سرمایه‌گذاری

  افزایش ۴۸ درصدی ارزش سرمایه‌گذاری خارجی مصوب

  سرمایه‌گذاری خارجی مصوب در بخش صنعت، معدن و تجارت در ۹ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال قبل از لحاظ تعداد ۴۸ درصد و از نظر ارزش ۱۲۸ درصد رشد داشته است.
  1399/10/20 18:53

  اشتغال‌زایی ۱۱۸۰ نفری با اتمام طرح ذوب‌آهن سقز/ سرمایه‌گذاری ۱۷۴ میلیون یورویی در این طرح

  مدیرعامل کارخانه ذوب‌آهن سقز در جریان بازدید استاندار کردستان از کارخانه ذوب‌آهن شهرستان سقز با اشاره به سرمایه‌گذاری ۱۷۴ میلیون یورویی توسط بخش خصوصی گفت: اتمام کارخانه ذوب آهن سقز باعث اشتغال‌زایی برای یک هزار و 180 نفر به صورت مستقیم و پنج هزار نفر به صورت غیرمستقیم خواهد شد.
  1399/10/15 12:15

  معاون صنایع سازمان صمت چهارمحال و بختیاری مطرح کرد:

  تحقق ۱۵۱ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری صنعتی در چهارمحال و بختیاری

  معاون صنایع سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به حمایت دولت از سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف گفت: ۱۵۱ هزار میلیارد ریال سرمایه‌گذاری در بخش صنایع استان طی ۹ ماهه امسال محقق شد.
  1399/10/14 18:24

  ناصر سبحانی، مدیرعامل شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  تامین ارز پروژه‌های توسعه‌ای در اولویت قرار گیرد/ مس، حوزه جدید فعالیت هلدینگ غدیر

  اجرای طرح‌های توسعه‌ای در بخش معدن و صنایع معدنی طی سال‌های اخیر موجب شده است در برخی از زنجیره‌های تولید به ویژه صنعت فولاد شاهد رشد خیره‌کننده باشیم. طرح‌های یاد شده عمدتا از سوی بخش خصوصی و شرکت‌های بزرگ فعال در صنعت اجرا شده‌اند اما نکته مهم در مورد این طرح‌ها، این است که برخی از آن‌ها با وجود پیشرفت قابل ملاحظه با کندی توسعه مواجه شده‌اند. با وجود اینکه رویکرد بومی‌سازی و توجه به ساخت داخل در دستور کار قرار گرفته است اما همچنان بخش قابل توجهی از نیازهای صنایع از طریق واردات تجهیزات، ماشین‌آلات، قطعات و حتی مواد اولیه تامین می‌شود. متاسفانه در یکی دو سال اخیر که درآمدهای ارزی کشور به شدت کاهش یافته، تامین ارز مورد نیاز صنایع در حال توسعه نیز با مشکل مواجه شده است؛ به طوری که برخی از پروژه‌ها روند پیشرفت را به آرامی طی می‌کنند و ممکن است برخی دیگر متوقف شوند. در رابطه با طرح‌های توسعه بخش معدن و صنایع معدنی، با ناصر سبحانی، مدیرعامل شرکت بین‌المللی توسعه صنایع و معادن غدیر گفت‌وگو کرده‌ایم که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند:
  1399/9/29 16:14

  به‌هم‌رسانی ۱۷ هزار میلیاردی شرکت‌های دانش‌بنیان با صنایع نیازمند

  رئیس هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران گفت: زمینه انعقاد ۱۳۰ قرارداد به‌هم‌رسانی بین شرکت‌های دانش بنیان و فناور با واحدهای نیازمند در بخش تولید و صنعت به ارزش ۱۷ هزار میلیارد ریال فراهم شده است.
  1399/9/23 13:17

  استفاده از ابزارهای نوین تامین مالی در پیشبرد پروژه‌های توسعه‌ای

  توسعه صنعت باعث می‌شود که اقتصاد کشور پویا باشد و شاهد افزایش تولید و ایجاد تنوع در محصولات صنعتی باشیم. همچنین خودکفایی در تولید محصولات صنعتی و حضور در بازارهای بین‌المللی جزو دستاوردهای توسعه صنعتی به حساب می‌آید که به اشتغال‌زایی و ثروت‌آفرینی منجر خواهد شد. در این میان، صنایع معدنی و فلزی نقش بسیار مهمی را در توسعه صنعت کشور ایفا می‌کنند زیرا ایران از معادن غنی برخوردار است و این صنایع نه تنها با کمبود مواد اولیه مواجه نیستند بلکه قادر به تامین مواد اولیه صنایعی نظیر خودرو، لوازم خانگی، ساخت و ساز و... هستند.
  1399/9/15 12:46

  رونق سرمایه‌گذاری صنعتی در چهارمحال و بختیاری

  رئیس اداره طرح و برنامه‌ریزی سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختیاری با اشاره به برنامه‌های دولت برای حمایت از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی گفت: از ابتدای سال ‌جاری تا کنون ۲۵۰ قرارداد با متقاضیان سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی استان منعقد شده است.
  1399/8/28 16:49

  تا پایان مهر ماه؛

  افزایش ۷۱ درصدی سرمایه‌گذاری مصوب خارجی در بخش صنعت و معدن

  حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی مصوب بخش صنعت، معدن و تجارت از ابتدای امسال تا پایان مهر ماه یک میلیارد و ۲۲ میلیون دلار برآورد می‌شود که در هم‌سنجی با سال قبل رشد ۷۱ درصدی را نشان می‌دهد.
  1399/8/26 18:33

  افزایش جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی استان تهران

  مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان تهران از رشد پنج برابری جذب سرمایه‌گذار در ۶ ماه نخست امسال در شهرک‌های صنعتی این استان خبر داد.
  1399/8/21 18:43

  معاون وزیر صمت اعلام کرد:

  تسهیلات جدید ۵۰ هزار میلیارد تومانی برای بخش تولید

  معاون طرح و برنامه وزیر صمت در جلسه کارگروه تامین مالی گفت: بعد از پیگیری‌های متعدد این وزارتخانه چند اتفاق مثبت برای تامین مالی بخش تولید در کارگروه رفع موانع جهش تولید و شورای پول و اعتبار مصوب شد.
  1399/8/14 17:40
289
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: