد که این شرکت همچون ماه‌های گذشته در سال جاری در تولید بیلت آلومینیومی خوش درخشیده و به رکورد درخشان 51 درصدی رسیده است. همچنین مقایسه میزان تولید و فروش محصولات کارمزدی و آلومینیومی در سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته عملکرد روبه رشد این شرکت را بازگو می‌کند.
  1399/6/8 12:43
199
بنر صبانور
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: