مطالب مرتبط با واژه 'شمش مسی'

  یک کارشناس تکنولوژی تولید محصولات مسی:

  ترجیح تولید مقاطع برنجی به روش ریخته‌گری

  یک کارشناس تکنولوژی تولید محصولات مسی در خصوص تولید این محصولات گفت: اخیرا برخی از تولیدکنندگان مقاطع برنجی، به سمت ریخته‌گری مستقیم مقاطع برنجی که هزینه کمتر ولی کیفیت پایین‌تری نسبت به روش اکستروژن دارد، متمایل شده‌اند. در این روش استفاده از بیلت برنجی حذف می‌شود و مقاطع بجای اکستروژن مستقیما در ابعاد مد نظر ریخته‌گری می‌شوند.
  1398/4/12 17:05

  مدیر امور سهام شرکت ملی مس ایران:

  کاهش خرید شمش شرکت مس رونق را از بازار گرفت

  مدیر امور سهام، سرمایه‌گذاری و مجامع شرکت ملی مس ایران، گفت: شرکت ملی مس علاوه بر کاتد مسی، سه نوع محصول مسی دیگر نیز تولید می‌کند؛ مفتول هشت میلی‌متری که در تولید سیم و کابل استفاده می‌شود و شمش اسلب و بیلت مسی. متاسفانه تولید این دو محصول از ابتدای سال گذشته کاملا متوقف شده است؛ این در حالی است که سابقه تولید و فروش اسلب و بیلت شرکت مس به سی سال می‌رسد.
  1398/4/12 16:54

  مدیر پالایشگاه و ریخته‌گری شرکت ملی صنایع مس:

  تقاضای اسلب و بیلت مسی کشور به شدت کاهش یافته است

  مدیر پالایشگاه و ریخته‌گری شرکت ملی صنایع مس ایران گفت: به دلیل کاهش شدید تقاضای داخلی برای اسلب و بیلت مسی، خط تولید این دو محصول متوقف شده است.
  1398/4/12 16:27

  مدیرعامل ریخته‌گری مس احمدی‌فر:

  توقف فعالیت واحدهای تولید شمش مسی

  مدیرعامل ریخته‌گری مس احمدی‌فر گفت: از سال 96 با آغاز نوسانات قیمت دلار و تاثیر آن بر خرید و فروش فلزات به‌خصوص شمش مسی، مجموعه تعطیل شد و تعدادی از پرسنل ما از کار بی‌کار شدند. هنجارهای منتج از این بیکاری‌ها به جامعه باز می‌گردد. نبود بازار فروش از یک سو و مشکلات مرتبط با تهیه مواد اولیه از سوی دیگر ما را از پا درآوردند.
  1398/4/12 16:15

  مدیرعامل شرکت اخگر مس:

  خط تولید اسلب ما بی‌استفاده مانده است

  مدیرعامل شرکت اخگر مس، تولیدکننده اسلب، ورق، شینه و باسبار مسی، گفت: چند سالی است که ما مجوز لازم را برای تولید اسلب مسی اخذ کرده‌ایم و ماشین‌آلات مربوطه را خریداری و نصب کرده‌ایم؛ تولیدات آزمایشی نیز داشته‌ایم اما به دلیل نبود سرمایه در گردش و نقدینگی، نتوانستیم از این خط بهره‌برداری کنیم. با اینکه ما برای تولید ورق نیاز به اسلب داریم و با راه‌اندازی این خط حداقل می‌توانیم به اندازه نیاز خود اسلب تولید کنیم اما در این مسیر با چالش‌های جدی روبرو هستیم.
  1398/4/12 16:06

  مدیرعامل شرکت گداز افشان آذر:

  دلالان بزرگ‌ترین دشمن صنعت تولید شمش مس

  مدیر عامل شرکت گداز افشان آذر، تولیدکننده انواع قطعات مسی، آلومینیومی، برنجی و چدنی، گفت: ما شمش و قطعات مسی تولید می‌کنیم. در واقع ضایعات را توسط کوره ذوب کرده و سپس شکل مورد نظر را ریخته‌گری می‌کنیم. مواد اولیه تولید شمش ضایعات است که متاسفانه این روزها قیمت‌گذاری این فلزات به دست دلالان افتاده است.
  1398/4/12 15:59

  مدیر عامل شرکت سازه صبح آریا بیان کرد:

  نوسانات قیمت‌ گریبانگیر تولیدکنندگان شمش مسی

  مدیر عامل شرکت سازه صبح آریا، تولیدکننده انواع مصنوعات فلزات رنگی، گفت: ما شمش، مقاطع و دیگر مصنوعات مسی تولید می‌کنیم که به دلیل نوسانات قیمت‌ها و رکود در بازار و تحریم‌های اقتصادی، حدود هشت ماه است که قادر به ادامه فعالیت در حوزه تولید شمش نیستیم و متاسفانه واحد تولیدی خود را تعطیل کرده‌ایم. از سال 57 انواع محصولات فولادی شامل ورق، میلگرد، تسمه و … را تولید می‌کردیم و از سال 90 نیز در حوزه تولید محصولات مسی ورود کردیم اما در حال حاضر تنها فعالیت‌های خدماتی انجام می‌دهیم و تولید ما به صفر مطلق رسیده‌است.
  1398/4/12 15:52

  مدیریت شرکت گلکار سپاهان بیان کرد:

  در نوسان قیمتی شدید، فعالیت اقتصادی صرفه ندارد

  مدیرعامل شرکت گلکار سپاهان، تولیدکننده ورق و قطعات مسی، گفت: ظرفیت مجموعه ما برای تولید قطعات مسی 700 تن در سال و برای قطعات آلومینیومی نیز به همین میزان است اما در حال حاضر تنها قطعات مسی تولید می‌کنیم. متاسفانه به‌دلیل نیاز به سرمایه در گردش بالا و عدم حمایت دولت از این صنعت، نمی‌توانیم بر اساس ظرفیت تولید، مواد اولیه مورد نیاز خود را تامین کنیم. مهم‌ترین ماده اولیه ما مس است که با فلزات دیگر تفاوت دارد و قیمت آن از سال گذشته تا کنون افزایش شدیدی پیدا کرده است.
  1398/4/12 15:41

  مدیر عامل شرکت آرین ذوب بیان کرد:

  توقف واحد تولیدی برای جلوگیری از ورشکستگی

  مدیر عامل شرکت آرین ذوب تولید کننده انواع مقاطع برنجی، گفت: به دلیل این‌که مواد اولیه افزایش قیمت داشته است، تولید مقاطع برنجی به صرفه نیست و ما از ابتدای سال جاری فعالیت خود را متوقف کردیم. ظرفیت تولید ما به طور ماهیانه هزار تن در ماه بود. تا پایان اسفند با 60 درصد ظرفیت خود تولید می‌کردیم اما از ابتدای سال جاری نوسانات شدید و سیر نزولی قیمت‌ها باعث شد تا ادامه راه با مشکلات فراوانی روبرو شود و ضرر زیادی متحمل شویم، در نتیجه تصمیم به توقف تولید گرفتیم.
  1398/4/12 15:03

  مدیرعامل شرکت جهان شمش بیان کرد:

  روزی اهداف بزرگی در سر داشتیم/تولید مقاطع برنجی غیراستاندارد سدی در راه توسعه

  مدیرعامل شرکت جهان شمش، تولیدکننده بیلت و انواع مقاطع برنجی، گفت: وضعیت صنعت تولید بیلت و مقاطع برنجی به‌گونه‌ای است که نوسان قیمت این دو محصول در پی نوسانات قیمت‌ مواد اولیه، از یک سو و تولید مقاطع بی‌کیفیت در کارگاه‌های بدون استاندارد نیز از سوی دیگر موجب شده تا نتوانیم با خیالی آسوده به تولید بپردازیم.
  1398/4/12 14:46
14
بنر صبانور
ورق خودرو چهارمحال و بختیاری
 سازمان خصوصی سازی- عمودی صفحه اقتصاد
بنر صنیع کاوه
فولاد متیل
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

هشتاد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 72 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: