بنگاه ها

  آغاز به کار شرکت تولید روی بندرعباس

  استاندار هرمزگان گفت: شرکت تولید روی بندرعباس به دلیل مشکلات مختلف که عمده‌ترین آن تامین مواد اولیه بود، از تاریخ ۲۸ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰، پس از طی بحران‌هایی، تعطیل شد اما روز شنبه چهارم تیر ماه 1401، دوباره به چرخه تولید بازگشته و فعالیت خود را از سر گرفت.
  1401/4/5 09:25

  گام بلند مجتمع سرب و روی مهدی‌آباد در تکمیل زنجیره سرب و روی

  حمیدرضا حمایت، مدیرعامل مجتمع سرب و روی مهدی‌آباد گفت: یکی از چالش‌های مهم صنعت سرب و روی کشور، ورود منابع سولفیدی به بازار فرآوری است. عمده تکنولوژی کنونی صنعت سرب و روی کشور (حدود 90 درصد) بر پایه خاک اکسیدی پرعیار انگوران طراحی شده است که با توجه به اتمام افت عیار این معدن و ورود کنسانتره سولفیدی کارخانجات فرآوری سرب و روی مهدی‌آباد در آینده نزدیک، این موضوع نیازمند تغییر جدی صنایع جهت استفاده از خوراک سولفیدی به جای خوراک اکسیدی است.
  1401/3/31 20:20

  بازدید معاون حقوق عامه دادستان کل کشور از مجتمع معدنی انگوران

  معاون حقوق عامه دادستان کل کشور از مجتمع معدنی انگوران زنجان بازدید و در جریان مشکلات مدیران و کارگران این مجتمع قرار گرفت و بر حمایت از صنایع معدنی و معدن‌کاران تاکید کرد.
  1401/3/31 18:23

  مشکلات معدن سرب و روی گیچرکوه بهاباد بررسی شد

  مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در سفر به بهاباد با حضور در معدن سرب و روی گیچرکوه این شهرستان، ضمن بازدید از عمق ۱۲۰ متری این معدن، در جمع کارگران و کارکنان حضور یافت و مشکلات آن‌ها را بررسی کرد.
  1401/2/8 10:15

  فعالیت کارخانه سرب کاشان وجهه قانونی ندارد

  مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اصفهان گفت: این کارخانه با فرایند تولیدی که برای آن تعریف شده است، بدون هماهنگی محیط زیست و برخلاف رویه و ضوابط استقرار شکل گرفته است.
  1400/12/9 11:16

  لزوم توقف راه‌اندازی کارخانه تولید سرب در کاشان

  سرپرست فرمانداری ویژه کاشان گفت: با دلیل و برهان اثبات شد که تاکنون هیچ مجوز رسمی از دستگاه‌های مرتبط به شرکت کاوشگران فلز کویر داده نشده است.
  1400/11/18 08:50

  مدیرعامل گروه صنعتی مهتا روی قزوین:

  صنعت روی به سمت نابودی می‌رود

  مدیرعامل گروه صنعتی مهتا روی قزوین گفت: حیات همه کارخانه‌های تولیدکننده روی بعد از ماده اولیه، به گاز وابسته است که افزایش قیمت و کمبود هر دو نیز احساس می‌شود.
  1400/10/23 12:30

  تولید در نطفه خفه شد!

  یک تولیدکننده شمش سرب گفت: تنها یک سال از آغاز به کار خط تولید شمش سرب در این شرکت می‌گذرد اما به دلیل معضل تامین ماده اولیه و افزایش قیمت آن، تصمیم به توقف آن گرفتیم.
  1400/10/13 13:30

  مدیرعامل شرکت پرتو روی گداز زنجان:

  بهترین حمایت، معافیت مالیات است

  مدیرعامل شرکت پرتو روی گداز زنجان گفت: یکی از موثرترین و مهم‌ترین حمایت‌هایی که دولت می‌تواند انجام دهد، این است که تولیدکننده را از پرداخت مالیات معاف کند تا سرمایه بیشتری در دست داشته باشد و بتواند تولید و فروش رو به رشدی را تجربه کند.
  1400/9/30 13:53

  استاندار هرمزگان:

  مواد اولیه دو کارخانه روی بندرعباس و قشم تامین می‌شود

  استاندار هرمزگان از تامین مواد اولیه دو کارخانه روی بندرعباس و قشم پس از رفع مشکل هزینه از طریق معدن انگوران زنجان خبر داد.
  1400/6/21 12:21
123
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 90 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: