صنایع مصرف‌کننده

  عملیات احداث خط لوله فرآورده نفتی بندرعباس-مهرآران آغاز شد

  مجری طرح احداث خط لوله فرآورده بندرعباس - مهرآران از آغاز عملیات اجرایی این پروژه به عنوان بخشی از خط لوله ۲۶ اینچ در حال احداث بندرعباس-سیرجان-رفسنجان خبر داد و گفت: با توجه به برنامه‌ریزی انجام شده و پیش‌بینی‌های لازم تمامی مسیرسازی این خط به طول تقریبی ۲۵۰ کیلومتر تا پایان سال آتی به پایان خواهد رسید.
  1399/6/30 02:36

  خلاصی ساخت‌وساز از نوسان بورس؟

  به باور سازندگان یکی از دلایل اصلی افزایش قیمت مصالح ساختمانی، عرضه این نهاده‌ها در بورس کالا است؛ به طوری که بعضی فروشندگان تا ظهر منتظر می‌مانند قیمت فولاد و مصالح در بورس مشخص شود و بعدازظهر می‌فروشند؛ بر این اساس رئیس جمهور دستور داده تا مصالح ساختمانی ازجمله آهن‌آلات خارج از بورس برای پروژه‌های عمرانی و مسکن توزیع شود.
  1399/6/27 04:50

  رئیس سازمان صمت قم خبر داد:

  تولید ۴۰ هزار دستگاه موتورسیکلت در قم

  رئیس سازمان صنعت‌،‌ معدن و تجارت قم گفت: بر اساس راهبرد تعیین‌شده برای صنعت استان درسال جهش تولید، ۴۰ هزار دستگاه انواع موتورسیکلت طی سال جاری در قم تولید خواهد شد. تولید موتورسیکلت در قم با تاکید برساخت انواع موتورسیکلت‌های برقی و دارای به‌روزترین استانداردهای بین‌المللی ادامه می‌یابد.
  1399/6/26 01:47

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس مطرح کرد:

  فروش مواد اولیه داخلی به خودروسازان با نرخ بازار‌های آزاد

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: یکی از دلایل کاذب قیمت خودرو مربوط به صنایع بالادستی داخلی تامین‌کننده قطعات ازجمله فولاد است که با وجود تولید صددرصد داخلی اقلام، آن‌ها را با نرخ بازار‌های آزاد جهانی به فروش می‌رسانند.
  1399/6/25 05:12

  دولت به ساخت سالانه یک میلیون واحد مسکن در ظرف چهار سال مکلف شد

  سخنگوی کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی ضمن تشریح جلسه روز گذشته کمیسیون عمران، از بررسی جزئیات طرح جهش و رونق تولید مسکن با حضور کارشناسان این کمیسیون خبر داد.
  1399/6/24 04:54

  مدیرکل دفتر صنایع برق و فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت اعلام کرد:

  ممنوعیت 100 درصدی واردات لوازم‌خانگی به کشور

  مدیرکل دفتر صنایع برق و فلزی و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: با وجود تشدید تحریم‌ها انواع تولیدات لوازم ‌خانگی در کشور افزایشی بوده و در حوزه تولید ماشین لباسشویی ۵۸ درصد افزایش نسبت به مدت مشابه در سال قبل داریم.
  1399/6/23 06:03

  افزایش 45 درصدی تولید در ایران‌خودرو

  گروه صنعتی ایران‌خودرو از ابتدای امسال تا روز بیستم شهریور ماه موفق به تولید بیش از 220 هزار دستگاه خودرو شده که حکایت از افزایش 45 درصدی نسبت به مدت مشابه در سال گذشته دارد.
  1399/6/23 05:59

  تولید ماشین لباسشویی افزایش یافت

  جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت نشان می‌دهد که از بین ۲۶ کالای منتخب صنعتی تولید ۱۶ کالا بین ۱.۴ تا ۱۵۹ درصد افزایش داشته و ماشین لباسشویی در رتبه دوم بیشترین افزایش تولید قرار دارد.
  1399/6/23 03:19

  سرپرست وزارت صمت:

  خودرو گران نمی‌شود/ افزایش 25 درصدی تولید خودرو نسبت به سال گذشته

  سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه همه انتظار افزایش قیمت دارند و این انتظار باعث هجوم مردم به سمت خرید خودرو می‌شود، گفت: علت افزایش قیمت خودرو در بازار شرایط روانی است. با توجه به اینکه آمار به ما می‌گوید نسبت به سال گذشته 25 درصد افزایش تولید خودرو در کشور داشته‌ایم، دیگر نباید انتظاری برای افزایش قیمت وجود داشته باشد و مردم تنها نیاز خود را در این بخش تامین کنند.
  1399/6/19 16:53

  رئیس سازمان صمت قم خبر داد:

  ۹۵ هزار دستگاه یخچال و فریزر تولید خواهد شد

  رئیس سازمان صنعت،‌ معدن و تجارت قم گفت: در سال جهش تولید،‌ ۹۵ هزار دستگاه انواع یخچال و فریزر در واحدهای تولیدکننده لوازم‌ خانگی این استان تولید خواهد شد.
  1399/6/19 12:34
624
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد. هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و سی‌امین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و نهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هشتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 80 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هفتمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و هفتمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: