بنگاه‌ها

  سیر صعودی سودآوری در «ومعادن»

  یکی از شرکت‌های مطرح سرمایه‌گذار در حوزه معدن و استخراج کانه‌های فلزی، شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات است که از ۱۸۳ هزار میلیارد ریال جمع کل سرمایه‌گذاری‌ها، ۱۲۷ هزار میلیارد ریال آن را به حوزه استخراج کانه‌های فلزی اختصاص داده است.
  1401/9/5 12:22

  اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و معادن فلزات در گفت‌وگو با «فلزات آنلاین»:

  سکان‌داری «ومعادن» در گروه پیشرانان پیشرفت ایران/ ضرورت توسعه هوشمندسازی و معدن‌کاری دیجیتال

  «گروه پیشرانان پیشرفت ایران» با راهبری دولت و مشارکت شرکت‌های فعال در صنایع با ضریب اشتغال‌زا بالا، پروژه‌های جدید خود را در دو حوزه دانش‌بنیان و صنایع مولد آغاز کرده‌اند. شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات، یکی از شرکت‌های برجسته عضو این گروه محسوب می‌شود که عهده‌دار اجرای هفت طرح از 48 طرح بزرگ صنعتی شده است. این شرکت با رویکرد سرمایه‌گذاری و بنگاه‌داری، حفظ و ارتقای ثروت سهام‌داران، همواره تلاش کرده است تا ضمن استفاده بهینه از سرمایه‌های انسانی و منابع مالی، در زنجیره ارزش صنایع که دارای مزیت رقابتی هستند، سرمایه‌گذاری کند تا با خلق ارزش در قالب ترکیب سود و یا افزایش ارزش سرمایه‌گذاری، رضایتمندی سهام‌دارن و ذی‌نفعان را محقق سازد. نیروگاه برق سمنان با ظرفیت 360 مگاوات، نخستین پروژه از طرح‌های ۴۸ گانه پیشرانان پیشرفت ایران به شمار می‌آید و «ومعادن» وظیفه اجرای آن را بر عهده دارد که ۱۸۰ مگاوات آن وارد مدار شده است و ۱۸۰ مگاوات دیگر تا اوایل آذر ماه امسال به بهره‌برداری خواهد رسید. در همین راستا، خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین» با اردشیر سعدمحمدی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه و معادن فلزات به گفت‌وگو پرداخته است که مشروح آن را در ادامه خواهید خواند:
  1401/9/5 09:53

  تجلی روی ریل توسعه و پیشرفت

  امروز چهارشنبه دوم آذر ماه 1401، نشست رسانه‌ای شرکت تجلی توسعه معادن و فلزات با حضور مدیرعامل و مدیران ارشد این شرکت و جمعی از اهالی رسانه برگزار شد.
  1401/9/2 21:18

  مناقصه بزرگ‌ترین پروژه زیرساختی منطقه ویژه لامرد

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی لامرد گفت: مناقصه پروژه احداث کانال‌های پیرامونی و میانی کنترل سیلاب منطقه ویژه اقتصادی لامرد با اعتباری بالغ بر ۱۱ هزار میلیارد ریال به قیمت پایه مناقصه با هدف حفاظت تاسیسات و امکانات زیربنایی سایت صنایع انرژی‌بر و سرمایه‌گذاران در برابر سیلاب‌های مخرب زمستانی برگزار خواهد شد.
  1401/8/29 12:45

  هجینگ کالاهای پایه بر اساس احتمالات

  فردی نمی‌تواند به طور قطع آینده را پیش‌بینی کند. حتی اگر برای این کار از اسباب آینده‌نگری استفاده نشود، می‌توان از ترکیبی از آمار و تجزیه و تحلیل بنیادی برای کمک به تصمیم‌گیری در مورد پوشش ریسک‌های مالی بهره برد. بنابراین در این رابطه از یک روش استاندارد برای سنجش بازدهی بالقوه از قیمت‌ کالاها و نوسانات پیش‌بینی شده استفاده می‌شود. یکی دیگر از منابع عالی کسب این گونه اطلاعات، استفاده از نمودار احتمالات مبتنی بر نوسانات ضمنی اختیار خرید و فروش است.
  1401/8/25 11:55

  پروژه‌های پیشران «ومعادن» در مسیر توسعه اقتصادی کشور

  شرکت سرمایه‌گذاری توسعه معادن و فلزات «ومعادن» از مجموع ۴۸ پروژه پیشرفت پیشران اقتصادی کشور، هفت پروژه را در اختیار دارد که در واقع گامی مهم در مسیر توسعه اقتصادی محسوب می‌شود.
  1401/8/15 15:35

  افتتاح اسکله‌های جدید در بندر پارسیان

  مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی پارسیان گفت: بندر پارسیان به‌ دلیل موقعیت استراتژیک، یکی از بنادر مهم و تخصصی ایران است.
  1401/8/15 14:16

  مشاور مدیرعامل هلدینگ ارزش مطرح کرد:

  حضور چشمگیر گروه ارزش در سمپوزیوم فولاد 1401

  مشاور مدیرعامل هلدینگ ارزش گفت: هدف از حضور هلدینگ ارزش در سمپوزیوم فولاد 1401 مانند سال‌های پیش، علاوه بر برقراری ارتباط با صنایع بالادستی و پایین‌دستی و تمام فعالان زنجیره فولاد و معدن و مشتریان و تامین‌کنندگان مرتبط، معرفی توانمندی‌ها، فعالیت‌ها و پروژه‌های جدید گروه است تا در تعامل با اشخاص حقیقی و حقوقی توانمند و فعال در این زمینه‌‎ها، بتوانیم در زنجیره تولید ارزش و سودآوری برای گروه، اقتصاد و جامعه مفیدتر و موفق‌تر باشیم.
  1401/8/8 19:45

  بررسی میزان تولید فلزات در نیمه نخست سال 1401

  تولید فولاد و آلومینیوم طی 6 ماه ابتدایی امسال با رشد همراه شد اما تولید کاتد مس تغییری نداشت.
  1401/8/7 17:51

  انتشار اطلاعات جدید منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

  اطلاعات به‌ روز شده منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با هدف معرفی ظرفیت‌های زیرساختی و سرمایه‌گذاران منتشر شد.
  1401/8/3 16:33
496
آگهی فارسی منطقه ویژه
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهل و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

دویست و چهلمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: