صنایع مصرف‌کننده

  درخواست انجمن قطعه‌سازان در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا:

  کلیه خطوط تولید صنعت خودرو را تعطیل کنید

  انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو طی نامه‌ای به وزرای صمت، بهداشت، استاندار تهران و رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا در راستای جلوگیری از افزایش شیوع ویروس کرونا، خواستار تعطیلی کلیه خطوط تولید خودروسازان تا اوایل اردیبهشت ماه سال جاری شدند.
  1399/1/10 16:34

  مدیرعامل آپکو:

  بازار محصولات آپشنال ایران خودرو در سال 99 توسعه می‌یابد

  مدیرعامل آپکو از توسعه فعالیت این شرکت برای ارائه قطعات آپشن در محصولات صادراتی ایران خودرو در سال جهش تولید خبر داد و گفت: آپکو برنامه توسعه‌ای ترسیم کرده که در سال جهش تولید، رویکردهای متنوعی در مسیر بهبود رضایت مشتریان به اجرا خواهد گذاشت.
  1399/1/10 13:35

  عملکرد میزهای تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو طی سال ۹۸

  بر اساس گزارش‌ها طی یک سال اخیر و با توجه به مشکلات ناشی از تحریم‌های بین‌المللی علیه صنعت کشور، وزارت صمت تصمیم به برگزاری میزهای تعمیق ساخت داخل در صنعت خودرو با همکاری قطعه‌سازان و خودروسازان گرفت. در این زمینه در مجموع سه میز تعمیق ساخت داخل برگزار و قرارداد داخلی‌سازی ۹۹ قطعه توسط ۸۹ قطعه‌ساز، به ارزش سه هزار و ۲۰۱ میلیارد تومان و کاهش ارزبری ۲۷۵ میلیون یورویی منعقد شد.
  1399/1/10 10:50

  رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی:

  دولت دست از قیمت‌گذاری دستوری بردارد

  رئیس انجمن صنایع همگن قطعه‌سازی گفت: یکى از اصلی‌ترین عوامل تاثیرگذار بر صنعت قطعه و خودرو، قیمت‌گذاری دستوری است که هم باعث می‌شود تولید خودروسازان کاهش و همراه با زیان باشد و هم باعث افزایش مطالبات قطعه‌سازان از خودروسازان خواهد شد.
  1399/1/9 16:26

  سخنگوى اتحادیه لوازم خانگى عنوان کرد:

  رشد تولید لوازم خانگی در سال ٩٨/ ابهام در آینده بازار لوازم خانگی کشور

  سخنگوى انجمن لوازم خانگى کشور گفت: یکى از برندهاى داخلى در دو ماه پایانى سال توانست به رشد ٢٠٠ درصدى تولید برسد اما متاسفانه شیوع بیمارى کرونا در روزهاى آخر سال ٩٨، همه بازارها از جمله بازار لوازم خانگى را دچار اختلال کرد به طوری که شیوع هر چه بیشتر این ویروس، آینده بازار لوازم خانگی را با ابهام روبه‌رو می‌کند.
  1399/1/9 16:08

  دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان‌ مطرح کرد:

  ضرورت تشکیل کمیته ملی برای جهش تولید در خودروسازی

  دبیر انجمن صنایع همگن نیرو محرکه و قطعه‌سازان‌ گفت: در حال حاضر فاصله زیادی با برنامه ۲۰ ساله چشم‌انداز صنعت خودروسازی وجود دارد و متاسفانه کسی هم در این زمنیه پاسخگو نیست. اینکه خودروساز و قطعه‌ساز هر یک جداگانه راه خود را بروند در حقیقت به بی‌راهه رفتن است و باید برای لازم‌الاجرا شدن تصمیم‌های خودرویی کشور در راستای تحقق شعار «جهش تولید» در صنایع خودرو و قطعه‌سازی، کمیته ملی خودرو تشکیل شود.
  1399/1/9 14:51

  رئیس هیئت مدیره شرکت فالق صنعت خبر داد:

  آینده روشن پیش روی فالق صنعت

  رئیس هیئت مدیره شرکت فالق صنعت با بیان اینکه این شرکت به عنوان یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پیمانکار عمومی در حوزه صنایع کشاورزی، نفت و گاز فعالیت می‌کند، گفت: این شرکت بیشترین کارخانجات فراوری نیشکر در ایران را طی سال‌های گذشته ساخته و یکی از شرکت‌های زیر مجموعه هلدینگ گروه صنعتی سدید است.
  1399/1/8 13:40

  طی ۱۱ ماهه سال ۹۸ رقم خورد؛

  رشد تولید ماشین لباس‌شویی و یخچال و فریزر/ کاهش تولید خودروی سواری

  بر اساس آمار ۱۱ ماهه سال ۹۸ و نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن، تولید ماشین لباس‌شویی با حدود ٣٧ درصد، یخچال و فریزر با 8.1 درصد و کولر آبی با 18.4 درصد رشد مثبت و تولید خودروی سواری با افت 13.7 درصدی همراه بوده است.
  1399/1/7 10:10

  عملکرد صنعت قطعه‌سازی در سال ۹۸؛

  نفس قطعه‌سازان بند آمد تا ۷۰ درصد تسهیلات پرداخت شد

  سال ۹۸ برای صنعت قطعه‌سازی سال چالش‌برانگیزی بود؛ سالی که در بیشتر سال، فعالان این حوزه به سبب مسائل مالی معتقد بودند که اگر نقدینگی‌ها جذب و تسهیلات وعده داده شده پرداخت نشود، باید این صنعت را نابود شده در نظر گرفت.
  1399/1/6 12:41

  نهضت داخلی‌سازی قطعات در ایران‌ خودرو

  ایران خودرو در سال گذشته با تشکیل ستاد ساخت داخل و برنامه‌ریزی خودکفایی 259 قطعه، مجموعه و مواد اولیه برای سال 98 و 99، مسیری را برای خوکفایی آغاز کرده که زمینه‌ساز جهش تولید در سال جاری خواهد شد.
  1399/1/6 12:19
407
بنر صبانور
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 82 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و ششمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 86 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و پنجمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و چهارمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 84 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 94 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: