مطالب مرتبط با واژه 'پایگاه خبری و تحلیلی «فلزات آنلاین»'

  فرابورس ایران اعلام کرد:

  بازگشت هپکو به دامان دولت

  فرابورس ایران با انتشار اطلاعیه‌ای از دنده‌عقب ماشین خصوصی‌سازی و بازگشت هپکو به دامان دولت خبر داد. به صورت رسمی سهام شرکت تولید تجهیزات سنگین هپکو به دولت جمهوری اسلامی ایران منتقل شد.
  1398/7/23 16:41

  تمایلی به ساخت‌وساز وجود ندارد

  تثبیت جمعیت در کلانشهرها یکی از دلایلی است که برای پایین آمدن تقاضای مسکن بیان می‌شود، اما با این حال همچنان کشور سالانه به حدود ۹۰۰ هزار واحد مسکونی نیاز دارد؛ نیازی که به دلیل پایین آمدن قدرت خرید خانوارها مسکوت مانده است.
  1398/7/23 16:11

  خروج اقتصاد ایران از رکود/ تورم کاهش می‌یابد

  بانک جهانی اعلام کرد روند رو به رشد اقتصاد ایران از سال‌ آینده از سر گرفته می‌شود و این کشور از رکود خارج خواهد شد.
  1398/7/20 11:40

  مدیر تولید شرکت آلوم کابل کاوه:

  آلومینیوم در کابل‌های فشار ضعیف جایگزین مس شده است/ عدم کاربرد سیم‌های آلومینیومی در سیم‌کشی ساختمانی

  مدیر تولید شرکت آلوم کابل کاوه در مورد جایگزینی آلومینیوم به جای مس، گفت: 80 درصد تولیدات شرکت آلوم کابل کاوه، آلومینیومی و تنها 20 درصد آن مسی است، در حقیقت تقریبا آلومینیوم در کابل‌های فشار ضعیف (به غیر از کابل‌های افشان) و کلیه کابل‌هایی که در صنعت ساختمان و صنعت مورد استفاده قرار می‌گیرد، جایگزین مس شد.
  1398/6/21 13:31

  مدیرعامل شرکت تراپا سیستم:

  عرضه نامتوازن مواد اولیه آلومینیومی در بازار

  مدیرعامل شرکت تراپا سیستم که در زمینه تولید پروفیل‌‌های نبشی، کنج، بوردر و کفشورهای خطی نسل جدید فعالیت می‌کند، در مورد دسترسی به مواد اولیه آلومینیومی، گفت: خرید مواد اولیه آلومینیومی برای شرکت‌های تولیدکننده، مشکل‌تر از گذشته شده؛ به گونه‌ای که 6 ماه از سال، میزان عرضه شمش و بیلت آلومینیومی در بازار و بورس به میزان کافی است و امکان خرید برای تمامی تولیدکنندگان محصولات آلومینیومی وجود دارد اما در 6 ماه دیگر سال، میزان عرضه بدون دلیل و ناگهانی کاهش می‌یابد و این عرضه نامتوازن مواد اولیه در بازار، امکان برنامه‌ریزی و تولید منظم را از تولیدکنندگان می‌گیرد.
  1398/6/21 13:21

  بررسی روند قیمت محصولات آلومینیوم؛

  رشد قیمت شمش آلومینیوم کارتل/ ثبات قیمت ‌آلومینیوم رانی و شمش خشک دایکست

  قیمت شمش آلومینیوم کارتل در روز پنج‌شنبه 21 شهریور ماه، 0.7 درصد نسبت به سه‌شنبه 19 شهریور ماه رشد داشت، در حالی که قیمت شمش رانی با افت 70 تومان بر کیلوگرم مواجه شد.
  1398/6/21 11:45

  در بورس فلزات لندن رخ داد؛

  رشد 0.9 درصدی قیمت آلومینیوم طی یک روز/ آلومینیوم در آستانه 1800 دلاری شدن

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن در روز چهارشنبه 20 شهریور ماه، نسبت به معاملات روز قبل (سه‌شنبه 19 شهریور ماه)، 0.9 درصد رشد داشت.
  1398/6/21 10:22

  رئیس هیات عامل ایمیدرو خبر داد:

  شناسایی پنج محدوده فسفات و بوکسیت در کهگیلویه و بویراحمد/ عملیات اکتشاف در بیش از ۹ هزار کیلومتر مربع از استان، هدف‌گذاری شده است

  رئیس هیات عامل ایمیدرو اعلام کرد: پنج محدوده فسفات و بوکسیت در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده است. وی همچنین از عملیات اکتشاف بیش از 9 هزار کیلومتر مربع در این استان خبر داد.
  1398/6/20 16:53

  در بورس فلزات لندن رخ داد؛

  رشد 3.6 درصدی قیمت آلومینیوم طی یک هفته

  قیمت آلومینیوم در بورس فلزات لندن، در روز سه‌شنبه 19 شهریور ماه، نسبت به هفته پیش (سه‌‌شنبه 12 شهریور ماه) 3.6 درصد افزایش یافت.
  1398/6/20 09:39

  مدیرعامل شرکت آریا آلومینیوم:

  برای تولید توری تنها از آلومینیوم می‌توان استفاده کرد

  مدیرعامل شرکت آریا آلومینیوم با بیش از 18 سال سابقه در زمینه تولید درب و پنجره آلومینیومی و توری، درمورد جایگزینی UPVC به جای آلومینیوم، گفت: به دنبال جایگزینی  UPVC به جای آلومینیوم بودیم اما چون در توری، سطح مقطع کوچک است و امکان استفاده از گالوانیزه در سطح مقطع کوچک وجود ندارد، در حقیقت قادر به جایگزینی نیستیم و اگر احیانا تولیدکننده‌ای از UPVC استفاده کند، محصول تولید شده پس از مدت کوتاهی که در مجاورت نور آفتاب قرار می‌گیرد، تابیده شده و شکل استاندارد خود را از دست می‌دهد.
  1398/6/20 08:48
71
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: