صنایع مصرف‌کننده

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس:

  دانش‌بنیان‌ها می‌توانند در تامین قطعات خودرو نقش‌آفرینی کنند

  عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، حمایت خودروسازان از شرکت‌های دانش‌بنیان را برگ برنده‌ای برای این صنعت عظیم داخلی دانست و گفت: شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند در افزایش کیفیت محصولات و تامین قطعات خودروها نقش بسزایی داشته باشند.
  1399/4/21 09:45

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو:

  برنامه تولید یک هزار دستگاه از محصول جدید

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو با بیان اینکه نام محصول پروژه K132 به زودی تصویب و اعلام می‌شود، گفت: طرح فروش مشارکت در تولید این خودرو برای تحویل در سال آینده، منافاتی با برنامه تولید امسال ندارد.
  1399/4/21 09:44

  مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته:

  یکی از اولویت‌های مهم ما افزایش سرمایه صندوق است

  مدیرعامل صندوق حمایت از صنایع پیشرفته در جمع اعضای هیئت‌مدیره شهرک صنعتی برق و الکترونیک سهند آذران و انجمن برق و الکترونیک استان آذربایجان شرقی، گفت: ارتقای صندوق صنایع الکترونیک به پیشرفته نباید موجب شود تا بار حمایت از این صنایع به صنایع الکترونیک تحمیل شود.
  1399/4/19 12:35

  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا:

  ۴۸ قرداد با شرکت‌های دانش‌بنیان امضا شد

  مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با اعلام این خبر که با هدف بومی‌سازی قطعات مورد نیاز صنعت خودرو، با ۴۸ مجموعه دانش‌بنیان قرارداد همکاری امضا شده است، گفت: بهترین و کوتاه‌ترین مسیر برای برطرف کردن کمبودها و نیازهای فناورانه صنعت خودرو، افزایش همکاری با مراکز علمی کشور است که گروه خودروسازی سایپا این مهم را به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده است.
  1399/4/19 12:35

  رئیس انجمن همگن قطعه‌سازان کشور:

  قطعه‌سازان 30 هزار میلیارد تومان از خودروسازان طلب دارند/ نقدینگی کشور، فراتر از 2600 میلیارد تومان

  رئیس انجمن همگن قطعه‌سازان کشور گفت: در اواخر سال 1398 قرار بر این بود که بخشی از مطالبات قطعه‌سازان پرداخت شود که البته این وعده منجر به پرداخت چهار هزار میلیارد تومان از مطالبات قطعه‌سازان شد. با این حال، امروز این رقم به نزدیک 30 هزار میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است.
  1399/4/18 09:41

  مدیرکل دفتر صنایع برق، الکترونیک و لوازم خانگی وزارت صمت خبر داد:

  هدف‌گذاری تولید ۱۲ میلیون لوازم خانگی در سال 99 / ساماندهی تخصیص ورق به تولیدکنندگان

  مدیرکل دفتر صنایع برق، الکترونیک و لوازم خانگی وزارت صمت گفت: برای تولید ۱۲ میلیون و ۸۶۰ هزار دستگاه انواع لوازم خانگی در سال ۱۳۹۹ هدف‌گذاری شده است که پنج میلیون از این تعداد، لوازم خانگی کوچک هستند. همچنین در خصوص تامین مواد اولیه تولید‌کنندگان لوازم خانگی نیز ساماندهی تخصیص ورق که یکی از مواد اولیه مهم لوازم خانگی است را شروع کرده‌ایم و راهکارهایی برای کنترل قیمت‌ها در بورس و افزایش عرضه در بورس داریم که از این هفته شروع می‌شود تا تولیدکنندگان بتوانند بدون دغدغه مواد اولیه خود را از بازار آزاد خریداری و تهیه نمایند.
  1399/4/18 08:47

  عضو اتاق بازرگانی ایران:

  همکاری قطعه‌ساز، خودروساز و دانش‌بنیان‌ها به رونق صنعت خودرو تبدیل می‌شود

  عضو اتاق بازرگانی، صنایع و معادن ایران گفت: در شرایطی که صنعت خودرو با تحریم روبه‌رو است و واردات برخی از قطعات با دشواری انجام می‌شود، باید فضای همکاری دوجانبه و حتی سه جانبه (قطعه‌سازان- خودروسازان- دانش‌بنیان‌ها) فراهم شود تا شاهد رونق و رشد صنعت خودرو باشیم.
  1399/4/17 09:23

  دبیر ستاد تنظیم بازار:

  برنامه‌ریزی در بخش لوازم خانگی می‌تواند الگوی سایر صنایع شود

  دبیر ستاد تنظیم بازار گفت: تولید حدود ۱۱ میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه لوازم خانگی بر اساس اولویت‌های تولیدی لوازم خانگی پر مصرف برنامه‎‌ریزی شده است که به زودی علاوه بر عرضه با قیمت‌های اقتصادی مناسب، می‌تواند الگوی خوبی برای سایر تولیدات صنعتی کشور باشد.
  1399/4/16 16:53

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو:

  تولید ایران‌ خودرو به ۳۰ درصد افزایش پیدا کرده است

  مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌ خودرو در حاشیه برگزاری میز چهارم ساخت داخل قطعات خودرو، از افزایش ۳۰ درصدی تولید امسال ایران ‌خودرو تا دهم تیرماه سال جاری، نسبت به مدت مشابه در سال ‌گذشته خبر داد و گفت: برنامه پیش‌فروش محصول پروژه K132 با موعد تحویل بهمن امسال، به زودی اعلام خواهد شد.
  1399/4/16 09:44

  ۴۰ قطعه با فناوری پیشرفته داخلی‌سازی می‌شود

  در چهارمین میز توسعه و تعمیق ساخت داخل صنعت خودرو و قطعات، قراردادی به ارزش بیش از شش هزار میلیارد ریال برای تولید قطعات پیشرفته محصولات ایران خودرو توسط سازندگان داخلی، با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت و مدیرعامل گروه صنعتی ایران خودرو در ساختمان وزارت صمت امضا شد.
  1399/4/16 09:40
535
فولاد سیرجان ایرانیان
گروه صنعتی سدید
بنر صبانور
خرید اشتراک ماهنامه اشتراک
دانلود نرم افزار

دانلود اپلیکیشن موبایل اخبار فلزات

دانلود از بازار دانلود از گوگل پلی
یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و دومین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیست و یکمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و بیستمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 78 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و نوزدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هجدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 76 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد

یکصد و هفدهمین شماره هفته‌نامه الکترونیکی پایگاه خبری، تحلیلی فلزات آنلاین منتشر شد.هفته‌نامه فلزات آنلاین این هفته در 74 صفحه منتشر شد. متن هفته‌نامه در پیوست این مطلب قابل مشاهده است.

کلیه حقوق این سایت متعلق به پایگاه خبری و تحلیلی فلزات آنلاین بوده و استفاده از مطالب با ذکر منبع آزاد است.

طراحی و تولید: