صنایع مصرف‌کننده

  رشد ۲ برابری تولید ایران‌خودرو در دی‌ ماه

  ایران‌خودرو در دی‌ ماه امسال موفق به تولید بیش از ۵۰ هزار دستگاه خودروی سواری و وانت شد که نسبت به دی ‌ماه سال گذشته بیش از دو برابر رشد را نشان می‌دهد.
  1398/11/2 11:51

  دبیر انجمن قطعه‌سازان ایران:

  عامل اصلی افزایش قیمت خودروها چیست؟

  مواد اولیه موثرترین عامل در تعیین قیمت خودروها هستند. فولاد، آلومینیوم، مس و محصولات پتروشیمی به عنوان اصلی‌ترین مواد اولیه در صنعت خودروسازی با کوچک‌ترین نوسان قیمتی می‌توانند باعث افزایش قابل توجه قیمت خودرو شوند. ایران در عمده صنایع مرتبط با مواد اولیه صنعت خودروسازی خودکفا است و خیلی از این مواد اولیه مانند فولاد به طور بومی و با خودکفایی به تولید می‌رسند.
  1398/11/1 11:06

  عضو انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو:

  موتور یورو ۵ بر اساس استاندارد اروپاست

  عضو انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو گفت: تفاوت موتورهای یورو ۴ و یورو ۵ در دو موضوع مصرف سوخت کمتر و میزان آلاینده‌های زیست‌محیطی پایین‌تر است که شرکت آلمانی یاد شده و شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران بر موتورهای تولیدی یورو ۵ ایرانی مهر تایید گذاشته‌اند.
  1398/10/28 19:38

  دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان یادآور شد؛

  عدم حمایت دولت یعنی عدم تولید داخل

  دبیر انجمن صنایع همگن نیرومحرکه و قطعه‌سازان گفت: خودروسازان حداقل سه برابر میزان فعلی، نقدینگی لازم دارند؛ چراکه قیمت نهاده‌های تولید نیز به همین میزان افزایش پیدا کرده است. در کشوری که نه خودرو وارد می‌شود و نه در صورت واردات، مردم توان خرید دارند، چاره‌ای جز اتکا به تولید داخل نیست که با وجود حمایت نکردن دولت، تولید داخلی هم نخواهیم داشت.
  1398/10/28 17:57

  وزیر صنعت، معدن و تجارت:

  اولویت وزارت صمت افزایش تولید و کاهش قیمت خودرو است

  وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: امروز ساخت قطعات در داخل، رشد تولید که پیامد کاهش قیمت خودرو را به دنبال خواهد داشت در دستور کار قرار دارد و در یکی دو ماه گذشته تولید خودرو افزایش یافت و تلاش می شود این روند ادامه یابد و در نتیجه بر بازار خودرو تاثیر می‌گذارد.
  1398/10/28 11:39

  نائب رئیس اتحادیه کشوری آسانسور مطرح کرد:

  نبود متولی در بازرسی ادواری آسانسورها

  نایب رئیس اتحادیه کشوری آسانسور، پله‌برقی، به متولی نداشتن بازرسی ادواری در صنعت آسانسور اشاره کرد و گفت: شهرداری‌ها برای صدور پایان کار ساختمان‌ها گواهی ایمنی پس از نصب آسانسور را مطالبه می‌کنند، اما پس از آن جدی گرفته نمی‌شود.
  1398/10/28 09:43

  مدیرعامل ایران‌ خودرو خبر داد؛

  بومی‌سازی قطعات ایران‌ خودرو

  مدیرعامل ایران‌ خودرو گفت: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی و رونق تولید تاکنون 50 قطعه از محصولات خود را توسط 31 سازنده داخلی بومی‌سازی کرده که بر اساس شمارگان یک سال تولید حدود 48.8 میلیون یورو کاهش ازربری به دنبال داشته است.
  1398/10/25 15:28

  نایب رئیس اتحادیه کشوری آسانسور مطرح کرد؛

  اشتغال ۵۰ هزار نفری آسانسور

  نایب رئیس اتحادیه کشوری آسانسور گفت: نزدیک به ۵۰ هزار نفر به‌طور مستقیم و غیرمستقیم در بخش‌های مختلف تولید، طراحی، مونتاژ و سرویس و نگهداری آسانسور در کشور فعالیت دارند.
  1398/10/25 13:29

  دبیر اتحادیه کشوری آسانسور خبر داد؛

  راه‌اندازی سامانه صلاحیت فردی سرویس‌کاران آسانسور

  دبیر اتحادیه کشوری آسانسور با اشاره به اینکه راه‌اندازی سامانه صلاحیت فردی سرویس‌کاران آسانسور از این پس فقط افراد صلاحیت‌دار با دارا بودن کد شناسایی، مجاز به انجام سرویس آسانسورها و ورود به ساختمان‌ها هستند، گفت: اکنون هفت کد آیسیک برای تولیدکنندگان، سرویس‌کاران، فروشندگان قطعات و غیره تعریف شده و به دنبال تخصصی‌تر کردن این کدها هستیم.
  1398/10/25 11:58

  مدیر فروش شرکت مهام گستر دنا:

  کالای قاچاق، تولید داخلی را فلج می‌کند

  مدیر فروش شرکت مهام گستر دنا گفت: تولیدکننده ایرانی در تلاش است که با استفاده از مواد اولیه مرغوب، محصول با کیفیتی تولید و روانه بازار کند و در بین برندهای خارجی بدرخشد؛ اما با ورود محصولات مشابه قاچاق به بازار داخلی، فعالیت و فروش تولیدکنندگان با بحران، مواجه و کالاهای بی‌کیفیت ارزان قیمت قاچاق، جایگزین محصولات مرغوب ایرانی شده است.
  1398/10/23 16:42
281
فولاد سیرجان ایرانیان
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصدمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

نود و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: