تجارت

  شافعی:

  صادرکنندگان توقع دارند به آن‌ها اجازه‌ی حرکت دهیم

  رئیس اتاق بازرگانی ایران، در بیست و پنجمین همایش ملی توسعه صادرات غیرنفتی کشور با محوریت راهکارهای بهبود فضای کسب و کار گفت: صادرکنندگان توقع دارند سنگ‌ها را از جلوی پایشان برداشته و به آن‌ها اجازه‌ی حرکت دهیم؛ فعال اقتصادی و صادرکنندگانی که در یک میدان نابرابر رقابت می‌کنند، باید حمایت شوند.
  1398/8/30 10:46

  زادبوم:

  صادرات غیرنفتی به لحاظ وزنی رشد داشته است

  معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت درباره وضعیت صادرات هفت ماهه امسال و دلیل کاهش صادرات غیرنفتی گفت: اگرچه صادرات غیرنفتی در هفت ماهه امسال، نسبت به مدت مشابه سال گذشته، به لحاظ ارزشی 11.3 درصد کاهش یافته است اما به لحاظ وزنی 17 درصد افزایش داشته است.
  1398/8/30 10:45

  اتاق بازرگانی اعلام کرد:

  افزایش صادرات غیرنفتی ایران

  جدیدترین گزارش اتاق بازرگانی ایران نشان می‌دهد که تا پایان مهرماه سال جاری صادرکنندگان ایرانی توانسته‌اند ۲۴.۴ میلیارد دلار صادرات داشته باشند که این عدد از نظر ارزش صادراتی کاهش ۱۱ درصدی داشته، اما از لحاظ وزنی ۱۷.۱ درصد رشد یافته است.
  1398/8/27 14:41

  قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی مطرح کرد:

  ترغیب بخش خصوصی برای حضور فعال‌تر در بندر چابهار/ ضرورت صادرات بخشی از مواد معدنی از طریق این بندر

  نشست بررسی راهکارهای توسعه چابهار حضور حسین مدرس خیابانی، «قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی» در محل وزارت صمت برگزار شد و در آن قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی بر ترغیب و تشویق بخش خصوصی برای حضور فعال‌تر در این بندر تاکید کرد.
  1398/8/1 09:48

  باید نام صادرکنندگانی که ارز حاصل از صادرات را بازنمی‌گردانند، منتشر کنید

  برخی از صادرکنندگان در نشست هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی با رئیس کل بانک مرکزی خواستار انتشار اسامی صادرکنندگانی شدند که ارز حاصل از صادرات را به کشور بازنگرداندند.
  1398/7/28 11:58

  80 درصد مصوبات بازگشت ارز حاصل از صادرات اصلاح شده است

  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: مصوبات بازرگشت ارز صادراتی امسال نسبت به سال گذشته 80 درصد اصلاح شده که نتیجه برخی جلسات تخصصی بوده است.
  1398/7/23 17:36

  رئیس اتاق بازرگانی ایران و عمان:

  سهم ۲درصدی ایران از بازار عمان/ تجارت با عمان به ۴ دلیل قابل توسعه است

  رئیس اتاق مشترک بازرگانی ایران و عمان با اشاره به سهم ۷۲۸ میلیون دلاری ایران از واردات ۲۸ میلیارد دلاری عمان، چهار دلیل اصلی برای امکان توسعه تجارت میان ایران و عمان را تشریح کرد.
  1398/6/3 10:18

  تغییر سرپرست سازمان توسعه تجارت

  مودودی رفت، زابوم سرپرست شد

  شب گذشته طی حکمی از سوی رضا رحمانی وزیر صنعت،معدن و تجارت، حمید زادبوم به‌عنوان سرپرست جدید سازمان توسعه تجارت ایران منصوب شد.
  1398/6/3 09:25

  معاون وزیر صمت در دیدار با مدیر ارشد سازمان یونیدو مطرح کرد :

  توانمندی ایران برای توسعه همکاری‌های صنعتی با سایر کشورها

  معاون آموزش، پژوهش و فناوری وزارت صنعت با اشاره به توانمندی‌های نیروی انسانی متخصص ایران، گفت: ظرفیت‌های لازم برای گسترش همکاری‌های صنعتی با یونیدو و سایر کشورها وجود دارد.
  1398/5/22 18:58

  سعید فیلسوفیان، فعال حوزه کسب و کار

  صادرات نیازمند تثبیت فرهنگ سازمانی است

  یکی از موضوعاتی که در روابط تجاری و موفقیت‌های بنگاه‌های اقتصادی در زمینه صادرات نقشی اساسی ایفا می‌کند، فرهنگ صادراتی است. این مقوله حتی از کیفیت بازاریابی صحیح نیز برای شرکت‌ها حیاتی‌تر است، زیرا فرهنگ می‌تواند الگوی رفتاری را در هر مقصد صادراتی تعیین کند. برای ایجاد یک فرهنگ صادراتی مناسب، باید اول درون سازمان از نظر فرهنگ سازمانی دوام و قوام یابد و تمام استراتژی‌های سازمان بر پایه ایجاد آن فرهنگ، تعیین و تثبیت شوند. برای صادرات نیز باید همه استراتژی‌های سازمانی بر اساس رفتارهای صادراتی و بین‌المللی تعریف و همه حرکت‌ها در آن جهت انجام گیرد. متاسفانه موضوع فرهنگ صادراتی در کشور سال‌هاست که مورد غفلت قرار گرفته و به یکی از دغدغه‌های اساسی تبدیل شده است. به‌همین دلیل مشاهده می‌شود با وجود همه پتانسیل‌ها، میزان صادرات کشور ما نسبتا کم است.
  1398/5/7 10:15
89
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
بنر صبانور
بنر صنیع کاوه
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نودمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 70 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: